X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Marek Suski

TYLKO U NAS Weto prezydenta ws. ustawy medialnej. Marek Suski: będziemy zastanawiali się nad innymi rozwiązaniami

Prezydent Andrzej Duda zawetował ustawę medialną. - Będziemy zastanawiali się nad innymi rozwiązaniami, które będą powodować, że polskie prawo jednak będzie szanowane przez naszych największych i najsilniejszych przyjaciół - mówi portalowi PolskieRadio24.pl wiceszef klubu PiS Marek Suski. 
Zobacz więcej na temat:  ustawa medialna Andrzej Duda Marek Suski polityka prezydent TVN POLSKA

Ateistyczna walka z Bożym Narodzeniem. Suski: katolicy należą do grup prześladowanych

- Walka z wiarą zawsze była ostra, zawsze były ofiary. Dzisiaj na świecie katolicy należą do grup najbardziej prześladowanych, są kraje, gdzie za wyznawanie naszej religii jest kara śmierci, więc ten proces trwa cały czas - powiedział w Polskim Radiu 24 poseł PiS Marek Suski. Gośćmi "Sztuki słuchania" byli także poseł Konfederacji Krzysztof Bosak, wiceminister edukacji i nauki Tomasz Rzymkowski oraz poseł PSL Marek Sawicki.
Zobacz więcej na temat:  polityka Małgorzata Raczyńska-Weinsberg Marek Suski Tomasz Rzymkowski Krzysztof Bosak Marek Sawicki Boże Narodzenie katolicyzm Kościół katolicki

Protesty ws. ustawy medialnej. Suski: podkręcanie atmosfery, taka "ulica i zagranica"

- Donald Tusk staje na czele tego buntu wobec demokratycznie wybranego rządu. Jak się nie da wygrać wyborów demokratycznie, to może trzeba dokonać przewrotu, zabić przeciwnika. To kontynuacja podkręcania atmosfery, taka "ulica i zagranica" - mówił wiceszef klubu PiS Marek Suski, oceniając protesty przeciwko nowelizacji ustawy medialnej.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka ustawa medialna Marek Suski TVN USA Prawo i Sprawiedliwość media Donald Tusk

Marek Suski: trzeba zablokować Fit for 55. Przez taką politykę w Europie już brakuje prądu

- Mam nadzieję, że uda się zablokować pakiet Fit for 55. Skutki takiej polityki energetycznej już widać. Niemcy, kiedy nie wieje wiatr, muszą od nas kupować energię. Zeszłej zimy musieliśmy odpalić piece węglowe, które zostały już wyłączone, bo w Europie zabrakło prądu - pokreślił w Polskim Radiu 24 Marek Suski, wiceprzewodniczący klubu PiS. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Marek Suski Prawo i Sprawiedliwość Unia Europejska energetyka ETS emisja co2 Fit for 55

Reparacje wojenne. Władysław Teofil Bartoszewski: za zniszczenia powinna być rekompensata

Wciąż istnieją obrazy i inne dzieła sztuki, które zostały zrabowane i są w Niemczech i to powinno być zwrócone. A jeśli chodzi o to, co zostało zniszczone, to tutaj powinna być rekompensata i to jest stosunkowo proste do zrobienia - mówił w Polskim Radiu 24 poseł PSL-u Władysław Teofil Bartoszewski. Gośćmi audycji byli także Jan Kanthak z SP, Marek Suski z PiS-u oraz Hanna Gill-Piątek z Polski 2050.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Małgorzata Raczyńska-Weinsberg Marek Suski Jan Kanthak Władysław Teofil Bartoszewski POLSKA Polityka zagraniczna Polski Niemcy dyplomacja reparacje wojenne

Co dalej z Łukaszem Mejzą? Żaryn i Suski skomentowali doniesienia medialne

W środę Wirtualna Polska opublikowała tekst zarzucający, jakoby wiceminister sportu Łukasz Mejza miał nakłaniać chorych ludzi do stosowania niesprawdzonych i niebezpiecznych metod leczenia. Do tej sprawy odnieśli się politycy PiS. Stanisław Żaryn powiedział, że służby specjalne znają tę sprawę i wypełniają swoje obowiązki. Marek Suski zapewnił z kolei, że oświadczenia majątkowe Łukasza Mejzy są badane.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Stanisław Żaryn Marek Suski

Drugi dzień kongresu 590. Suski: możemy być dumni z dokonań naszych przedsiębiorców i naukowców

- To miejsce, w którym możemy poczuć się naprawdę dumni z polskiej gospodarki oraz rozwoju - powiedział o Kongresie 590 wiceszef klubu PiS Marek Suski, który w tym roku otrzymał tytuł Ambasadora Kongresu. Marek Suski dodał, że obecni w Jasionce przedsiębiorcy to "najlepsi z najlepszych" w skali całego świata.
Zobacz więcej na temat:  GOSPODARKA Kongres 590 Marek Suski Andrzej Duda prezydent debata

Beata Płomecka z Nagrodą Rady Programowej Polskiego Radia

Beata Płomecka, wieloletnia korespondentka Polskiego Radia w Brukseli, została laureatką tegorocznej Nagrody Rady Programowej Polskiego Radia. Członkowie Rady docenili dziennikarkę za rzetelne przygotowywanie materiałów, znakomity warsztat korespondenta, świetne zorientowanie w prezentowanych tematach oraz znajomość zawiłości problemów dotyczących Unii Europejskiej.
Zobacz więcej na temat:  Beata Płomecka Polskie Radio W POLSKIM RADIU społeczeństwo POLSKA Agnieszka Kamińska Krzysztof Czabański Marek Suski

Suski o swojej wypowiedzi na temat UE: w stosunku do Polski też używa się ostrych słów i nieprawdziwych oskarżeń

- Chcemy być w Unii Europejskiej, ale na partnerskich zasadach. Próbuje się nas traktować gorzej, choć na to nie zasłużyliśmy - powiedział poseł PiS Marek Suski. Jak mówił, "to my byliśmy pod okupacją", a "ci, którzy byli okupantami, dziś nas pouczają, jak mamy żyć".
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Marek Suski PiS polityka Trybunał Konstytucyjny Armia Krajowa Unia Europejska Parlament Europejski Węgry Polska w Unii Europejskiej Bruksela

"Nie zgodzimy się na takie traktowanie". Marek Suski tłumaczy się ze swoich słów pod adresem Brukseli

- Użyłem ostrych słów, żeby dotarło do Brukseli, że nie zgodzimy się na takie traktowanie, bo nie jesteśmy podludźmi i nie będziemy się godzić na to, że będziemy traktowani gorzej niż inne narody w UE - mówił we wtorek poseł PiS Marek Suski, odnosząc się do swojej wypowiedzi o "okupancie brukselskim".
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Unia Europejska Marek Suski Bruksela Polska w Unii Europejskiej polityka