X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Michał Dworczyk

Szef KPRM: do końca pierwszego kwartału będziemy mogli zaszczepić ponad 3 mln Polaków

Zgodnie z umową zawartą przez KE do Polski do końca pierwszego kwartału trafią szczepionki, dzięki którym będziemy mogli zaszczepić 3 mln 100 tys. pacjentów - powiedział szef KPRM Michał Dworczyk. Dodał, że z powodu ograniczeń dostaw nie jest możliwe zaszczepienie większej liczby osób w tym terminie.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Michał Dworczyk Koronawirus w Polsce COVID-19 szczepienia szczepionka

Ilu Polaków zostanie zaszczepionych do końca pierwszego kwartału? Szef KPRM wyjaśnia

- Podtrzymujemy deklaracje, że obecne dostawy szczepionek pozwolą nam na zaszczepienie ok. 3 mln Polaków do końca I kwartału - powiedział w czwartek w Sejmie szef KPRM Michał Dworczyk. Dodał, że ta liczba może się zwiększyć, jeśli do Polski trafią szczepionki innych firm.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA koronawirus Koronawirus w Polsce szczepienia zdrowie pandemia szczepionka Poradnik - koronawirus szczepienia - raport Michał Dworczyk

"Mamy do czynienia z dekompozycją PO". Dworczyk o przejściu Muchy do Polski 2050

- Mamy do czynienia z dekompozycją po stronie PO, tam nie ma wyrazistego lidera, wyrazistego nurtu ideowego, na którym można budować formację polityczną, w konsekwencji widać odejścia, ten proces pewnie będzie postępował - ocenił szef KPRM Michał Dworczyk, komentując odejście posłanki Joanny Muchy.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Polskie Radio 24 Joanna Mucha Michał Dworczyk Szymon Hołownia koalicja obywatelska opozycja

Szef KPRM uspokaja: dzięki strategii rządu każdy, kto otrzymał pierwszą dawkę szczepionki, otrzyma też drugą

- Rząd przyjął strategię opartą na bezpieczeństwie pacjentów, dzięki której każdy, kto otrzymał pierwszą dawkę szczepionki na COVID-19, ma gwarancję, że otrzyma również drugą dawkę - powiedział we wtorek szef KPRM Michał Dworczyk, nawiązując do zmniejszenia dostaw szczepionek przez firmę Pfizer.
Zobacz więcej na temat:  szczepienia szczepionka COVID-19 Michał Dworczyk infografika POLSKA Koronawirus w Polsce społeczeństwo

TRANSMISJA Narodowy Program Szczepień. Prezydent i minister zdrowia odpowiadają na pytania internautów

W sesji Q&A na temat Narodowego Programu Szczepień od godz. 13.00 biorą udział prezydent Andrzej Duda, minister zdrowia Adam Niedzielski i pełnomocnik rządu do spraw Narodowego Programu Szczepień Michał Dworczyk.
Zobacz więcej na temat:  COVID-19 Koronawirus w Polsce koronawirus szczepienia Ministerstwo Zdrowia zdrowie Adam Niedzielski Andrzej Duda Michał Dworczyk społeczeństwo

Szef KPRM: szczepienia dla seniorów powyżej 70. roku życia zaczną się zgodnie z planem - 25 stycznia

Michał Dworczyk zapewnił, że szczepienia dla seniorów powyżej 70. roku życia, którzy będą zarejestrowani, zaczną się zgodnie z planem, czyli 25 stycznia. - Jesteśmy zmuszeni nieco wydłużyć szczepienia grupy zero, wiąże się to właśnie ze zmniejszaniem dostarczanych dawek przez firmę Pfizer - dodał szef KPRM.
Zobacz więcej na temat:  szczepienia szczepionka Koronawirus w Polsce COVID-19 społeczeństwo Michał Dworczyk kancelaria premiera infografika POLSKA

"Szczepienia drugą dawką nie są zagrożone". Szef KPRM o mniejszej dostawie od Pfizera

- Były realizowane dostawy na poziomie 360 tys. szczepionek, teraz jest tych szczepionek co najmniej o połowę mniej - powiedział w Programie 1 Polskiego Radia Michał Dworczyk, szef Kancelarii Prezesa Rady Ministrów i pełnomocnik rządu do spraw szczepień przeciw COVID-19.
Zobacz więcej na temat:  szczepionka szczepienia pandemia COVID-19 Koronawirus w Polsce Michał Dworczyk POLSKA Katarzyna Gójska

"Wierzymy w dyscyplinę Polaków". Dworczyk o zapowiedziach protestów przeciw obostrzeniom

- Wierzymy w odpowiedzialność, dyscyplinę i solidarność wszystkich Polaków; wierzymy też, że to ostatnia prosta, po której zacznie się powrót do normalnego życia - powiedział szef KPRM Michał Dworczyk, pytany o zapowiedzi części przedsiębiorców, którzy chcą otworzyć swoje biznesy.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Koronawirus w Polsce pandemia COVID-19 przedsiębiorca przedsiębiorstwo społeczeństwo rząd Rząd RP Michał Dworczyk