X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x
PR24 Portal
Section05
POLSKA

Politolog: Szymon Hołownia może uzyskać szansę na budowę nowej opcji politycznej

- Notowania dla Szymona Hołowni są dzisiaj mniejsze niż jeszcze 2 tygodnie temu. Pokazuje to, że elektoraty PO i Szymona Hołowni łączyły się. Jeżeli Hołownia zdobędzie w wyborach poparcie na poziomie 10-15 proc., będzie miał szansę na budowanie nowej opcji politycznej lub negocjacje z już istniejącą - powiedział w Polskim Radiu 24 dr Bartłomiej Biskup, politolog z Uniwersytetu Warszawskiego.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA wybory prezydenckie 2020 Szymon Hołownia polityka kampania prezydencka wybory w Polsce

"Śląsk to Polska w miniaturce". Prof. Zaleśny o kampanii wyborczej

- Z punktu widzenia poszczególnych kandydatów, poszukiwania rezerw politycznych, Śląsk jest Polską w miniaturce, gdzie można docierać do różnych grup wyborców i uzyskiwać poparcie. W rachubę wchodzi specyfika struktury społecznej Śląska - mówił w Polskim Radiu 24  prof. Jacek Zaleśny z Uniwersytetu Warszawskiego. 
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA polityka wybory prezydenckie 2020 Andrzej Duda Rafał Trzaskowski kampania prezydencka kampania wyborcza

NASZ WYWIAD "Zbieranie podpisów nie jest rolą mediów". Sztabowiec Szymona Hołowni krytykuje "GW"

"Gazeta Wyborcza" w dzisiejszym wydaniu zamieściła formularz do zbierania podpisów poparcia dla kandydata na prezydenta. Pomysł "GW" skrytykował sztabowiec Szymona Hołowni. - Jestem zażenowany sytuacją - mówi portalowi PolskieRadio24.pl pełnomocnik wyborczy sztabu Michał Kobosko. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Rafał Trzaskowski polityka kampania prezydencka wybory prezydenckie 2020 Szymon Hołownia

Macierewicz o Trzaskowskim: jest kontynuatorem antypolskiego, antypaństwowego stylu działania

To ilustruje antypolskie, antypaństwowe, antyniepodległościowe nastawienie takich ludzi - powiedział w Programie 1 Polskiego Radia marszałek senior Antoni Macierewicz, odnosząc się do zapowiedzi Rafała Trzaskowskiego, który zapowiedział, że "będzie wypalał żelazem to, co zrobił PiS".
Zobacz więcej na temat:  Rafał Trzaskowski wybory prezydenckie 2020 wybory prezydenckie wybory w Polsce POLSKA Antoni Macierewicz polityka historia Polski Jerzy Jachowicz

"Sytuacja zmierza w dobrym kierunku". Szef MSZ o otwarciu granic dla państw UE

- Były ogniska zapalne wśród górników na Śląsku, ale są one teraz pod kontrolą. Obecnie sytuacja zmierza w dobrym kierunku i jeśli ten trend się utrzyma, to myślę, że polski rząd podejmie decyzje o otwarciu granic dla państw UE - mówił w Bratysławie minister spraw zagranicznych Jacek Czaputowicz po spotkaniu z szefem MSZ Słowacji Ivanem Korczokiem.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA pandemia koronawirus granica Jacek Czaputowicz Ministerstwo Spraw Zagranicznych infografika

ANALIZA Problemy znane od lat. Oto najgłośniejsze wątki warszawskiej afery reprywatyzacyjnej

Prezydent Andrzej Duda ułaskawił Jana Śpiewaka. Aktywista miejski został prawomocnie skazany w grudniu ub. r. po procesie o zniesławienie, jaki wytoczyła mu Bogumiła Górnikowska de domo Ćwiąkalska. Proces ten był jednym z rozdziałów długiej epopei warszawskiej reprywatyzacji. Przypominamy garść najgłośniejszych spraw wokół tego tematu.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA reprywatyzacja afera reprywatyzacyjna Jan Śpiewak Warszawa Hanna Gronkiewicz-Waltz Rafał Trzaskowski mazowieckie regiony infografika

Afera melioracyjna. Dziennikarz Radia Szczecin: zeznania biznesmena obciążają senatora Gawłowskiego

- Istnieją dowody zebrane przez prokuraturę, materiały z podsłuchów, dowody materialne jak faktury za zegarki, które miał przyjmować senator Stanisław Gawłowski. Byłego sekretarza generalnego Platformy Obywatelskiej obciążają też byli politycy i biznesmeni, z którymi był w bliskich kontaktach - mówił w Polskim Radiu 24 Tomasz Duklanowski, dziennikarz Radia Szczecin i "Gazety Polskiej".
Zobacz więcej na temat:  Stanisław Gawłowski korupcja Szczecin POLSKA