X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
PR24 Portal
Section05
Maciej Kożuszek

"Komentarz dnia": szczyt Unii Europejskiej, sprawa Sławomira Nowaka

Gośćmi Programu 1 Polskiego Radia byli: Marcin Piasecki ("Rzeczpospolita") i Krzysztof Wołodźko ("Gazeta Polska"). Publicyści dyskutowali m.in. o negocjacjach premiera Mateusza Morawieckiego w sprawie nowego budżetu Wspólnoty oraz o przebiegu szczytu Unii Europejskiej w Brukseli, a także o zarzutach postawionych Sławomirowi Nowakowi.
Zobacz więcej na temat:  Maciej Kożuszek Marcin Piasecki Nasz komentarz Unia Europejska Sławomir Nowak

"Komentarz dnia" - powyborcze obserwacje

Michał Karnowski ("Sieci") i Wojciech Wybranowski ("Życie Stolicy") rozmawiali: o opiniach wypowiadanych po wyborach prezydenckich i zapowiedzi protestów wyborczych. Zastanawiali się, czy Rafał Trzaskowski przyjmie zaproszenie Andrzeja Dudy do Pałacu Prezydenckiego oraz dyskutowali o możliwych ruchach na prawicy i postawie Jarosława Gowina.
Zobacz więcej na temat:  Nasz komentarz Maciej Kożuszek wybory prezydenckie Rafał Trzaskowski Jarosław Gowin

Dr Gajewski: niedługo do gry wkroczy Hołownia

- Do gry wkroczy niedługo Szymon Hołownia, który będzie chciał stworzyć swoją formację polityczną - mówił w Polskim Radiu 24 dr Sebastian Gajewski (Centrum im. I. Daszyńskiego). W dyskusji wzięli również udział Maciej Kożuszek ("Gazeta Polska Codziennie") i Jerzy Mosoń (Fundacja Fibre).
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka wybory prezydenckie 2020 Polskie Radio 24 Andrzej Duda Prawo i Sprawiedliwość Mirosław Skowron Rafał Trzaskowski Maciej Kożuszek Sebastian Gajewski

"Komentarz dnia": koronawirus w Polsce, kampania prezydencka

Gośćmi Programu 1 Polskiego Radia byli Wojciech Wybranowski ("Do Rzeczy") i Michał Kolanko ("Rzeczpospolita"). Publicyści mówili o gwałtownym wzroście zakażeń koronawirusa w Polsce, wprowadzeniu potencjalnych nowych obostrzeń związanych z epidemią oraz o tym jakie tematy powinni podejmować kandydaci ubiegający się o wybór na urząd Prezydenta RP.
Zobacz więcej na temat:  Nasz komentarz polityka wybory prezydenckie 2020 Koronawirus w Polsce społeczeństwo Maciej Kożuszek Wojciech Wybranowski Michał Kolanko

NASZ WYWIAD "Oni nie mają żadnych postulatów, to jest część ideologii". Maciej Kożuszek o fali protestów w USA

- To jest spór między Ameryką, która uważa, że do wszystkiego należy dochodzić ciężką pracą, a ludźmi opowiadającymi się za rewolucją, bo Stany Zjednoczone to jakiś rasistowski patriarchat, który trzeba zniszczyć. To nie jest do końca konflikt rasowy, bo w protestach mają swój udział też lewicowi działacze i politycy, którym zależy na tym, by spór jeszcze bardziej podgrzewać - powiedział w rozmowie z portalem PolskieRadio24.pl Maciej Kożuszek, publicysta "Gazety Polskiej".
Zobacz więcej na temat:  Zamieszki w USA Stany Zjednoczone USA Ameryka Północna służby i bezpieczeństwo Donald Trump Joe Biden Maciej Kożuszek

"Komentarz dnia": przekop Mierzei Wiślanej, Rafał Trzaskowski, Senat

Gośćmi Programu 1 Polskiego Radia byli: Karol Gac ("Do Rzeczy") i Tomasz Żółciak ("Dziennik Gazeta Prawna"). Publicyści dyskutowali m.in. o przekopie Mierzei Wiślanej i innych inwestycjach w dobie koronawirusa, a także o kampanii Rafała Trzaskowskiego oraz o przyjęciu przez Senat ustawy w sprawie wyborów prezydenckich.
Zobacz więcej na temat:  Nasz komentarz Maciej Kożuszek Karol Gac Mierzeja Wiślana Rafał Trzaskowski Senat wybory prezydenckie

"Mentalność płynięcia w głównym nurcie". Publicysta o niechęci PO do przekopu Mierzei Wiślanej

- Opór Platformy Obywatelskiej wobec przekopu Mierzei Wiślanej jest trudny do wyjaśnienia, choć pewną wskazówką mogą być słowa Rafała Trzaskowskiego o porcie lotniczym w Berlinie - powiedział Maciej Kożuszek, szef działu zagranicznego "Gazety Polskiej". - To, że Rosji i Niemcom nie podoba się przekop Mierzei Wiślanej, jest chyba, według polityków PO, wystarczającym powodem do tego, by sprzeciwiać się realizacji tego przedsięwzięcia - dodał.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA Michał Rachoń polityka Maciej Kożuszek Mierzeja Wiślana Morze Bałtyckie Bałtyk

