more_horiz
PR24 Portal
Section05
POLSKA

Posiedzenie klubu PiS w Jachrance. Komentarze

- Jarosław Kaczyński potwierdził, że głównym celem Polaków jest żyć podobnie do mieszkańców Zachodniej Europy - powiedział Maciej Kożuszek (Gazeta Polska "Codziennie"). - Rozliczanie afer poprzednich rządów idzie Prawu i Sprawiedliwości jak po grudzie - wskazał Dariusz Grzędziński ("Fakt"). - PiS przed wyborami wyciąga ten sam arsenał, co przed wyborami prezydenckimi i parlamentarnymi w 2015 roku - zauważył Sebastian Gajewski (Centrum im. Ignacego Daszyńskiego). Goście "Debaty poranka" rozmawiali o wyjazdowym posiedzeniu klubu PiS w Jachrance.
Zobacz więcej na temat:  polityka Prawo i Sprawiedliwość Jarosław Kaczyński wybory w Polsce wybory do Parlamentu Europejskiego wybory parlamentarne POLSKA

Filmowy pościg. Strzały i przepychanki z radiowozem

Do pięciu lat więzienia grozi 23-latkowi, który podczas weekendu próbował uciec policjantom ze Świebodzina (Lubuskie) prowadząc auto bez uprawnień i po pijanemu. Podczas pościgu usiłował zepchnąć ich radiowóz z drogi, wówczas funkcjonariusze użyli broni. Padły dwa strzały – poinformował w poniedziałek Marcin Ruciński z Komendy Powiatowej Policji w Świebodzinie.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA regiony policja wielkopolskie

Projekt PSL ws. emerytur trafi do "zamrażarki sejmowej"?

-  9 milionów emerytów i rencistów ma głodowe wypłaty. Cieszę się, że projekt będzie dalej procedowany, ale mam nadzieję, że nie utknie w zamrażarce - mówi w audycji "W samo południe" Mieczysław Kasprzak, poseł Polskiego Stronnictwa Ludowego. W ten sposób odniósł się do projektu o emeryturach, jaki złożyli Ludowcy. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA PSL emerytura senior podatek dochodowy składka zus Antoni Trzmiel