X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x
Ludzie Polskiego Radia
Section06

Jakub Jędras

Redaktor

Producent. W newsroomie IAR pracował jako dziennikarz działu dokumentacji, depeszowiec, edytor oraz producent serwisu.Jako reporter zajmuje się krajami bałtyckimi oraz sportem.

Z wykształcenia specjalista od spraw wschodnich i etnolog. Z Informacyjną Agencją Radiową związany od 2002 roku. W newsroomie IAR pracował jako dziennikarz działu dokumentacji, depeszowiec, edytor oraz producent serwisu.

Jako reporter w latach 2005-2009 obsługiwał między innymi szczyty NATO i Unii Europejskiej, międzynarodowe wizyty prezydenta RP oraz wybory prezydenckie w USA w 2008 roku. Jako reporter zajmujący się krajami bałtyckimi, relacjonował między innymi wybory parlamentarne na Litwie i Łotwie, przeprowadził też wywiad z prezydentem Estonii.

Od maja 2009 roku dziennikarz działu sportowego IAR, który współtworzył i którego pracę koordynował do października 2010 roku. Obsługiwał między innymi mecze piłkarskiej reprezentacji Polski, mistrzostwa Europy koszykarzy oraz siatkarek w 2009 roku oraz mistrzostwa świata piłkarzy ręcznych w 2011 roku.

W latach 2003-2005 był polskim korespondentem anglojęzycznego portalu Transitions On-Line, poświęconego bieżącym wydarzeniom w Europie Środkowo-Wschodniej.

Section07
Napisz do mnie