X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Nowa Lewica

"Traktują Polskę jako przedmiot politycznych walk". Płażyński o postawie opozycji na arenie międzynarodowej

- Zamiast stanąć po stronie polskiego rządu, kiedy w sposób oczywisty traktuje się Polskę wedle podwójnych standardów, to opozycja woli przyłączać się do głównego nurtu w PE i traktować Polskę jako przedmiot politycznych walk - stwierdził na antenie Polskiego Radia 24 Kacper Płażyński, poseł PiS. Gościem audycji "Dwie strony" był również poseł Lewicy Dariusz Wieczorek.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Polskie Radio 24 Eliza Olczyk Kacper Płażyński lewica Nowa Lewica Parlament Europejski Unia Europejska

"Odbiór jest pozytywny". Arkadiusz Iwaniak o połączeniu SLD i Wiosny

- Ten moment był dość długo oczekiwany i wyczekiwany. (...) Zakończyło się pozytywnie, cieszę się z tego bardzo, idziemy do przodu - mówił w Polskim Radiu 24 poseł Arkadiusz Iwaniak z Nowej Lewicy. W ten sposób gość PR24 odniósł się do połączenia Wiosny i SLD, które zakończyło się w minioną sobotę.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA polityka lewica SLD Nowa Lewica Adrian Klarenbach

"Kryzys dopiero się zaczyna". Morawska-Stanecka o sytuacji na granicy polsko-białoruskiej

- Lewica już od dwóch tygodni apelowała o zwołanie Rady Bezpieczeństwa Narodowego. O to, aby wszystkie siły polityczne usiadły i rozwiązały ten kryzys. Bo najistotniejszą kwestią nie jest to, co się dzieje dziś. Najistotniejsze jest to, że za miesiąc czy dwa może być jeszcze gorzej. Ten kryzys dopiero się zaczyna - powiedziała w Polskim Radiu 24 Gabriela Morawska-Stanecka, senator Lewicy. 
Zobacz więcej na temat:  Nowa Lewica POLSKA migracja Białoruś straż graniczna polityka

Szczepański: powinniśmy przeznaczyć więcej środków na Straż Graniczną i ochronę polskich granic

- Główne środki finansowe z programu modernizacji służb mundurowych były przekazywane na policję. Wydaje się, że teraz znaczną część powinniśmy również przeznaczyć na Straż Graniczną i na ochronę polskich granic - powiedział w Polskim Radiu 24 Wiesław Szczepański, poseł Lewicy i przewodniczący sejmowej komisji administracji i spraw wewnętrznych. 
Zobacz więcej na temat:  Nowa Lewica POLSKA migracja Białoruś straż graniczna

Tomasz Trela o sytuacji w Nowej Lewicy

– Za półtora tygodnia odbędzie się Rada Krajowa Lewicy i będzie oceniać działania i to jest ciało statutowe, które może podejmować decyzje i weryfikować. Nie może być tak, że jednoosobowo w dużej partii podejmuje się takie decyzje – powiedział w Programie 3 Polskiego Radia Tomasz Trela, poseł Nowej Lewicy.
Zobacz więcej na temat:  Nowa Lewica partie polityczne Włodzimierz Czarzasty kryzys Sejm POLSKA polityka Tomasz Trela Bartłomiej Graczak

Kryzys w Nowej Lewicy. Mosoń: Czarzasty stara się tworzyć partię wodzowską

- Wydaje się, że Włodzimierz Czarzasty pozazdrościł Jarosławowi Kaczyńskiemu i Donaldowi Tuskowi rządów silnej ręki i stara się tworzyć partię wodzowską. To jest jakiś pomysł na to, żeby nie doszło do anihilacji Lewicy - powiedział w Polskim Radiu 24 Jerzy Mosoń z Fundacji Fibre. Gośćmi audycji byli także Sebastian Gajewski (Centrum im. Daszyńskiego) i Maciej Kożuszek ("Gazeta Polska").
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka lewica Włodzimierz Czarzasty Nowa Lewica Polskie Radio 24

"Kierunek jest słuszny". Anna Maria Żukowska o pomyśle ustawy antysitwowej

- Klub Lewicy podejmie decyzję, kiedy projekt trafi do Sejmu. Kierunek jest słuszny, ale jeśli to propozycja, której już na samym początku "wybito zęby", to znaczy powpisywano tam tyle wyjątków, że w zasadzie każdy się może na nie załapać, bo jest to totalnie uznaniowe, to nie sądzę, żeby ona po prostu była skuteczna - mówiła w Programie 1 Polskiego Radia Anna Maria Żukowska z Lewicy, pytana o pomysł tzw. ustawy antysitwowej.
Zobacz więcej na temat:  Sygnały Dnia Polskie Radio POLSKA PiS lewica Piotr Gociek Anna-Maria Żukowska Nowa Lewica Prawo i Sprawiedliwość Kukiz'15 polityka

"Lewica ograła Platformę, nie było to trudne zadanie". Dr Kawęcki o głosowaniu ws. Funduszu Odbudowy

- Platforma Obywatelska ma problem ze sobą. Potwierdza to list 51 parlamentarzystów. Niewątpliwie Lewica ograła Platformę, ale nie była to wielka sztuka. PO sama doprowadziła do tej sytuacji - powiedział w Polskim Radiu 24 politolog dr Krzysztof Kawęcki. 
Zobacz więcej na temat:  Nowa Lewica Unia Europejska fundusze unijne polityka Platforma Obywatelska Polska w Unii Europejskiej