X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Opole

Agnieszka Siewiereniuk-Maciorowska: fake newsy to dziś największe zagrożenie

- Na Podlasiu ludzie są przestraszeni, a niektórzy przerażeni. Ci, którzy wychodzą do pracy, żeby nieść pomoc innym, też się boją. Szanujmy ich - powiedziała Agnieszka Siewiereniuk-Maciorowska (portal "Dzień Dobry Białystok"). Gościem audycji był także Zbigniew Górniak (TVP3 Opole).
Zobacz więcej na temat:  Koronawirus w Polsce Michał Rachoń koronawirus Maciej Kożuszek Białystok Opole POLSKA

"Piątka dla zdrowia" PiS. Ł. Szumowski: dobry standard opieki w każdym mieście

Wzrost nakładów na służbę zdrowia, Fundusz Modernizacji Szpitali, pakiet badań kontrolnych dla każdego Polaka, koordynowana opieka nad seniorami i osobami niesamodzielnymi w każdym powiecie oraz miliard na centrum onkologii - zakłada "piątka dla zdrowia" zaprezentowana w sobotę przez PiS.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Prawo i Sprawiedliwość PiS konwencja PiS Ministerstwo Zdrowia wybory w Polsce Opole

Publicysta: reformę służby zdrowia trzeba zacząć od kadr

– Reformowanie służby zdrowia można porównać do oczyszczania stajni Augiasza – powiedział Andrzej Rafał Potocki z tygodnia "Sieci". W Polskim Radiu 24 komentarze publicystów po zdrowotnej konwencji PiS w Opolu. Do tematu odnieśli się również Sławomir Jastrzębowski, były redaktor "Super Expressu" oraz Przemysław Harczuk z portalu DoRzeczy.pl.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Opole konwencja PiS Prawo i Sprawiedliwość wybory parlamentarne służba zdrowia zdrowie Wybory parlamentarne 2019 polityka

Jarosław Kaczyński: najważniejszy jest pacjent, nie pieniądze

- Nie pozwolimy, aby służba zdrowia była sferą eksploatacji, w której nie chodzi o pacjenta, tylko o pieniądze - powiedział prezes PiS Jarosław Kaczyński w sobotę podczas konwencji PiS w Opolu. Jego zdaniem, należy odrzucić pomysł na służbę zdrowia jako źródła budowy fortun i kapitału.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Jarosław Kaczyński Prawo i Sprawiedliwość konwencja PiS Opole służba zdrowia konwencje PiS

Konwencje PiS w Opolu i Zielonej Górze. Tematem m.in. służba zdrowia

Propozycjom programowym dotyczącym ochrony zdrowia będzie poświęcona sobotnia konwencja Prawa i Sprawiedliwości w Opolu. To już trzecia z cyklu konwencji tematycznych PiS przed jesiennymi wyborami parlamentarnymi. - Będziemy mówić o tym, jak chcemy naprawiać służbę zdrowia - zapowiada w rozmowie z portalem PolskieRadio24.pl Radosław Fogiel, zastępca rzecznika prasowego PiS. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Prawo i Sprawiedliwość Radosław Fogiel konwencje PiS służba zdrowia Opole Zielona Góra