X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
PR24 Portal
Section05
Łukasz Szumowski

Obostrzenia w "żółtych" i "czerwonych" powiatach. Sprawdź, gdzie obowiązują i czego dotyczą

- Chcemy wprowadzić dodatkowe rygory w 19 powiatach z największym przyrostem zakażeń, m.in. w woj. wielkopolskim, małopolskim i łódzkim - poinformował w czwartek minister zdrowia Łukasz Szumowski. Zwiększone regionalnie obostrzenia zaczną obowiązywać od soboty.
Zobacz więcej na temat:  Koronawirus w Polsce koronawirus wirus pandemia epidemia COVID-19 Ministerstwo Zdrowia Łukasz Szumowski zdrowie społeczeństwo POLSKA

Dr Michał Sutkowski: coraz słabiej przestrzegamy rygorów sanitarnych

- Czekają nas większe kary, rejestracje wesel i inne obostrzenia. W takiej sytuacji państwo powinno zareagować, ma działać w interesie dobra publicznego, a nie tych, którym spodobało się być na absolutnych wakacjach i zachowywać się trochę egoistycznie - mówił w Polskim Radiu 24 dr Michał Sutkowski, prezes Warszawskich Lekarzy Rodzinnych.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Koronawirus w Polsce Łukasz Szumowski Piotr Wąż Janusz Cieszyński

"Chorych jest coraz mniej". Szumowski przedstawił optymistyczne dane nt. koronawirusa w Polsce

Minister Zdrowia podkreślił, że dane na temat epidemii w Polsce są bardziej optymistyczne. - Chorych na koronawirusa jest coraz mniej - zauważył w poniedziałek Łukasz Szumowski. Podczas konferencji prasowej podziękował również mediom za informowanie opinii publicznej, co - wskazał - pozwoliło przejść epidemię bez strachu.
Zobacz więcej na temat:  Koronawirus w Polsce koronawirus wirus pandemia epidemia COVID-19 Łukasz Szumowski Ministerstwo Zdrowia POLSKA

Kiedy zniesienie stanu epidemii? Minister zdrowia podał możliwy termin

- Stan epidemii daje możliwość szybkiej reakcji na sytuację związaną z COVID-19, co nadal jest potrzebne. Możliwość jego zniesienia pojawi się, jeśli przez kolejne dni czy tygodnie nie będzie nowych zachorowań - poinformował minister zdrowia Łukasz Szumowski.
Zobacz więcej na temat:  Koronawirus w Polsce koronawirus wirus pandemia epidemia COVID-19 Łukasz Szumowski Ministerstwo Zdrowia społeczeństwo bezpieczeństwo POLSKA

Szumowski: w lokalach głosowanie jest bezpieczne, obowiązują zasady sanitarne

- Głosowanie w lokalu wyborczym jest bezpieczniejsze niż wyjście do sklepu - mówił w Programie 1 Polskiego Radia prof. Łukasz Szumowski, minister zdrowia. Zaznaczył, że przestrzega się tam restrykcyjnie - w przeciwieństwie do wielu innych miejsc - zasad sanitarnych: odpowiedniego dystansu, noszenia maseczek, dezynfekcji rąk i powierzchni.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Łukasz Szumowski Sygnały Dnia wybory prezydenckie 2020 komisja wyborcza zdrowie epidemia bezpieczeństwo