X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
MON

Wsparcie Wojska Polskiego przy transporcie chorych na COVID-19. MON o pomocy w czasie pandemii

"Wojsko Polskie utrzymuje sześć Lotniczych Zespołów Poszukiwawczo-Ratowniczych w stałej gotowości do wsparcia Lotniczego Pogotowia Ratunkowego przy ewentualnym transporcie chorych na COVID-19" - poinformował resort obrony narodowej na Twitterze.
Zobacz więcej na temat:  Ministerstwo Obrony Narodowej MON Wojsko Polskie wojsko Wojska Obrony Terytorialnej pomoc Mariusz Błaszczak POLSKA społeczeństwo COVID-19 Koronawirus w Polsce

"Żeby nasze kraje były bezpieczne, musimy dbać o bezpieczeństwo". Szef MON dziękuje żołnierzom

Minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak podziękował w piątek żołnierzom wchodzącym w skład Litewsko-Polsko-Ukraińskiej Brygady za codzienną współpracę, solidarność wobec siebie i podnoszenie swoich umiejętności. - Żeby nasze kraje były bezpieczne, musimy dbać o bezpieczeństwo - podkreślił.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Mariusz Błaszczak MON Wojsko Polskie służby i bezpieczeństwo wojsko

Podpisano umowy na zakup sprzętu dla wojska. Szef MON: kierujemy zamówienia do polskiego przemysłu

- Modernizując technicznie armię, MON stara się jak najwięcej zamówień lokować w krajowym przemyśle zbrojeniowym, by w razie kryzysu móc polegać na własnych zasobach, ma także na uwadze miejsca pracy - mówił szef MON Mariusz Błaszczak po podpisaniu z PGZ umów m.in. na zakup transporterów Rosomak.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Mariusz Błaszczak MON wojsko siły zbrojne armia GOSPODARKA

Błaszczak: żołnierze Wojska Polskiego nawiązują do najlepszych tradycji polskich kryptologów

Narodowe Centrum Bezpieczeństwa Cyberprzestrzeni udowodniło, że żołnierze Wojska Polskiego i eksperci nawiązują do najlepszych tradycji polskich kryptologów - powiedział szef MON Mariusz Błaszczak na prezentacji odszyfrowanej korespondencji powstańca warszawskiego, poety Józefa Szczepańskiego "Ziutka".
Zobacz więcej na temat:  POLSKA służby i bezpieczeństwo Wojsko Polskie wojsko Powstanie Warszawskie HISTORIA historia Polski II wojna światowa Mariusz Błaszczak Ministerstwo Obrony Narodowej MON

"Polska nie zgłasza żądań terytorialnych wobec Białorusi". MON o oskarżeniach Łukaszenki

Nie widzimy żadnego uzasadnienia deklarowanych przez Mińsk działań w sferze wojskowej. Polska nie zgłasza żadnych żądań terytorialnych wobec innych państw, w tym wobec Białorusi - podkreśliło Ministerstwo Obrony Narodowej w stanowisku odnoszącym się do informacji, że Białoruś rozmieściła połowę swojej armii na granicy z Polską i Litwą.
Zobacz więcej na temat:  Białoruś Aleksander Łukaszenka Ministerstwo Obrony Narodowej wybory na Białorusi POLSKA armia wojsko MON

Wiceszef MON: Białorusini sami upominają się o swoją wolność

- My doskonale wiemy i wierzymy w to, że Białorusinów muszą wyzwolić oni sami. (...) I to, co obserwujemy w tej chwili na Białorusi, jest realizacją dokładnie takiego scenariusza - mówił w Polskim Radiu 24 wiceminister obrony narodowej Marcin Ociepa.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Antoni Trzmiel MON Ministerstwo Obrony Narodowej Białoruś Rosja Europa ŚWIAT wybory na Białorusi Aleksander Łukaszenka Władimir Putin protest demonstracje manifestacje

Wiceszef MON: Łukaszenka tłumi chęć narodu do wyjścia spod skrzydeł Kremla

- Ani Polska, ani inne państwa Zachodu Europy nie dadzą się wplątać w tę intrygę, jaką próbuje knuć Łukaszenka - powiedział w Programie 1 Polskiego Radia wiceszef MON Wojciech Skurkiewicz. Dodał, że Polska przygląda się temu, co dzieje się na Białorusi i "spogląda na to, co będzie działo się u naszych granic". - Nie będziemy w tym obserwowaniu bierni - zaznaczył Wojciech Skurkiewicz.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Wojciech Skurkiewicz Katarzyna Gójska MON Białoruś relacje polsko-białoruskie Aleksander Łukaszenka

"Uchroniła nie tylko wolność Polski, ale i Europy". Szef MON o Bitwie Warszawskiej

- Bitwa Warszawska była ukoronowaniem kluczowego strategicznie wysiłku mającego na celu powstrzymanie komunistycznej Rosji przed opanowaniem Europy - powiedział szef MON Mariusz Błaszczak, dziękując za wsparcie, jakiego obywatele innych państw udzielali wtedy Polsce.
Zobacz więcej na temat:  bitwa warszawska 1920 historia Polski wojna polsko-bolszewicka pamięć Mariusz Błaszczak Ministerstwo Obrony Narodowej MON POLSKA

"Jedne z najbardziej symbolicznych w historii Wojska Polskiego". Prezydent wręczył nominacje generalskie

- Dzisiejsze nominacje generalskie są jednymi z najbardziej symbolicznych w historii Wojska Polskiego, które ma poczucie kontynuowania tradycji zwycięzców w bitwie warszawskiej - powiedział w piątek prezydent Andrzej Duda podczas uroczystości wręczenia nominacji generalskich w Pałacu Prezydenckim.
Zobacz więcej na temat:  wojsko MON Wojsko Polskie Andrzej Duda prezydent bitwa warszawska historia Polski POLSKA