more_horiz
PR24 Portal
Section05
Mariusz Wlazły

PlusLiga: Mariusz Wlazły zostaje w Treflu Gdańsk. "Wspaniałe miejsce na siatkarskiej mapie Polski"

Duet atakujących – Mariusz Wlazły i Kewin Sasak – w sezonie 2021/2022 nadal będzie reprezentować barwy Trefla Gdańsk. Legenda polskiej siatkówki związała się z klubem rocznym kontraktem, natomiast 24-letni Kewin Sasak, dla którego będzie to czwarty sezon w szeregach "Gdańskich lwów" podpisał dwuletnią umowę z możliwością przedłużenia o rok.
Zobacz więcej na temat:  Trefl Gdańsk Mariusz Wlazły Siatkówka PlusLiga SPORT

PlusLiga: Mariusz Wlazły przedłużył umowę z PGE Skrą Bełchatów. "Nie ukrywam, że ten klub jest dla mnie bardzo ważny"

Mariusz Wlazły w kolejnym sezonie będzie wciąż siatkarzem PGE Skry Bełchatów. 35-letni atakujący bełchatowskiego klubu poinformował o porozumieniu z klubem w sprawie przedłużenia kontraktu podczas konferencji przed półfinałowym meczem siatkarskiej Ligi Mistrzów. W środę Skra zagra z Cucine Lube Civitanova.
Zobacz więcej na temat:  Siatkówka pge skra bełchatów SPORT Mariusz Wlazły

PlusLiga: 15 lat minęło... Jubileusz Mariusza Wlazłego w barwach PGE Skry

29 listopada 2003 roku podczas meczu w Jastrzębiu-Zdroju w barwach Skry Bełchatów zadebiutował atakujący Mariusz Wlazły, który z czasem stał się jednym z najlepszych zawodników w historii polskiej siatkówki. Z okazji jubileuszu swoją klubową legendę postanowił upamiętnić w mediach społecznościowych klub z Bełchatowa, w barwach którego atakujący występuje nieprzerwanie od 15 lat. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT Siatkówka PlusLiga Mariusz Wlazły
X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem