X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Michał Dworczyk

Duży wzrost liczby szczepień. Michał Dworczyk: ludzie wystraszyli się pandemii

- Na tym etapie nie przewidujemy wprowadzenia obowiązku szczepień przeciw COVID-19 – poinformował szef Kancelarii Premiera Rady Ministrów Michał Dworczyk podczas posiedzenia Komisji Wspólnej Rządu i Samorządu Terytorialnego. Wskazał też na wzrost zainteresowania szczepieniami w ostatnich tygodniach. - To zasługa pandemii – ludzie się przestraszyli - ocenił.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA szczepienia Koronawirus w Polsce COVID-19 Michał Dworczyk społeczeństwo

POLSKI ŁAD "Mocny impuls rozwojowy po pandemii". Szef KPRM o Programie Inwestycji Strategicznych

- W ramach Programu Inwestycji Strategicznych rozdysponowano ponad 24 mld zł; wpłynęły wnioski w sumie na ponad 90 mld zł - poinformował we Wrocławiu Michał Dworczyk. Dodał, że na Dolny Śląsk trafi 1 mld 682 mln zł. Szef KPRM był również w Pilawie Górnej, gdzie odbyło się wręczenie promes dla samorządów.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Michał Dworczyk Program Inwestycji Strategicznych regiony dolnośląskie Polski Ład społeczeństwo

KE wstrzyma środki dla Polski? Dworczyk: wypowiedzi niektórych przedstawicieli Komisji zostały nadinterpretowane

- KE potwierdziła, że trwają analizy polskiego KPO, a wypowiedzi medialne niektórych przedstawicieli Komisji, które zostały nadinterpretowane i opacznie przedstawione w Polsce, nie są żadnym stwierdzeniem, że środki dla Polski będą wstrzymane - powiedział szef KPRM Michał Dworczyk.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka GOSPODARKA sądownictwo Unia Europejska Komisja Europejska Krajowy Plan Odbudowy pieniądze Michał Dworczyk

Szef KPRM: przymusowe szczepienia przeciw COVID-19 przyniosłyby więcej szkody niż pożytku

- Przymusowe szczepienia przeciwko COVID-19 mogłyby doprowadzić do poważnego zaognienia sytuacji, co w konsekwencji przełożyłoby się negatywnie na cały proces szczepień. To oznacza, że takie działanie przyniosłoby więcej szkody niż pożytku - powiedział szef KPRM Michał Dworczyk.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA kancelaria premiera Michał Dworczyk szczepienia COVID-19 koronawirus pandemia szczepionka sars-cov-2 zdrowie Koronawirus w Polsce społeczeństwo

Dworczyk o stanie nadzwyczajnym: jedyne racjonalne działanie

– Wierzę, że Sejm zgodnie z obowiązującymi przepisami zatwierdzi wprowadzenie stanu wyjątkowego. Jest to jedyne, racjonalne działanie w tym momencie. W rozmowach z koleżankami i kolegami z opozycji można usłyszeć, że duża część z nich rozumie tę sytuację – powiedział w Programie 3 Polskiego Radia Michał Dworczyk (szef Kancelarii Premiera).
Zobacz więcej na temat:  Trójka Michał Dworczyk stan nadzwyczajny Sejm migracja kryzys migracyjny Prawo i Sprawiedliwość kancelaria premiera opozycja granica polityka Beata Michniewicz