X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
PR24 Portal
Section05
Łukasz Schreiber

"Może to nie wpadka, ale sypnęła kolegów?". Schreiber o wypowiedzi Gronkiewicz-Waltz

- Może to nie wpadka, ale sypnęła kolegów? - w ten sposób przewodniczący Komitetu Stałego Rady Ministrów Łukasz Schreiber odniósł się w piątek na Twitterze do wypowiedzi byłej prezydent Warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz o już zebranych podpisach pod kandydaturą Rafała Trzaskowskiego.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Hanna Gronkiewicz-Waltz wybory prezydenckie 2020 Łukasz Schreiber Platforma Obywatelska

Łukasz Schreiber: przeciąganie prac nad ustawą o wyborach to działanie na niekorzyść Polaków

– W ustawie jest zapis, który pozwala ministrowi zdrowia, w razie zmieniającej się sytuacji epidemiologicznej, wyłączyć możliwość głosowania przy urnach – powiedział w Programie 3 Polskiego Radia Łukasz Schreiber, szef Stałego Komitetu Rady Ministrów.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Beata Michniewicz koronawirus Koronawirus w Polsce zdrowie Łukasz Schreiber wybory prezydenckie 2020 wybory prezydenckie wybory w Polsce

Łukasz Schreiber: apele o stan klęski żywiołowej wynikają z klęski sondażowej

Nie było intencją ustawodawcy danie możliwości  wprowadzenia stanu nadzwyczajnego po to, by przekładać wybory – mówił w Programie 1 Polskiego Radia Łukasz Schreiber, przewodniczący Komitetu Stałego Rady Ministrów. - Dla każdego konstytucjonalisty to zrozumiałe, że takie działanie byłoby sprzeczne z konstytucją - dodał.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Magdalena Ogórek wybory prezydenckie kampania wyborcza Łukasz Schreiber

Jadwiga Emilewicz: od początku nie miałam wątpliwości, że Jarosław Kaczyński i Jarosław Gowin się porozumieją

Jadwiga Emilewicz w TVP Info odniosła się do koalicyjnego porozumienia w sprawie wyborów prezydenckich. - Od początku tych dyskusji, które były prowadzone przez ostatnie tygodnie, nie miałam wątpliwości, że liderzy - Jarosław Kaczyński i Jarosław Gowin - z całą pewnością się porozumieją - powiedziała wicepremier.
Zobacz więcej na temat:  wybory prezydenckie wybory prezydenckie 2020 głosowanie korespondencyjne POLSKA Sejm Łukasz Schreiber Porozumienie Jarosława Gowina Prawo i Sprawiedliwość

"Znaleźliśmy konstytucyjne rozwiązanie". Łukasz Schreiber o przesunięciu terminu wyborów prezydenckich

- Byliśmy w sytuacji, w której siłą rzeczy należało szukać kompromisu. Znaleźliśmy rozwiązanie konstytucyjne wbrew temu, które proponuje opozycja - powiedział w czwartek szef Komitetu Stałego Rady Ministrów Łukasz Schreiber, odnosząc się do ustawy ws. wyborów korespondencyjnych.
Zobacz więcej na temat:  wybory prezydenckie wybory prezydenckie 2020 głosowanie korespondencyjne POLSKA Sejm Łukasz Schreiber Porozumienie Jarosława Gowina Prawo i Sprawiedliwość

Rząd rozszerza tarczę antykryzysową. Wartość pomocy to 11 mld zł

We wtorek odbyła się konferencja prasowa minister rozwoju Jadwigi Emilewicz, minister rodziny Marleny Maląg oraz ministra - członka Rady Ministrów Łukasza Schreibera. Zapowiedziano na niej wprowadzenie pakietu uzupełniającego do tarczy antykryzysowej.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA konferencja prasowa Jadwiga Emilewicz Marlena Maląg Łukasz Schreiber tarcza antykryzysowa przedsiębiorca przedsiębiorstwo Koronawirus w Polsce

Epidemia koronawirusa. Łukasz Schreiber: jesteśmy w pełni przygotowani

– Komunikaty premiera i ministra zdrowia mają działać uspokajająco. Jesteśmy przygotowani do tego, jakby sytuacja miała się znacznie pogorszyć – mówił w Programie 3 Polskiego Radia Łukasz Schreiber, przewodniczący Komitetu Stałego Rady Ministrów.
Zobacz więcej na temat:  koronawirus wirus wirusy choroby zakaźne zapalenie płuc zdrowie bezpieczeństwo społeczeństwo Łukasz Schreiber rząd Mateusza Morawieckiego Marcin Pośpiech Trójka POLSKA

Schreiber: Polska będzie walczyła o prawdę historyczną

– Polska reaguje stosownie do wypowiedzi rosyjskich polityków ws. naszego kraju i II wojny światowej. Nie dajemy się podpuszczać, a nasze stanowisko jest jasne i bardzo mocne. Polska będzie walczyła o prawdę historyczną - powiedział na antenie Programu 3 Polskiego Radia Łukasz Schreiber, przewodniczący Komitetu Stałego Rady Ministrów.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Łukasz Schreiber Izrael Yad Vashem Andrzej Duda Rosja Władimir Putin stosunki polsko-rosyjskie