more_horiz
PR24 Portal
Section05
PŚ w skokach 2021/2022

"Spoliczkowany" Małysz, milczący Stoch i naciski Doleżala - afera może nie zakończyć się na dwóch seriach

Napięta atmosfera w polskiej kadrze i konflikt między czołowymi skoczkami a działaczami Polskiego Związku Narciarskiego - tak zakończył się nieudany sezon w wykonaniu Biało-Czerwonych. - Przez dwa dni byłem odcięty od rzeczywistości i nie chciałem nawet skoków oglądać. To, co się wydarzyło, nie powinno mieć miejsca - grzmi Adam Małysz, który z Planicy wyjechał nagle. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT Skoki narciarskie sporty zimowe PŚ w skokach 2021/2022 Apoloniusz Tajner Adam Małysz Michal Doleżal Kamil Stoch Dawid Kubacki Piotr Żyła

PŚ w skokach: Mika Kojonkoski był łączony z polską kadrą. Fin podejmie się wyzwania w ojczyźnie

Fiński szkoleniowiec Mika Kojonkoski swego czasu był łączony z objęciem polskiej kadry skoczków narciarskich. Według TVP Sport, legendarnego trenera czeka jednak zadanie w ojczyźnie. Kojonkoski ma zostać koordynatorem grupy, której zadaniem będzie przywrócenie fińskim skokom dawnego blasku. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT sporty zimowe Skoki narciarskie PŚ w skokach 2021/2022

PŚ w skokach: gęsta atmosfera i dwa obozy w kadrze skoczków. Trudne wyzwanie przed PZN

Ostatni weekend sezonu Pucharu Świata w skokach narciarskich ujawnił napiętą atmosferę w polskiej kadrze i konflikt między czołowymi skoczkami a działaczami Polskiego Związku Narciarskiego. We wtorek w siedzibie PZN ma odbyć się spotkanie między zainteresowanymi, na którym prawdopodobnie omówiona zostanie m.in. przyszłość trenera Michala Doleżala. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT Skoki narciarskie sporty zimowe PŚ w skokach 2021/2022 Apoloniusz Tajner Adam Małysz Michal Doleżal Kamil Stoch Dawid Kubacki Piotr Żyła

PŚ w skokach: Kamil Stoch i Piotr Żyła nie gryzą się w język. "Miejmy nadzieję, że to się jeszcze odkręci"

Kamil Stoch i Piotr Żyła nie gryźli się w język podczas wywiadów po sobotnim konkursie drużynowym w Planicy. Obaj odnieśli się do sytuacji trenera Michala Doleżala. - Mogę sam sobie finansować szkolenie, ale pracować z trenerem, z którym chcę - przyznał Stoch.
Zobacz więcej na temat:  SPORT sporty zimowe Skoki narciarskie PŚ w skokach 2021/2022 Kamil Stoch Piotr Żyła Michal Doleżal

PŚ w skokach: zawodnicy bronią Doleżala. Dosadne słowa Kubackiego i Żyły

Michal Doleżal ogłosił w piątek, że po sezonie pożegna się z posadą trenera polskich skoczków narciarskich. Za czeskim szkoleniowcem murem stoją zawodnicy. Dawid Kubacki i Piotr Żyła w mocnych słowach skomentowali odejście Doleżala. - To, co zrobiono z Doleżalem jest karygodne, brak mi słów, nie dano mu szansy na obronę swoich racji - mówił Kubacki w rozmowie z TVP Sport. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT Skoki narciarskie sporty zimowe PŚ w skokach 2021/2022 Michal Doleżal Piotr Żyła Dawid Kubacki

PŚ w skokach: niegościnni Słoweńcy rządzą w Planicy. Stoch najwyżej z Biało-Czerwonych

Czterech słoweńskich skoczków zajęło cztery pierwsze miejsca w piątkowym konkursie Pucharu Świata na mamucim obiekcie w Planicy. Zwyciężył Ziga Jelar, odnosząc największy sukces w karierze. Najwyżej z Polaków sklasyfikowany został Kamil Stoch, który zajął 11. miejsce. 
Zobacz więcej na temat:  PŚ w skokach 2021/2022 Skoki narciarskie sporty zimowe SPORT Kamil Stoch Piotr Żyła Jakub Wolny Dawid Kubacki Andrzej Stękała Michal Doleżal

PŚ w skokach: szczere wyznanie Michala Doleżala. "Nie czuję wsparcia"

W ten weekend zakończy się sezon PŚ w skokach narciarskich. Wyniki Biało-Czerwonych pozostawiają wiele do życzenia, a od kilku tygodni trwa giełda nazwisk na temat potencjalnego następcy Michala Doleżala. W ostatniej rozmowie z "TVP Sport" czeski szkoleniowiec przyznał, że "nie za bardzo czuje wsparcie ze strony polskiego związku". 
Zobacz więcej na temat:  PŚ w skokach 2021/2022 Skoki narciarskie sporty zimowe SPORT Michal Doleżal
X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem