X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x
Ludzie Polskiego Radia
Section06

Łukasz Karusta

Prowadzący

To było w lipcu 2005 - tak opowiem to wnukom… wtedy przekroczyłem trójkowe progi i od razu wiedziałem, że muszę tu zostać.

W planach był tylko dwumiesięczny staż, ale po nim nie dałem odkleić się od słuchawek i mikrofonu. Podobno marzenia się spełniają, no to teraz już wiem, że nie tylko podobno. Radio w ogóle jest dość ważne w moim codziennym życiu: służy jako budzik, potem informuje w drodze do pracy, a potem jestem w środku i staram się, żeby tam gdzie mogę, brzmiało jak najlepiej.
Zadania bojowe: współtworzenie trójkowych wiadomości i bieganie z mikrofonem po stolicy: sejmy, ministerstwa, urzędy, albo po prostu ulica.
Miejsce występowania: newsroom lub pokój 111 i okolice.
Czas występowania: bliżej nieokreślony.
Do stolicy przyjechałem ze Śląska (tego właściwego - Górnego), na który dzięki rodzinie, znajomym i "gierkówce" od czasu do czasu zaglądam.
Poza tym wiosną uwielbiam góry, latem - morze, jesienią - park, a zimę najchętniej bym przespał.

Section07
Napisz do mnie