X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Michał Dworczyk

Sportowcy i youtuberzy będą promować szczepienia? Szef KPRM: przygotowaliśmy dużą kampanię

- Każdy kolejny rocznik jest mniej zainteresowany szczepieniami. My się z tym liczyliśmy i przygotowaliśmy dużą kampanię profrekwencyjną. Chcemy zaangażować przede wszystkim sportowców i youtuberów - przekazał szef KPRM, pełnomocnik rządu ds. narodowego programu szczepień Michał Dworczyk.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Koronawirus w Polsce pandemia COVID-19 szczepienia społeczeństwo Michał Dworczyk

Dworczyk: nie planujemy szybszego znoszenia obostrzeń

- Wszystkie znaki na niebie i ziemi oraz opinie ekspertów mówią, że trzecia fala się kończy - powiedział w Programie 1 Polskiego Radia szef Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Michał Dworczyk, pełnomocnik rządu ds. programu szczepień. Zaznaczył jednak, że nie oznacza to natychmiastowego zniesienia ograniczeń.
Zobacz więcej na temat:  Michał Dworczyk POLSKA szczepienia szczepionka społeczeństwo Koronawirus w Polsce COVID-19 koronawirus zdrowie

"Duża część zostanie później wykorzystana". Dworczyk o mobilnych punktach szczepień

- Duża część mobilnych punktów szczepień, które zostaną uruchomione w majówkę, później zostanie wykorzystana w powiatach, w których w tej chwili mamy najmniej punktów szczepień i w których terminy oczekiwania na szczepienia są najdłuższe - powiedział szef KPRM, pełnomocnik ds. szczepień Michał Dworczyk.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA szczepienia Michał Dworczyk Koronawirus w Polsce COVID-19 pandemia

Szef KPRM uspokaja: szczepienia w zakładach pracy na 100 proc. w maju

- Widzimy, że będzie musiało się to (proces szczepień w zakładach pracy - red.) trochę przesunąć, niemniej liczymy, że jak najszybciej, a na 100 proc. w maju ruszymy ze szczepieniami w zakładach pracy - to jest kilka milionów osób, które mogą być w ten sposób zaszczepione - powiedział podczas spotkania w Pałacu Prezydenckim pełnomocnik rządu ds. szczepień Michał Dworczyk.
Zobacz więcej na temat:  Koronawirus w Polsce koronawirus szczepienia - raport szczepienia POLSKA społeczeństwo Michał Dworczyk COVID-19

Szef KPRM: seniorzy nadal mogą dowiadywać się o możliwość przyspieszenia terminu szczepienia

Mimo opóźnień w dostawach szczepionek przeciw COVID-19, osoby powyżej 60. roku życia nadal mogą dowiadywać się o możliwość przyspieszenia terminu otrzymania preparatu. W wielu miejscach w kraju będzie to możliwe, choć nie wszędzie - powiedział w sobotę szef Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Michał Dworczyk.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA pandemia społeczeństwo COVID-19 Koronawirus w Polsce Michał Dworczyk szczepienia

Dworczyk: drugie dawki szczepionek przeciw COVID-19 nie są zagrożone

- W przyszłym tygodniu do Polski dojedzie łącznie mniej o 1,1 mln dawek szczepionek - poinformował szef KPRM, pełnomocnik rządu ds. programu szczepień Michał Dworczyk. - Mimo zmniejszenia przez producentów dostaw szczepionek przeciw COVID-19, drugie dawki nie są zagrożone - dodał.
Zobacz więcej na temat:  Koronawirus w Polsce COVID-19 epidemia szczepionka szczepienia Michał Dworczyk kancelaria premiera społeczeństwo infografika POLSKA