X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
MSWiA

Wybory do PE. Szef MSWiA: w maju poproszę premiera o urlop

- W okresie najintensywniejszej kampanii, po weekendzie majowym, będę prosił premiera o urlop - zapowiedział we wtorek szef Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji Joachim Brudziński, który kandyduje do Parlamentu Europejskiego. Pytany o objęcie resortu przez swojego zastępcę Jarosława Zielińskiego, podkreślił, że wysoko ceni jego kompetencje.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Joachim Brudziński wybory do Parlamentu Europejskiego MSWiA kampania wyborcza

Małopolska: uroczyste otwarcie nowego komisariatu policji

- To jeden z najnowocześniejszych komisariatów w Małopolsce - tak o nowym, właśnie oddanym do użytku obiekcie w podtarnowskim Żabnie mówił Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji Joachim Brudziński. Podkreślił na uroczystości otwarcia placówki, że w tym roku przypada 100. rocznica powstania polskiej policji i ten rok będzie symbolicznym przejściem całej formacji w komfortowe i nowoczesne warunki pracy.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA MSWiA policja polska małopolskie regiony

Komendant SOP zrezygnował ze stanowiska

Po wcześniejszych ustaleniach z ministrem Joachimem Brudzińskim, gen. bryg. Tomasz Miłkowski, komendant Służby Ochrony Państwa, złożył rezygnację z zajmowanego stanowiska. - Pan komendant już od jakiegoś czasu nosił się z decyzją o rezygnacji, jednak miałem do końca nadzieję, że zostanie na stanowisku - mówi w rozmowie z portalem PolskieRadio24.pl Jarosław Zieliński, wiceszef MSWiA. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA służby i bezpieczeństwo MSWiA Służba Ochrony Państwa