X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Marcin Pośpiech

Półmaraton w czterech ścianach, czyli wirtualne biegi

Jak wiemy, wszystkie imprezy sportowe zostały odwołane, a tych zaplanowanych na lato jest niepewny. W tej sytuacji wielu uprawiających sport zarówno zawodowo, jak i amatorsko nadal chce czerpać przyjemność ze se swojej pasji i utrzymać kondycję. Jak to robić? Z pomocą, jak i w wielu innych sferach życia, pośpieszyła technologia.
Zobacz więcej na temat:  Trójka STYL ŻYCIA kwarantanna bieganie Marcin Pośpiech Tomasz Jeleński aplikacje mobilne

W walce z epidemią fake-newsów

"Częste picie wody zwalcza koronawirusa", "W Polsce niedługo zabraknie żywności", "Warszawa niebawem zostanie zamknięta", "Cristiano Ronaldo przekształca sieć swoich hoteli w szpitale" – takie, niemające nic wspólnego z prawdą, informacje w ostatnich tygodniach zalewają internautów w Polsce i na całym świecie. Eksperci mówią już o infodemii.
Zobacz więcej na temat:  Trójka społeczeństwo koronawirus Koronawirus w Polsce epidemia internet news fake news Patrycjusz Wyżga Ministerstwo Cyfryzacji PAP Marcin Pośpiech Wojciech Surmacz

"Jestem zadowolony ze współpracy z rządem". Władysław Kosiniak-Kamysz o walce z pandemią

– Jeśli dojdzie do jutrzejszego spotkania z Mateuszem Morawieckim, będę mówił, że trzeba wprowadzić tarczę ochronną dla polskiej gospodarki: powstrzymanie się od poboru składek i podatków, uruchomienie szybkiej linii kredytowej i przełożenie spłaty rat – mówił w Programie 3 Polskiego Radia Władysław Kosiniak-Kamysz, szef Polskiego Stronnictwa Ludowego. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Trójka Władysław Kosiniak-Kamysz polityka Marcin Pośpiech koronawirus Koronawirus w Polsce

Ochrona przed koronawirusem. Minister: w przypadku zagrożenia dyrektor szkoły może zawiesić zajęcia

– Mam nadzieję, że czarny scenariusz się nie sprawdzi. Państwo polskie przygotowuje się jednak na trudniejsze rozwiązania. Stąd spotkania rządowego zespołu kryzysowego, przygotowania ministra zdrowia, Głównego Inspektora Sanitarnego – powiedział w Programie 3 Polskiego Radia minister edukacji narodowej Dariusz Piontkowski, pytany, czy w Polsce trzeba będzie zamykać szkoły w związku z ew. epidemią koronawirusa.
Zobacz więcej na temat:  koronawirus wirus wirusy choroby zakaźne zapalenie płuc zdrowie bezpieczeństwo społeczeństwo Marcin Pośpiech Trójka POLSKA Dariusz Piontkowski

Epidemia koronawirusa. Łukasz Schreiber: jesteśmy w pełni przygotowani

– Komunikaty premiera i ministra zdrowia mają działać uspokajająco. Jesteśmy przygotowani do tego, jakby sytuacja miała się znacznie pogorszyć – mówił w Programie 3 Polskiego Radia Łukasz Schreiber, przewodniczący Komitetu Stałego Rady Ministrów.
Zobacz więcej na temat:  koronawirus wirus wirusy choroby zakaźne zapalenie płuc zdrowie bezpieczeństwo społeczeństwo Łukasz Schreiber rząd Mateusza Morawieckiego Marcin Pośpiech Trójka POLSKA

Zaostrzenie przepisów w transporcie. "Zaszkodzi małym i średnim firmom"

– Po wejściu w życie tak zwanego pakietu mobilności możemy stracić około 20 procent przewozów - powiedział w Programie 3 Polskiego Radia Piotr Mikiel ze Zrzeszenia Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Polsce. Gościem audycji był także Artur Kalisiak ze Związku Pracodawców Transport i Logistyka Polska.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Trójka transport Unia Europejska Polska w Unii Europejskiej Marcin Pośpiech