X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Olga Semeniuk

Poseł i wiceminister interweniują ws. MPT. "Polska nie jest do sprzedaży na promocji"

Poseł PiS z Warszawy Paweł Lisiecki oraz wiceminister w Ministerstwie Rozwoju i Technologii, a zarazem stołeczna radna Olga Semeniuk wystosowali zapytanie do prezydenta Trzaskowskiego o przedstawienie umowy sprzedaży dawnego MPT. - Zostało ono sprzedane firmie, która jest zarejestrowana na Cyprze - stwierdzili.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Olga Semeniuk taksówki Paweł Lisiecki Warszawa mazowieckie regiony

POLSKI ŁAD "Reformujemy system podatkowy, aby pomagać młodym przedsiębiorcom wejść na rynek". Olga Semeniuk o Polskim Ładzie

- Polski Ład wychodzi naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców, których miesięczne przychody nie przekraczają 6 tysięcy złotych. Tak naprawdę nowe zadania podatkowe stawiamy tylko przed tymi, którzy zarabiają dużo i mają duże obroty - mówiła w Programie 1 Polskiego Radia wiceminister rozwoju Olga Semeniuk.
Zobacz więcej na temat:  GOSPODARKA Polski Ład podatki firma przedsiębiorca przedsiębiorstwo Olga Semeniuk Ministerstwo Rozwoju społeczeństwo POLSKA

POLSKI ŁAD Semeniuk o celach Polskiego Ładu: chcemy, aby do 2023 r. wydatki na zdrowie osiągnęły poziom 7 proc. PKB

- To podatki, których zadaniem będzie nałożenie dodatkowych zadań finansowych na klasę najbogatszą, która będzie składała się do budżetu państwa na konkretne cele - tłumaczyła w Polskim Radiu 24 wiceminister rozwoju, pracy i technologii Olga Semeniuk, odnosząc się do propozycji zawartych w konsultowanej ustawie podatkowej, która będzie częścią Polskiego Ładu.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Eliza Olczyk Olga Semeniuk Polskie Radio 24 Polski Ład

500+ tylko dla zaszczepionych? Senator PiS o propozycji posła KO: to szantaż

- Nie, to nie jest segregacja – oznajmił poseł Koalicji Obywatelskiej Tomasz Lenz pytany na antenie TVP Info o swój pomysł dotyczący powiązania wypłaty 500+ ze szczepieniami przeciw COVID-19. Z opinią przedstawiciela KO nie zgodzili się: senator PiS Maria Koc, Olga Semeniuk, wiceminister rozwoju, pracy i technologii oraz Paweł Krutul, poseł Lewicy, któryż byli gośćmi Krzysztofa Ziemca.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA społeczeństwo zdrowie polityka koronawirus Koronawirus w Polsce COVID-19 sars-cov-2 pandemia szczepienia szczepionka Tomasz Lenz Olga Semeniuk

"Niechęć do schładzania gospodarki". Dr Artur Bartoszewicz o decyzji RPP ws. stóp procentowych

- Może okazać się, że za jakiś czas zobaczymy inne podejście RPP. Mam nadzieję, że nie prześpimy czasu, kiedy koszty polityki pieniężnej będą zbyt duże i społeczeństwo będzie niezadowolone z tego stanu - mówił w Polskim Radiu 24 dr Artur Bartoszewicz (SGH), komentując pozostawienie przez Radę Polityki Pieniężnej stóp procentowych na dotychczasowym poziomie.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Olga Semeniuk gospodarka polska inflacja GOSPODARKA społeczeństwo

Olga Semeniuk: widzimy delikatnie obniżenie się procesu inflacyjnego

- O inflacji negatywnie możemy mówić wtedy, gdy przybiera ona charakter stały w długoterminowej perspektywie - mówiła w Polskim Radiu 24 Olga Semeniuk, wiceszef resortu rozwoju, pracy i technologii. - Z analiz, jakie do nas docierają z Ministerstwa Finansów wynika, że miesiąc do miesiąca w ostatnich dwóch miesiącach widzimy delikatnie obniżenie się procesu inflacyjnego - wskazała.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Olga Semeniuk gospodarka polska Małgorzata Raczyńska-Weinsberg inflacja GOSPODARKA społeczeństwo

Decyzja Senatu ws. RPO. Suski: PO chodzi o to, by jak najbardziej przeszkadzać

- Niestety brak klasy politycznej podczas wczorajszych obrad Senatu jest przerażający, pokazuje, że na bardzo ważne stanowisko w tym kraju, nie jesteśmy w stanie unieść się ponad podziałami politycznymi - mówiła w Polskim Radiu 24 Olga Semeniuk (wiceminister w MRPiT). Gośćmi audycji byli także: Marek Suski (PiS), Andrzej Szejna (Lewica) oraz Artur Dziambor (Konfederacja).
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Prawo i Sprawiedliwość Rzecznik Praw Obywatelskich Michał Rachoń Małgorzata Raczyńska-Weinsberg Marek Suski Olga Semeniuk

Olga Semeniuk: Polski Ład to program społeczny, a nie polityczny

– My, Zjednoczona Prawica, tworzymy niefrakcyjny program i to nie jest program wyborczy, ale społeczny, dostosowany do potrzeb po pandemii COVID-19 – powiedziała w Programie 3 Polskiego Radia Olga Semeniuk, podsekretarz stanu w Ministerstwie Rozwoju, Pracy i Technologii. – Nowy Ład to program, którego zadaniem jest wyrównywanie dysproporcji pomiędzy poszczególnymi klasami – dodała i przytoczyła przykład nierówności w płaceniu składek zdrowotnych. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Trójka polityka Bartłomiej Graczak Olga Semeniuk Ministerstwo Rozwoju Polski Ład