X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
NOSPR

Wiosenno-jesienny 9. Festiwal Prawykonań. "To festiwal o wielkiej tradycji"

- To wydarzenie ma charakter równościowy, wolnościowy. Jest swoistym przeglądem najnowszej muzyki polskiej i to powoduje, że towarzyszy nam oczekiwanie. Nie wiemy, czego się spodziewać, a jako słuchacze jesteśmy wolni w odbiorze najnowszych propozycji i to chyba najpiękniejsza cecha Festiwalu Prawykonań - mówiła Anna Bywalec-Fojcik z Działu Programowego NOSPR.
Zobacz więcej na temat:  muzyka współczesna NOSPR Jakub Kukla Dwójka

Koetsier, Crespo, Nagle - na orkiestry dęte

Program dzisiejszego koncertu wypełniły dzieła kompozytorów, którzy poświęcili się twórczości przeznaczonej na orkiestrę dętą blaszaną. Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia zagrała utwory Jana Koetsiera, Enrique Crespa i Paula Nagle'a. Transmisja odbyła się w poniedziałek (22.02) od godz. 13.00 na antenie PR2, stronie dwojka.polskieradio.pl oraz na Facebooku Dwójki i kanale YouTube Polskiego Radia.
Zobacz więcej na temat:  NOSPR