X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
Ludzie Polskiego Radia
Section06

Ewa Lipowicz

Wydawca

Ulęgłam się czas jakiś temu na Śląsku. Ponieważ na starcie miałam 62 cm, nie musiałam się przejmować procesem wzrostu.

Zajęłam się wobec tego rozwojem własnej osobowości. Układanie klocków w przedszkolu to była pestka. Od razu przeszłam do zadań matematycznych. Po osiągnięciu szczytów zgłupiałam raz na zawsze w tej kwestii i zostałam humanistką.


Ponieważ jednak nie mogłam dociec co mnie najbardziej interesuje - zostałam dziennikarzem. Najpierw w Katowickiej rozgłośni, potem w Trójce (od 1996 roku).


Uprawiam tu wszystko, co trzeba, bo jestem zdolna, jak mówi mama. Oprócz materiałów reporterskich dostarczam mojej redakcji nieustannej radości (patrz historia żółtej torby w misie i proszku do prania...).

Są tacy, którzy twierdzą, że gdybym pisała pamiętniki - z ich publikacji mogłabym żyć długo i dostatnio. Zastanowię się nad tym.

Kiedyś byłam szalejącym reporterem, dziś jestem wydawcą audycji „Za a nawet przeciw” i piatkowego, popołudniowego „Zapraszamy do Trójki”.

Section07
Napisz do mnie