X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
NATO

Amerykanie "desowietyzują" europejskie armie

W ciągu dwóch lat amerykanie wydali 277 mln dolarów w ramach funduszu ERIP (ang. European Recapitalization Incentive Program). Celem inicjatywy jest przyspieszenie procesu wycofywania z sojuszniczych armii w Europie sprzętu pochodzenia rosyjskiego. Wydatki USA w tej kwestii są wysokie, jednak program wiązał się również ze sprzedażą amerykańskiego sprzętu o wartości około 2,5 mld dolarów do krajów takich jak Bośnia, Słowacja czy Chorwacja - informuje defence24.pl.
Zobacz więcej na temat:  Rosja USA NATO

SARS-CoV-2 jak terroryści. Szef Atlantic Council chce koordynacji w ramach NATO

- Donald Trump powinien zaproponować uruchomienie art. 5 Traktatu Północnoatlantyckiego by Aby skutecznie zwalczać koronawirusa - uważa szef think tanku Atlantic Council, Frederick Kempe. - Jeśli art. 5 można stosować w przypadku "zwalczania niepaństwowych grup terrorystycznych atakujących USA", to również można tak uczynić w kwestii przeciwdziałania pandemii COVID-19 - argumentuje ekspert.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT NATO koronawirus

Manewry wojskowe w Polsce z udziałem żołnierzy USA. Prezydent: wasza obecność to dobry znak

- Obecność sił USA w Polsce jest dla nas bardzo dobrym znakiem, oznacza bezpieczeństwo dla Polski, państw bałtyckich, dla tej części NATO - mówił prezydent Andrzej Duda podczas spotkania z żołnierzami USA biorącymi udział w ćwiczeniu Defender-Europe 20 w Drawsku-Pomorskim w woj. zachodniopomorskim.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA prezydent Andrzej Duda wojsko ćwiczenia wojskowe NATO