X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
PSL

Naciski PE ws. Polski. Kasprzak: zaciera się trójpodział władzy

- To jest złe rozwiązanie. Powinniśmy szukać dobrych wzorców, odwoływać się do klasyków demokracji, do trójpodziału władzy, bo widać, że z czasem zaciera się to w poszczególnych krajach europejskich i później też na szczeblu Parlamentu Europejskiego - mówił w Polskim Radiu 24 Mieczysław Kasprzak z PSL-u, komentując działania Parlamentu Europejskiego wobec Komisji Europejskiej i Trybunału Sprawiedliwości UE.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Adrian Klarenbach PSL Europa Parlament Europejski ŚWIAT

SONDAŻ Zjednoczona Prawica z najwyższym poparciem, Polska 2050 zwiększa dystans do KO. Nowy sondaż

Gdyby wybory parlamentarne odbyły się w najbliższą niedzielę, zwyciężyłaby Zjednoczona Prawica z poparciem 35 procent - wynika z najnowszego badania Social Changes dla portalu wPolityce.pl. To ugrupowanie jest jednym z trzech, których poparcie wzrosło - czytamy.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka sondaż sondaże zjednoczona prawica koalicja obywatelska Kukiz'15 PSL Konfederacja

"W Senacie poprzemy Fundusz Odbudowy". Kosiniak-Kamysz zapowiada poprawki PSL

- W Senacie poprzemy ratyfikację Funduszu Odbudowy, ale będziemy chcieli też wprowadzić poprawki. Przede wszystkim preambułę, która jest takim wyrazem dobrej woli o transparentności wydawania środków, o demokratycznych standardach - podkreślił w piątek lider PSL Władysław Kosiniak-Kamysz.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka PSL Władysław Kosiniak-Kamysz opozycja fundusze unijne fundusze europejskie Krajowy Program Odbudowy Krajowy Plan Odbudowy

"Polakom nie podoba się takie zachowanie". Płażyński o działaniach Senatu ws. KPO

- Wygląda to źle, Polakom nie podoba się takie zachowanie, a sam Tomasz Grodzki ma słabych doradców. [...] Chwała dla tych, którzy nie przeciągali tej decyzji, dla nas to coś potrzebnego i dobrego - mówił w Polskim Radiu 24 Kacper Płażyński (PiS), odnosząc się do zapowiedzi Senatu ws. procedowania Krajowego Planu Odbudowy. Gościem audycji był też Krzysztof Paszyk (PSL).
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Polskie Radio 24 Krajowy Plan Odbudowy Senat Tomasz Grodzki PSL

"Nie trzeba być nadgorliwym, lepiej poczekać na Niemcy i Finlandię". Sawicki o ratyfikacji Funduszu Odbudowy

- W tej sprawie nie trzeba być, jak Lewica, prymusem, nie trzeba być nadgorliwym, gen nadgorliwości nie jest wskazany. Jeśli Niemcy się zastanawiają, jeśli niemiecka dyplomacja cały czas działa w Finlandii (...), to może lepiej poczekać co zrobią Finowie, co zrobią Niemcy ostatecznie - mówił w Polskim Radiu 24 poseł PSL-u Marek Sawicki odnosząc się do ratyfikacji Funduszu Odbudowy.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Adrian Klarenbach Marek Sawicki POLSKA polityka PSL Krajowy Plan Odbudowy fundusze unijne fundusze europejskie fundusze ue Unia Europejska