X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Orlen

Start w Rajdzie Monte Carlo za rok. Miko Marczyk 9. w światowym rankingu kierowców.

Rajd Monte Carlo otworzył tegoroczny sezon Rajdowych Mistrzostw Świata. Dzięki zestawowi wyjątkowo wymagających odcinków specjalnych trasa bardziej niż kiedykolwiek łączy podejście konserwatywne i oryginalność. Polacy nie biorą udziału w rywalizacji, ale obserwują, notują i wyciągają wnioski. W jakim celu? 
Zobacz więcej na temat:  Rajdy samochodowe Moto sport sporty motorowe SPORT toyota hyundai ford Monako ŚWIAT Orlen wyścigi samochodowe Polskie Radio Polskie Radio Kierowców Radio kierowców kierowca kierowcy

"Będzie jednym z kluczowych projektów". Orlen wybuduje innowacyjne huby wodorowe

Grupa Orlen, w ramach projektu Hydrogen Eagle, planuje m.in. budowę dziewięciu nowych hubów wodorowych, w tym pięciu w Polsce, trzech w Czechach i jednego na Słowacji. Produkcja nisko i zeroemisyjnego wodoru będzie odbywała się tam w oparciu o odnawialne źródła energii i technologię przetwarzania odpadów komunalnych.
Zobacz więcej na temat:  Orlen wodór GOSPODARKA paliwa energetyka energia inwestycje Radio kierowców Polskie Radio Kierowców Polskie Radio kierowca kierowcy

Plejada gwiazd w Łodzi. Zbliża się lekkoatletyczny Orlen Cup

Mistrzowie i medaliści olimpijscy, medaliści mistrzostw świata i Europy, w tym także spore znanych polskich zawodników wystąpi 11 lutego w mityngu lekkoatletycznym Orlen Cup Łódź 2022. Świetnie obsadzony łódzki mityng otworzy krótki, ale bardzo intensywny sezon halowy w Polsce.
Zobacz więcej na temat:  Lekkoatletyka SPORT PKN Orlen Orlen Łódź Piotr Lisek ewa swoboda Michał Haratyk konrad bukowiecki Paweł Wojciechowski Skok o tyczce Pchnięcie kulą bieg 100 m Bieg 110 m przez płotki

NASZ WYWIAD "Nic więcej nie dało się zrobić". Przygoński ocenia Dakar

- Wykorzystaliśmy maksymalny potencjał maszyny. Z tego szóstego miejsca tak naprawdę jestem zadowolony, bo nic więcej nie dało się zrobić. Plusem jest, że wygraliśmy klasę samochodów z napędem na tylną oś. To pokazuje, że byliśmy tu, gdzie maksymalnie mogliśmy się znaleźć - mówi w rozmowie z portalem PolskieRadio24.pl szósty kierowca 44. edycji Rajdu Dakar Jakub Przygoński z Orlen Team. 
Zobacz więcej na temat:  Rajd Dakar dakar Moto sport sporty motorowe jakub przygoński SPORT Orlen PKN Orlen NASZ WYWIAD opinie

Reszczyński: na szaleństwo brukselskie związane z polityką energetyczną zgodzili się premierzy Tusk i Kopacz

- Handel emisjami, tzw. ETS, to bardzo sprytny sposób na to, aby zubożyć warstwy średnie i ubogie w UE i podporządkować sobie państwa narodowe. To mechanizm spekulacyjny, na którym zarabiają banki - mówił w Polskim Radiu 24 Wojciech Reszczyński. Gośćmi audycji byli też: Sławomir Jastrzębowski i Andrzej Rafał Potocki.  
Zobacz więcej na temat:  POLSKA energetyka bezpieczeństwo energetyczne Orlen lotos

Обайтек: Слияние компаний Orlen и Lotos обусловлено развитием нефтехимической промышленности

Глава компании PKN Orlen заявил, что сейчас никто не строит нефтехимические предприятия, ориентируясь на некую страну, а ориентируется на определенный регион.
Zobacz więcej na temat:  Orlen Экономика Польши Нефть Энергетическая независимость Польши

"Chybiona narracja". Roszkowski rozwiewa wątpliwości ws. rzekomych powiązań MOL z Rosją

- Po co Rosjanom byłyby stacje benzynowe, skoro paliwo tam tankowane pochodziłoby od Orlenu lub Saudi Aramco? Stacje handlują orlenowskim paliwem i orlenowskimi hot-dogami. Sprzedaż polskich hot-dogów na stacjach to nie jest biznes, w który celują Rosjanie - mówił w Polskim Radiu 24 Marcin Roszkowski z Instytutu Jagiellońskiego, komentując sprawę fuzji Orlenu z Lotosem.
Zobacz więcej na temat:  Orlen lotos ropa naftowa paliwa