X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Łukasz Schreiber

Łukasz Schreiber: mamy najniższy deficyt od 30 lat

- Mamy zrównoważony budżet, który udało się wprowadzić, a także najniższy deficyt od 30 lat. Dzięki temu, a także dzięki 5-procentowemu wzrostowi gospodarczemu od pięciu kwartałów, mogliśmy zaproponować projekty, jakie znalazły się w "nowej piątce PiS" – powiedział w "Sygnałach dnia" Łukasz Schreiber z Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Łukasz Schreiber Nowa Piątka PiS Katarzyna Gójska budżet Polski deficyt budżetowy Rodzina 500+

Ataki na biura PiS. "Hasła bez pokrycia prowadzą do agresji"

- W przypadku biura Beaty Kempy w Sycowie, nie było tylko dewastacji drzwi jak w moim przypadku, tylko próba podpalenia, co jest skandalem. Jeśli nie spróbujemy wspólnie powstrzymać nakręcającej się spirali nienawiści, to dojdzie do tragedii jak w roku 2010 roku w Łodzi. Dyrektor biura poselskiego został zamordowany, ale celem miał być Jarosław Kaczyński – mówił w audycji Rozmowa PR 24 poseł PiS Łukasz Schreiber. Gościem PR24 była też posłanka Kukiz’15 Agnieszka Ścigaj.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Prawo i Sprawiedliwość policja Łukasz Schreiber Zdzisław Krasnodębski POLSKA

Prof. Krasnodębski: agresja wobec PiS-u to nic nowego

Zniszczone zostały drzwi biura poselskiego Łukasza Schreibera (PiS) oraz europosła Kosmy Złotowskiego w Nakle nad Notecią. Natomiast w warszawskim biurze posła PiS Pawła Lisieckiego oraz europosła Zdzisława Krasnodębskiego zamki zaklejono nieznaną substancją. O dewastacjach w biur poselskich polityków PiS mówił w audycji Gorący Temat  24 europoseł PiS prof. Zdzisław Krasnodębski.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Prawo i Sprawiedliwość policja Zdzisław Krasnodębski Łukasz Schreiber

"Mam nadzieję, że to tylko akt wandalizmu"

Nieznani sprawcy zniszczyli drzwi biura posła PiS Łukasza Schreibera i europosła tej partii, Kosmy Złotowskiego w Nakle nad Notecią. Do podobnego aktu wandalizmu doszło również w Warszawie, gdzie w biurze posła PiS Pawła Lisieckiego oraz europosła Zdzisława Krasnodębskiego zaklejono zamki w drzwiach wejściowych przy pomocy nieznanej substancji. Mówił o tym w Polskim Radiu 24 politolog dr Andrzej Anusz.
Zobacz więcej na temat:  Prawo i Sprawiedliwość Łukasz Schreiber Mariusz Błaszczak Andrzej Anusz Zdzisław Krasnodębski policja

Spór o sądy. Co zmieni spotkanie szefa PiS i prezydenta?

Prezydent rozmawiał w piątek z prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim. Spotkanie to rozpoczęło cykl konsultacji w sprawie ustaw, dotyczących reformy wymiaru sprawiedliwości, które głowa państwa ma przedstawić do końca miesiąca. Możliwe konsekwencje tego spotkania omawiali w Jedynce Łukasz Schreiber (PiS), Andrzej Czerwiński (PO) i Marek Jakubiak (Kukiz'15).
Zobacz więcej na temat:  POLSKA GOSPODARKA Marek Jakubiak Marek Mądrzejewski Andrzej Czerwiński Łukasz Schreiber Mateusz Morawiecki

"Jesteśmy nieco zdziwieni i zaskoczeni decyzją prezydenta"

– Przyznajmy szczerze. Jesteśmy nieco zdziwieni i zaskoczeni decyzją prezydenta – mówił w Rozmowie PR24 Łukasz Schreiber, poseł Prawa i Sprawiedliwości, odnosząc się do weta Andrzeja Dudy ws. ustaw o Krajowej Radzie Sądownictwa i Sądzie Najwyższym. – Bardzo dobrze się stało – komentował z kolei Tomasz Rzymkowski z Kukiz’15.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 reforma sądownictwa PiS Kukiz'15 Łukasz Schreiber Tomasz Rzymkowski Sąd Najwyższy Andrzej Duda prezydent krs

Wizyta Trumpa w Polsce. "Po owocach go poznamy"

Nie cichną echa wizyty prezydenta USA Donalda Trumpa w Polsce, podczas której wygłosił pierwsze otwarte przemówienie poza granicami własnego kraju. W radiowej Jedynce do tego tematu odnosili się posłowie: Marek Jakubiak (Kukiz'15), Andrzej Czerwiński (Platforma Obywatelska) i Łukasz Schreiber (Prawo i Sprawiedliwość). 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Marek Mądrzejewski Łukasz Schreiber Andrzej Czerwiński Marek Jakubiak Donald Trump NATO Stany Zjednoczone Unia Europejska