X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x
PR24 Portal
Section05
Marek Lehnert

"Nie da się całkowicie zabezpieczyć przed lawiną"

W środku hotelu w miejscowości Farindola we Włoszech, na który w środę zeszła lawina wywołana przez trzęsienie ziemi, nadal uwięzionych jest ponad 20 ludzi. Jak dotąd ratownicy wydobyli ciała trzech osób. O katastrofie w Polskim Radiu 24 mówił prof. Krzysztof Migała, kierownik Zakładu Klimatologii i Ochrony Atmosfery Instytutu Geografii i Rozwoju Regionalnego Uniwersytetu Wrocławskiego.
Zobacz więcej na temat:  trzęsienie ziemi Włochy kataklizmy Marek Lehnert

Włochy: wotum zaufania dla nowego rządu

Nowy rząd włoski Paolo Gentiloniego otrzymał wotum zaufania w Izbie Deputowanych. W głosowaniu nie wzięła udziału opozycja, w tym Ruch 5 Gwiazd byłego komika Beppe Grillo oraz separatystyczna Liga Północna. Obie te partie domagają się wyjścia Włoch ze strefy euro, ale nie z Unii Europejskiej. O sytuacji we Włoszech mówili w Świecie w Powiększeniu Marek Lehnert, korespondent Polskiego Radia w Rzymie i Piotr Podemski z Uniwersytetu Warszawskiego.
Zobacz więcej na temat:  Włochy Unia Europejska Paolo Gentiloni Marek Lehnert strefa euro

Referendum we Włoszech. Na wyniki czeka cała Europa

Czy będziemy świadkami przełomowego wydarzenia w najnowszej historii Włoch, a także całej Unii Europejskiej? 4 grudnia odbędzie się referendum konstytucyjne, w którym Włosi dadzą odpowiedź na propozycję zmian, które w funkcjonowaniu państwa chce wprowadzić premier Matteo Renzi. Od ich decyzji może także zależeć przyszłość samego szefa włoskiego rządu, jak i całej Europy.
Zobacz więcej na temat:  Włochy referendum Unia Europejska Matteo Renzi Senat Marek Lehnert