X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Mirosław Skowron

Podwyżki dla parlamentarzystów. Dr Gajewski: niezbędne, jeśli chcemy budować prestiż naszych przedstawicieli

- Jeśli chcemy budować jakiś prestiż naszych przedstawicieli, których wybieramy w demokratycznych wyborach, to muszą za tym iść równie prestiżowe wynagrodzenia - powiedział w Polskim Radio 24 dr Sebastian Gajewski (Centrum im. I. Daszyńskiego). Gośćmi audycji "Debata poranka" byli także Jerzy Mosoń (Fundacja Fibre) i Piotr Grzybowski ("Tygodnik Katolicki Niedziela").
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA polityka Mirosław Skowron Sejm Senat płace

"Efektywność a zgodność z prawem unijnym to różne kwestie". Wiceminister MSZ o Izbie Dyscyplinarnej SN

- Jeżeli będziemy mieli dalej tendencje, które w Unii, czy we wcześniejszych wspólnotach europejskich, obecne są od kilku dekad - rozszerzania kompetencji metodą reinterpretacji prawa, tego aktywizmu sędziowskiego - to rzeczywiście będziemy mieli problem, znaczenie poważniejszy niż to, co dzieje się w tej chwili w kontekście reformy polskiego wymiaru sprawiedliwości - mówił w Polskim Radiu 24 Paweł Jabłoński (wiceminister spraw zagranicznych).   
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA polityka Prawo i Sprawiedliwość zjednoczona prawica Paweł Jabłoński Ministerstwo Spraw Zagranicznych Polska w Unii Europejskiej sądownictwo Trybunał Sprawiedliwości UE prawo Mirosław Skowron

"Merytoryczne i przemyślane argumenty'". Maciej Kożuszek o strategii PiS ws. ustawy o radiofonii i telewizji

- Wydaje mi się, że kolejny raz mamy taką bardzo interesującą sytuację w Polsce, mamy dwie linie, w których toczy się dyskusja. Jedna linia są to argumenty merytoryczne, które padają i rzeczywiście one momentami mogą wydawać się dosyć przemyślane ze strony PiS - o projekcie nowelizacji ustawy o radiofonii i telewizji mówił w Polskim Radiu 24 Maciej Kożuszek (Gazeta Polska). Gośćmi "Debaty Poranka" byli także dr Sebastian Gajewski (Centrum im. Daszyńskiego) i Jerzy Mosoń (Fundacja Fibre).
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA polityka TVN media Mirosław Skowron PiS ustawa

Wielki powrót Donalda Tuska? Szczepański: były premier dostał to, czego chciał

- Trzeba powiedzieć, że powrót Donalda Tuska to jest nadanie dynamiki temu, co dzieje się na opozycji. Przynajmniej przez te ostatnie trzy dnia zupełnie inaczej wygląda ta sytuacja opozycyjna, tak się wydaje. Trzeba zauważyć, że Donald Tusk dostał wszystko, co chciał - mówił w Polskim Radiu 24 Jakub Szczepański (publicysta Interia.pl). Gościem "Debaty Dnia" był także Kamil Kwiatek (publicysta wpolityce.pl).
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA polityka opozycja Mirosław Skowron Donald Tusk Rafał Trzaskowski Borys Budka Platforma Obywatelska

Publicysta: nie może być tak, że wszelkie decyzje dotyczące polskiego prawa konsultujemy z sojusznikami

- Wielu Polaków czuje się upokorzonych, że ciągle muszą się tłumaczyć ze swojej legislacji innym rządom - powiedział o nowelizacji Kodeksu postępowania administracyjnego w audycji "Debata poranka" na antenie Polskiego Radia 24 Jerzy Mosoń z Fundacji Fibre. Gośćmi programu byli także Maciej Kożuszek z "Gazety Polskiej" i dr Sebastian Gajewski z Centrum im. Daszyńskiego.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Izrael reprywatyzacja Polityka zagraniczna Polski polityka dyplomacja Polskie Radio 24 Mirosław Skowron