Maciej Kożuszek: Andrzej Duda stawia na wizję Polski wielkich projektów inwestycyjnych

- Andrzej Duda chce stawiać na wizję Polski, proponowaną przez Prawo i Sprawiedliwość, a której częścią są duże projekty infrastrukturalne jak przekop Mierzei czy Centralny Port Komunikacyjny - mówił w Polskim Radiu 24 Maciej Kożuszek z "Gazety Polskiej". W "Debacie Poranka" uczestniczyli również dr Sebastian Gajewski z Centrum Daszyńskiego i Jerzy Mosoń z Fundacji Fibre.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA wybory prezydenckie 2020 centralny port komunikacyjny Rafał Trzaskowski Andrzej Duda Polskie Radio 24 Mirosław Skowron Maciej Kożuszek Sebastian Gajewski

"Komentarz dnia": prof Małgorzata Manowska powołana na I Prezesa SN

Bogumił Łoziński ("Gość niedzielny") i Jacek Karnowski (tygodnik "Sieci") komentowali powołanie przez prezydenta Andrzeja Dudę prof. Małgorzatę Manowską na I Prezesa Sądu Najwyższego oraz o wyborach prezydenckich, w tym pogłoskach o możliwej kolejnej zmianie kandydata Platformy Obywatelskiej i procedowaniu przez Senat ustawy o wyborach.
Zobacz więcej na temat:  Jacek Karnowski Bogumił Łoziński Maciej Kożuszek Nasz komentarz

Kampania prezydencka. Kożuszek: linia podziału nadal w tym samym miejscu - jest PiS i cała reszta

- Główna linia podziału dalej przebiega w tym samym miejscu - jest PiS i cała reszta. Jeśli chodzi o wybory prezydenckie, to liderem tej "całej reszty" będzie kandydat Platformy Obywatelskiej - powiedział w Polskim Radiu 24 Maciej Kożuszek ("Gazeta Polska"). Gośćmi audycji "Debata poranka" byli także dr Sebastian Gajewski (Centrum Daszyńskiego) i Jerzy Mosoń (Fundacja Fibre).
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Mirosław Skowron Maciej Kożuszek Sebastian Gajewski wybory prezydenckie 2020 koalicja obywatelska Rafał Trzaskowski

"Komentarz dnia": kampania Rafała Trzaskowskiego, wybory prezydenckie

Gośćmi Programu 1 Polskiego Radia byli: Marcin Bąk (Telewizja Republika) i Tomasz Żółciak ("Dziennik Gazeta Prawna"). Publicyści dyskutowali m.in. o samorządowych dokonaniach Rafała Trzaskowskiego i jego sposobie prowadzenia kampanii, a także o przewidywaniach związanych z wyborami prezydenckimi.
Zobacz więcej na temat:  Nasz komentarz Maciej Kożuszek Rafał Trzaskowski wybory prezydenckie wybory prezydenckie 2020

"Komentarz dnia": wybory prezydenckie, Platforma Obywatelska, Zjednoczona Prawica

Gośćmi Programu 1 Polskiego Radia byli: Karol Gac ("Do Rzeczy") i Tomasz Sakiewicz ("Gazeta Polska", "Gazeta Polska Codziennie"). Publicyści dyskutowali m.in. o nowym projekcie ustawy dotyczącej wyborów prezydenckich i możliwości zmiany kandydata Platformy Obywatelskiej, a także o Zjednoczonej Prawicy.
Zobacz więcej na temat:  Nasz komentarz Maciej Kożuszek Karol Gac Tomasz Sakiewicz wybory prezydenckie wybory prezydenckie 2020 Platforma Obywatelska zjednoczona prawica polityka

"Komentarz dnia": wybory prezydenckie, przyszłość Jarosława Gowina

Gośćmi Programu 1 Polskiego Radia byli: Tomasz Sakiewicz ("Gazeta Polska", "Gazeta Polska Codziennie") i Marcin Makowski ("Do Rzeczy", "Wirtualna Polska"). Publicyści dyskutowali m.in. o podejściu opozycji do wyborów prezydenckich, a także o deklaracjach Jarosława Gowina i jego politycznej przyszłości.
Zobacz więcej na temat:  Nasz komentarz Maciej Kożuszek Tomasz Sakiewicz wybory prezydenckie wybory prezydenckie 2020 Jarosław Gowin

"Oczekiwania społeczne i gospodarcze są większe". Publicyści o łagodzeniu obostrzeń

- Bez względu na to, czy szczyt zachorowań mamy za sobą czy przed sobą, psychologia społeczna i doświadczenie podpowiadają, że dalej utrzymać się restrykcji nie da - ocenił w Polskim Radiu 24 dr Sebastian Gajewski z Centrum Daszyńskiego. W "Debacie Poranka" udział wzięli także Maciej Kożuszek ("Gazeta Polska") i Jerzy Mosoń ("Polish Market").
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Koronawirus w Polsce GOSPODARKA społeczeństwo zdrowie Maciej Kożuszek Sebastian Gajewski Polskie Radio 24 Mirosław Skowron