X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Ministerstwo Zdrowia

Rząd wprowadzi obostrzenia epidemiczne? Wiceszef MZ wyjaśnia

- Na bieżącą sytuację epidemiczną będziemy reagować regionalnie. Chcemy powiązać ze sobą trzy parametry: liczbę zaszczepionych osób, zakażeń i hospitalizacji w danym regionie - powiedział w czwartek wiceminister zdrowia Waldemar Kraska. Dodał, że trwa dyskusja na ten temat.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA regiony lubelskie podlaskie mazowieckie Waldemar Kraska Ministerstwo Zdrowia zdrowie pandemia koronawirus Koronawirus w Polsce COVID-19 sars-cov-2

Co z 1 listopada i wizytami na cmentarzach? Wiceminister zdrowia podaje możliwy scenariusz

- Decyzje będą podejmowane na podstawie kilku kryteriów, nie tylko ilości nowych przypadków COVID-19 - powiedział w Programie 1 wiceminister zdrowia Waldemar Kraska, o możliwym zamknięciu cmentarzy na uroczystość Wszystkich Świętych 1 listopada.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Wszystkich Świętych Zaduszki Waldemar Kraska COVID-19 zdrowie Koronawirus w Polsce Ministerstwo Zdrowia obostrzenia

"Blisko 100 proc. skuteczności". Rzecznik MZ o wynikach szczepień dzieci przeciw COVID-19

Wstępne dane potwierdzają blisko 100 proc. skuteczności szczepionki przeciw COVID-19 u dzieci między 5. a 12. rokiem życia. Jeśli EMA wyda rekomendację, w listopadzie będziemy mogli podjąć decyzję o możliwości szczepień tej grupy - przekazał rzecznik MZ Wojciech Andrusiewicz.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA społeczeństwo Ministerstwo Zdrowia szczepienia szczepionka koronawirus COVID-19 dzieci

Wiceszef MZ zapowiada większą liczbę łóżek covidowych. Podał też informacje dot. ewentualnych obostrzeń

Mamy w planach powiększanie bazy łóżkowej dla pacjentów z COVID-19 - zapowiedział wiceminister zdrowia Waldemar Kraska. Przekazał też, że ewentualne obostrzenia będą wprowadzane powiatami, w miejscach z największą liczbą nowych zakażeń i hospitalizacji.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Ministerstwo Zdrowia koronawirus Koronawirus w Polsce COVID-19 Waldemar Kraska społeczeństwo

Wiceminister zdrowia: w tym tygodniu decyzja ws. przyjęcia trzeciej dawki dla osób powyżej 18. roku życia

- Europejska Agencja Leków już dwa tygodnie temu wydała rekomendację, by ta trzecia dawka przypominająca mogła być podawana osobom powyżej 18. roku życia. My wprowadziliśmy tę dawkę dla wszystkich powyżej 50. roku życia i dla pracowników ochrony zdrowia - mówił w Polskim Radiu 24 Waldemar Kraska, wiceminister zdrowia.    
Zobacz więcej na temat:  POLSKA PiS Koronawirus w Polsce pandemia COVID-19 szczepionka szczepienia płace Ministerstwo Zdrowia Mirosław Skowron

Rozmowy ministra zdrowia z medykami. Adam Niedzielski: wspólne stanowisko w dwa, trzy tygodnie

Minister zdrowia Adam Niedzielski uznał za bardzo dobre dzisiejsze spotkanie Trójstronnego Zespołu do spraw Ochrony Zdrowia. Wzięli w nich udział przedstawiciele resortu zdrowia, związków zawodowych i pracodawców, nie było natomiast medyków protestujących w "białym miasteczku" koło Kancelarii Premiera.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA służba zdrowia Ministerstwo Zdrowia Adam Niedzielski