Telus o odejściu trójki posłów z klubu PiS: wielki błąd

- Ubolewam nad tym osobiście, ponieważ wszystkich troje parlamentarzystów znam i współpracujemy. Ubolewam nad tym, że ich interesy przeważyły nad interesami Polski - powiedział na antenie Polskiego Radia 24 Robert Telus, poseł PiS odnosząc się do odejścia trójki posłów z partii rządzącej.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Prawo i Sprawiedliwość zjednoczona prawica Zbigniew Girzyński Mirosław Skowron Sejm

"Formuła dla tych, którzy ideowo sympatyzują z PiS-em". Łęski o Partii Republikańskiej

- To jest próba znalezienia formuły funkcjonowania dla ludzi, którzy nie widzą się już przy Jarosławie Gowinie z różnych powodów i stworzenia miejsca, do którego mogą przyjść inni, którzy są z różnych powodów poza PiS-em, a jakoś ideowo z nim sympatyzują, albo są gotowi kooperować w ramach parlamentu, czy szerzej koalicji ideowej na prawicy - powiedział w Polskim Radiu 24 Jacek Łęski z TVP Info. Gościem "Debaty dnia" był także Dariusz Grzędziński z tygodnika "Wprost"
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA polityka opozycja zjednoczona prawica Partia Republikańska Jarosław Gowin PiS Mirosław Skowron Adam Bielan

Strategia Demograficzna 2040. Poseł PSL: zwiększenie dzietności w Polsce to niezwykle istotna kwestia

- Polityka demograficzna jest tym rodzajem prowadzenia spraw państwa, który jest uniwersalny i powinien łączyć wszystkich polityków. Bardzo serio trzeba odnosić się do tego typu kwestii - powiedział w Polskim Radiu 24 Dariusz Klimczak z PSL. Gościem "Dwóch stron" był także polityk PiS, Kazimierz Smoliński. - Cały pakiet związany z programem demograficznym, mam nadzieję, będzie jeszcze w tym roku uchwalony - mówił poseł PiS. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA PiS opozycja społeczeństwo koalicja obywatelska PSL Mirosław Skowron Polski Ład dzietność

"Ważny sygnał dla opozycji". Prof. Konarski o wyniku wyborów w Rzeszowie

- Sukces Konrada Fijołka jest dlatego istotny, że może stać się pewną kanwą do wyciągania wniosków przez opozycję, która do tej pory robić tego nie chciała - mówił w Polskim Radiu 24 prof. Wawrzyniec Konarski (Akademia Finansów i Biznesu Vistula).
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Rzeszów podkarpackie wybory samorządowe Platforma Obywatelska Prawo i Sprawiedliwość Mirosław Skowron Wawrzyniec Konarski

"Marszałek reprezentuje cały Sejm, nie tylko swoje środowisko". Prof. Sowiński o wypowiedzi Ryszarda Terleckiego

- Wpis marszałka Terleckiego był zupełnie niezrozumiały i niepotrzebny, w jakimś sensie niepokojący i szkodzący polskiej racji stanu. O tym trzeba mówić otwarcie, traktować to jako przestrogę dla polityków - mówił w Polskim Radiu 24 prof. Sławomir Sowiński, politolog (Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego).
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Polskie Radio 24 polityka Mirosław Skowron Ryszard Terlecki Swiatłana Cichanouska Białoruś

"Mógłby odbudować stosunki międzynarodowe". Lubnauer o możliwym powrocie Tuska do polskiej polityki

- Wszystkie ręce na pokład, jesteśmy w takiej sytuacji politycznej np. z punktu widzenia naszych stosunków z innymi krajami na świecie, że człowiek o takim doświadczeniu, klasie i kontaktach międzynarodowych jak Donald Tusk jest bardzo potrzebny, byśmy te stosunki odbudowali - mówiła w Polskim Radiu 24 Katarzyna Lubnauer (Koalicja Obywatelska).
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Polskie Radio 24 polityka Mirosław Skowron Donald Tusk Katarzyna Lubnauer Platforma Obywatelska