X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x
PR24 Portal
Section05
Michał Dworczyk

"Miara pozycji Andrzeja Dudy w polityce zagranicznej". Dworczyk o rozmowach w USA

- Prezydent Andrzej Duda jest jednym z najaktywniejszych polityków po 1989 roku, jeśli chodzi o sprawy międzynarodowe i skuteczne załatwianie interesów Polski - mówił szef KPRM Michał Dworczyk. Zaznaczył, że prezydent Polski reprezentował w USA także interesy NATO i naszego regionu w Europie. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA prezydent Andrzej Duda Michał Dworczyk Spotkanie Andrzej Duda - Donald Trump stosunki polsko-amerykańskie infografika Andrzej Duda w USA

"Krok w kierunku kolejnych korzystnych umów". Szef KPRM o wizycie Andrzeja Dudy w USA

– Wizyta prezydenta Andrzeja Dudy w Stanach Zjednoczonych jest krokiem w kierunku kolejnych umów wspierających rozwój gospodarki Polski, czy też zacieśniających współpracę w zakresie obronności naszego państwa – mówił w Programie 3 Polskiego Radia Michał Dworczyk, szef Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Trójka Beata Michniewicz Andrzej Duda Donald Trump USA dyplomacja wybory prezydenckie 2020 Michał Dworczyk Spotkanie Andrzej Duda - Donald Trump Andrzej Duda w USA

"Politico": będzie spotkanie Duda-Trump. Michał Dworczyk komentuje

- Administracja USA bardzo blisko współpracuje z Kancelarią Prezydenta Andrzeja Dudy. Osobiście obaj prezydenci mają też dobre relacje i taka współpraca bieżąca trwa przez cały czas - powiedział w Programie 1 Polskiego Radia Michał Dworczyk, szef KPRM. Odniósł się w ten sposób do zapowiedzi spotkania Andrzeja Dudy z Donaldem Trumpem, o którym napisał portal Politico.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Michał Dworczyk USA wojsko

"Część osób zachowuje się, jakby koronawirus zniknął". Michał Dworczyk apeluje o rozsądek w czasie pandemii

- Dynamika wzrostu zakażeń została opanowana, służba zdrowia radzi sobie z nowymi zachorowaniami. Niemniej jednak COVID-19 w dalszym ciągu jest problemem, a część Polaków zachowuje się, jakby koronawirus kompletnie zniknął - powiedział w Programie 1 Polskiego Radia Michał Dworczyk, szef KPRM.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Michał Dworczyk Koronawirus w Polsce Grzegorz Jankowski

"W ciągu 14 dni marszałek Sejmu wyznaczy termin wyborów". Szef KPRM o publikacji uchwały PKW

- Konkretna data elekcji zależy już teraz od Elżbiety Witek, ale w ciągu 14 dni marszałek Sejmu wyznaczy termin wyborów prezydenckich - powiedział w Programie 1 Polskiego Radia Michał Dworczyk, szef Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.
Zobacz więcej na temat:  Katarzyna Gójska polityka Sygnały Dnia POLSKA Michał Dworczyk Państwowa Komisja Wyborcza Senat wybory prezydenckie wybory prezydenckie 2020

Plakaty w stolicy uderzające w Łukasza Szumowskiego. Michał Dworczyk apeluje do Rafała Trzaskowskiego

- Żądamy od prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego, aby nie dopuszczał do mowy nienawiści, aby plakaty uderzające w ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego jak najszybciej zostały usunięte - oświadczył szef KPRM Michał Dworczyk. Do sprawy odniósł się warszawski ratusz oraz lider PO Borys Budka.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Michał Dworczyk Rafał Trzaskowski Łukasz Szumowski Warszawa mowa nienawiści Gazeta Wyborcza Borys Budka Platforma Obywatelska opozycja

"Najważniejsza jest pomoc dla mikroprzedsiębiorców". Apel szefa KPRM do Rafała Trzaskowskiego

- Apeluję do prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego, by wrócił do swoich obowiązków i skupił się na tym, co dziś najważniejsze. A najważniejsza jest pomoc dla mikroprzedsiębiorców - mówił szef KPRM, poseł PiS Michał Dworczyk po interwencji poselskiej w warszawskim ratuszu.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Michał Dworczyk Rafał Trzaskowski przedsiębiorca Warszawa społeczeństwo

Szef KPRM: opozycja cynicznie i kłamliwie atakuje ministra zdrowia

- Składanie wniosków o odwołanie ministrów to wyraz bezsilności opozycji, która cynicznie i kłamliwie atakuje ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego i jego najbliższych, wierząc, że będzie to kruszyło poparcie dla rządu i większości parlamentarnej - powiedział szef Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Michał Dworczyk.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Łukasz Szumowski Michał Dworczyk Koronawirus w Polsce