more_horiz
PR24 Portal
Section05
POLSKA

Patryk Jaki przedstawia kolejne propozycje dla Warszawy

Patryk Jaki kandydat Zjednoczonej Prawicy na prezydenta stolicy przedstawia kolejne propozycje dla Warszawy. Polityk zapowiada nowe żłobki i przedszkola, koniec nieuczciwych układów w ratuszu, program pomocowy dla seniorów, walkę ze smogiem i rozwój turystyki wokół Warszawy, 19. dzielnicę opartą na nowoczesnych technologiach oraz przyjazną administrację. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka wybory samorządowe 2018 Patryk Jaki Warszawa

Jarosław Sellin: być może prawo złamano po drugiej stronie

- Orzeczeń TSUE niewdrożonych w życie jest ponoć 50. Chcemy jednak być poważnymi partnerami w UE i respektować prawo. W tym przypadku być może będziemy sprawdzać, mamy prawo tak myśleć, że KE wyszła poza swoje kompetencje. Być może prawo złamano po drugiej stronie - mówił na antenie Polskiego Radia 24 Jarosław Sellin, wiceminister kultury i dziedzictwa narodowego.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Jarosław Sellin PiS Prawo i Sprawiedliwość Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego Adrian Klarenbach Unia Europejska Europejski Trybunał Sprawiedliwości

Tysiące wydarzeń w Polsce na stulecie odzyskania niepodległości

Tysiące wydarzeń odbywa się w całej Polsce z okazji stulecia odzyskania niepodległości. Pełnomocnik rządu do spraw obchodów Stulecia Odzyskania Niepodległości RP, wiceminister kultury Jarosław Sellin podkreśla, że są to różnego rodzaju imprezy - od wystaw i koncertów, poprzez warsztaty edukacyjne po tematyczne biegi terenowe i zajęcia kulinarne o historii polskiej kuchni. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Jarosław Sellin Święto Niepodległości