X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x
Ludzie Polskiego Radia
Section06

Andrzej Szyszko

Wydawca

Od zawsze marzył o pracy w radiu, dokąd trafił jeszcze na studiach.

To właśnie wtedy związał się z redakcjami Czterech Pór Roku i Lata z radiem, którym jest wierny do dziś.

Jak prawie każdy zaczynał od... podawania kawy i herbaty starszym kolegom i czytania listów od słuchaczy. Z czasem pojawiły się pierwsze nagrania, a potem własne audycje. Teraz jest ich wydawcą.

Poza radiem uwielbia rodzinne podróże (najchętniej do Wenecji), muzykę (szczególnie tę z Grecji, gdzie kiedyś chciałby kupić najmniejszy chociaż domek nad morzem) i kino - najbardziej filmy Tima Burtona i Pedro Almodovara, choć (jak chyba każdy) komedie Stanisława Barei zna na pamięć.

Zbiera płyty z różnych zakątków świata i namiętnie słucha europejskich stacji radiowych... tak mu zostało z dzieciństwa, kiedy zasypiał z radiem przy uchu, wyławiając na falach średnich dźwięki Radia Luxembourg. Teraz - dzięki antenie satelitarnej i cyfrowemu odbiornikowi - cały radiowy świat jest w zasięgu ręki o każdej porze i w fantastycznej jakości... i to jest wspaniałe!

Section07
Napisz do mnie