X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
PGNiG

Rezygnacja prezesa PGNiG. Ekspert: ma na koncie projekty, które zostaną pozytywnie zapamiętane

- Choćby umowa z Duńczykami, wcześniej umowa z Norwegami, kontynuacja dywersyfikacji energetycznej, no i wzrost PGNiG-u choćby w produkcji wodoru czy biometanu. To są bardzo ważne projekty, na pewno pozostaną zapamiętane w pozytywny sposób - mówił w Polskim Radiu 24 Mariusz Marszałkowski z portalu Biznes Alert, komentując osiągnięcia Jerzego Kwiecińskiego w roli prezesa PGNiG.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Antoni Opaliński Jerzy Kwieciński PGNiG gaz GOSPODARKA energetyka POLSKA

Експерт: Польща може запропонувати Україні вигідну альтернативу газу з Росії

За словами Войцєха Якубіка, співпраця з Ґазпромом - це завжди не чистий бізнес, а чиста політика
Zobacz więcej na temat:  Україна Польща Росія російський газ Газ PGNiG польсько-українська співпраця Газпром Nord Stream 2

Jerzy Kwieciński: z drugim lockdownem raczej nie będziemy mieli do czynienia

- Obecna sytuacja może nie być jednorazowa. Nawet jeżeli sobie poradzimy z koronawirusem, nie możemy wykluczyć, że za kilka lat pojawią się kolejne pandemie. Firmy muszą być przygotowane do takiej sytuacji - wskazywał w Polskim Radiu 24 prezes PGNiG Jerzy Kwieciński.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA koronawirus Koronawirus w Polsce pandemia firma praca zdalna Jerzy Kwieciński PGNiG Polskie Radio 24 Dorota Kania

Польша и Украина объединяют усилия по укреплению энергетической безопасности

Польская нефтяная и газовая компания в присутствии президентов Польши и Украины заключила в Киеве соглашение об участии в приватизации украинского энергетического сектора.
Zobacz więcej na temat:  Польша-Украина PGNiG Энергетическая независимость Польши Энергетика Анджей Дуда Владимир Зеленский

PGNiG z umową, która umożliwia udział w prywatyzacji sektora energetycznego na Ukrainie

Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo oraz ukraiński Fundusz Mienia Państwowego podpisały w Kijowie umowę, umożliwiającą polskiemu koncernowi udział w prywatyzacji ukraińskiego sektora energetycznego. Umowę zawarto w obecności prezydentów Polski i Ukrainy - Andrzeja Dudy i Wołodymyra Zełenskiego.
Zobacz więcej na temat:  PGNiG Ukraina Andrzej Duda Jerzy Kwieciński energetyka Wołodymyr Zełenski

PGNiG weźmie udział w prywatyzacji ukraińskiego sektora energetycznego. Dziś została zawarta umowa

Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo oraz ukraiński Fundusz Mienia Państwowego podpisały w Kijowie umowę umożliwiającą polskiemu koncernowi udział w prywatyzacji ukraińskiego sektora energetycznego. Umowę zawarto w obecności prezydentów Polski i Ukrainy, Andrzeja Dudy i Wołodymyra Zełenskiego.
Zobacz więcej na temat:  Ukraina ŚWIAT PGNiG Jerzy Kwieciński Wołodymyr Zełenski Andrzej Duda