more_horiz
PR24 Portal
Section05

Novak Djoković

Hubert Hurkacz podsumował sezon 2023. "Te trudniejsze momenty tylko mnie zbudowały"

Hubert Hurkacz zakończył sezon 2023 porażką po wyrównanym meczu z Novakiem Djokoviciem w ATP Finals. "Jestem wdzięczny za wszystkie tegoroczne doświadczenia, za lepsze i gorsze chwile, a nawet za wszystkie tie-breaki i trzecie sety, które musiałem rozegrać po drodze" - przekazał polski tenisista, który podsumował ten rok w mediach społecznościowych.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Tenis ATP Novak Djoković Hubert Hurkacz

Hubert Hurkacz zagra w ATP Finals! Na początek zmierzy się z liderem rankingu

Podczas ATP Finals grecki tenisista Stefanos Tsitsipas zmuszony był skreczować i nie dokończył meczu z Holgerem Rune. Sportowiec już wcześniej uskarżał się na problemy zdrowotne, a ostatecznie wycofał się z całego turnieju. Jego miejsce zajmie pierwszy rezerwowy, a więc Hubert Hurkacz. W swoim pierwszym meczu w turnieju mistrzów Polak zmierzy się z liderem rankingu ATP, Novakiem Djokoviciem.
Zobacz więcej na temat:  Trójka Dariusz Urbanowicz Piotr Firan Radosław Nałęcz Hubert Hurkacz ATP Finals Novak Djoković

Grek wykiwał Huberta Hurkacza. "Mógł powiedzieć"

Hubert Hurkacz dołączy do gry w ATP Finals od trzeciego meczu, w którym zmierzy się z Novakiem Djokoviciem. Polak mógł zagrać dwa mecze, jednak Stefanos Tsitsipas postanowił spróbować zagrać przeciwko Holgerowi Rune, co skończyło się kreczem po trzech gemach. - Wydaje się, że wychodząc na kort wiedział, że nie będzie w stanie grać - uważa komentator Dawid Olejniczak. Podobnego zdania są też byli tenisiści Andy Roddick czy Wojciech Fibak. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT Tenis ATP Novak Djoković Hubert Hurkacz Stefanos Tsitsipas