X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Łukasz Szumowski

Nowe obostrzenia w sklepach i firmach. Zobacz jakie

Z powodu rozprzestrzeniania się koronawirusa w Polsce rząd wprowadza kolejne obostrzenia, również w życiu gospodarczym. Chodzi m.in. o zamknięcie niektórych punktów usługowych, hoteli oraz ograniczenie liczby osób przebywających w sklepach. - Musimy zrobić wszystko, żeby uniknąć tego najgorszego scenariusza, nie możemy sobie pozwolić na rozprężenie - podkreślał szef rządu.
Zobacz więcej na temat:  koronawirus Koronawirus w Polsce Mateusz Morawiecki Łukasz Szumowski higiena sklepy zdrowie

Premier: chcemy wypłaszczać krzywą przyrostu zakażeń, podjęliśmy decyzje dotyczące następnych regulacji

- Docierają do nas informacje z krajów Europy Zachodniej, od naszych partnerów. Sytuacja tam jest trudna i chcemy za wszelką cenę tego uniknąć. Chcemy być przygotowani na rosnącą liczbę zarażeń i jednocześnie wypłaszczać krzywą zakażeń - powiedział Mateusz Morawiecki zapowiadając kolejne zmiany zasad bezpieczeństwa związanych z walką z koronawirusem.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA społeczeństwo Mateusz Morawiecki Koronawirus w Polsce Łukasz Szumowski

Minister zdrowia: mamy jeszcze możliwość hospitalizowania dużych grup pacjentów

- W oddziałach zakaźnych i szpitalach jednoimiennych mamy ok. 10 tys. łóżek i ok. 1200 respiratorów, z czego zajętych w tej chwili jest 1300 łóżek i 50 respiratorów. Mamy zatem jeszcze możliwość hospitalizowania dużych grup pacjentów - powiedział w poniedziałek minister zdrowia Łukasz Szumowski.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Koronawirus w Polsce Ministerstwo Zdrowia wirus wirusy choroba choroby zakaźne zdrowie Łukasz Szumowski pandemia

Liczba hospitalizowanych i objętych kwarantanną. Resort zdrowia podał najnowsze dane dot. koronawirusa

W związku z koronawirusem obecnie w Polsce hospitalizowanych jest 1 615 osób, a poddanych kwarantannie 70 528 - poinformowało w środę wieczorem Ministerstwo Zdrowia w dziennym raporcie. Badania na obecność SARS-CoV-2 dały dotąd pozytywny wynik u 1031 osób. Czternaście z nich zmarło.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Ministerstwo Zdrowia Koronawirus w Polsce epidemia choroby zakaźne zdrowie Łukasz Szumowski

Szumowski o posiedzeniu Sejmu: to praca posłów, potrzebuję narzędzi do walki z koronawirusem

- Jako minister zdrowia potrzebuję rozwiązań prawnych. Jeśli państwo nie wprowadzi kolejnych regulacji, których potrzebuję, to będziemy mieli coraz trudniejsze działania, coraz więcej będzie chorych - powiedział minister zdrowia Łukasz Szumowski, odnosząc się do najbliższego posiedzenia Sejmu.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Łukasz Szumowski Ministerstwo Zdrowia Koronawirus w Polsce Sejm epidemia choroby zakaźne

Szumowski: nowe obostrzenia będą obowiązywać od dzisiaj do 11 kwietnia

- "Zostańmy w domu" wprowadzamy teraz praktycznie w życie. W tym rozporządzeniu będzie obowiązywał zakaz wychodzenia z domu poza naprawdę potrzebnymi sytuacjami: kiedy idziemy do pracy, kiedy idziemy do sklepu, do apteki, do lekarza - mówił na konferencji prasowej minister zdrowia Łukasz Szumowski.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA społeczeństwo Łukasz Szumowski Ministerstwo Zdrowia kancelaria premiera Mateusz Morawiecki rząd Mateusza Morawieckiego koronawirus Koronawirus w Polsce COVID-19 pandemia kwarantanna