X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x
PR24 Portal
Section05
PSL

PSL pomoże zbierać podpisy dla Trzaskowskiego. Sachajko: chcemy zachować demokrację

- Władysław Kosiniak-Kamysz powiedział, że jeżeli na zbieranie podpisów zostaną 24 godziny, pomimo tego, że bardzo jest odległy od ideałów Trzaskowskiego, to dla demokracji jest gotów pomóc je zbierać - mówił w Polskim Radiu 24 Jarosław Sachajko z Kukiz'15. Gościem była również poseł PiS Lidia Burzyńska. 
Zobacz więcej na temat:  wybory prezydenckie 2020 Rafał Trzaskowski PSL-Koalicja Polska PSL Kukiz'15

Europoseł PSL: sprawdzę, dlaczego LOT czekał na pomoc publiczną dłużej niż Lufthansa

- Jestem przekonany, że jest na to jasne i precyzyjne wyjaśnienie po stronie Komisji Europejskiej i niepotrzebne są insynuacje i przypuszczenia - mówił w Programie 1 Polskiego Radia europoseł PSL Krzysztof Hetman. Odniósł się w ten sposób do informacji, że Polska czekała 7 tygodni na decyzję ws. pomocy publicznej, podczas gdy Niemcy otrzymały podobną zgodę w ciągu kilkunastu godzin.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio PSL polityka Antoni Trzmiel Unia Europejska Komisja Europejska Europa pomoc

Trzaskowski: politycy PSL zaproponowali mi pomoc w zbieraniu podpisów poparcia

W programie Onet Rano prezydent Warszawy mówił, że "po PiS wszystkiego można się spodziewać", w tym - jego zdaniem - problemów z rejestracją nowego kandydata. Współpracę zaoferowali jednak politycy ludowców. - Dzwonili do mnie politycy PSL, np. Piotr Zgorzelski, i mówili: Rafał, PSL pomoże Ci zbierać podpisy - powiedział Trzaskowski. Ciepło wypowiadał się też o swoim konkurencie, Władysławie Kosiniaku-Kamyszu.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Rafał Trzaskowski wybory prezydenckie 2020 Władysław Kosiniak-Kamysz Platforma Obywatelska PSL koalicja obywatelska

"Oferuję pomoc w zbiórce podpisów". Lider PSL o ewentualnej wymianie kandydata KO na prezydenta

- W przypadku, gdyby Koalicja Obywatelska zdecydowała się na zmianę kandydata na prezydenta i został narzucony jakiś kuriozalny termin zbierania podpisów pod nową kandydaturą, jestem gotów pomóc w zbiórce podpisów potrzebnych do rejestracji kandydata - powiedział lider PSL Władysław Kosiniak-Kamysz.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Małgorzata Kidawa-Błońska Władysław Kosiniak-Kamysz wybory prezydenckie 2020 PSL koalicja obywatelska opozycja

Koronawirus w parlamencie. Wicemarszałek Sejmu i szef PSL już po testach

Wicemarszałek Sejmu z PSL Piotr Zgorzelski oraz lider tej formacji Władysław Kosiniak-Kamysz poddali się testom na koronawirusa po tym, jak okazało się, że sejmowa sekretarka pracująca dla Piotra Zgorzelskiego jest zakażona. W przypadku obu polityków testy dały wyniki ujemne - informuje Onet. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Koronawirus w Polsce Piotr Zgorzelski PSL Władysław Kosiniak-Kamysz koronawirus infografika Sejm polityka

Wybory prezydenckie. Poseł PSL: PO zrobiła krzywdę Małgorzacie Kidawie-Błońskiej

- Platforma Obywatelska zrobiła krzywdę Małgorzacie Kidawie-Błońskiej, wybierając ją jako kandydatkę na prezydenta, a następnie sugerując, że nie należy iść głosować. Ten niespójny przekaz spowodował, że w sondażach Kidawa-Błońska wyszła przerażająco - ocenił poseł PSL Władysław Teofil Bartoszewski.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Małgorzata Kidawa-Błońska polityka Platforma Obywatelska wybory prezydenckie 2020 PO PSL

Poseł PSL: stan klęski żywiołowej pozwoliłby przełożyć wybory bez kombinacji

- Konstruując konstytucję, ordynację, mądrzy ludzie z poprzednich dziesięcioleci zapisali możliwość, jaką mamy obecnie. Jest ten stan nadzwyczajny, jakim jest stan klęski żywiołowej, który wprost pozwala przesunąć wybory bez żadnych kombinacji - powiedział na antenie Polskiego Radia 24 poseł PSL Jan Łopata.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA PSL wybory prezydenckie 2020 polityka opozycja

Łukasz Pawłowski: nie wierzę, że przedterminowe wybory parlamentarne się odbędą

- Ludzie są zmęczeni. To widać w sondażach, bo rośnie grupa osób, która nie wie, na kogo zagłosować czy to w wyborach parlamentarnych czy prezydenckich. To niebezpieczna sytuacja (...) - powiedział na antenie Polskiego Radia 24 Łukasz Pawłowski, prezes Ogólnopolskiej Grupy Badawczej oraz szef Instytutu Badań Spraw Publicznych.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Koronawirus w Polsce pandemia wybory prezydenckie 2020 PSL sondaż sondaże Andrzej Duda Szymon Hołownia

Poseł PSL głosowała przeciw tarczy antykryzysowej. Teraz przekonuje, że "popiera dobre projekty"

- Jesteśmy w Koalicji Polskiej i mówimy od początku, że dobre projekty popieramy, a złe krytykujemy - stwierdziła na antenie TVP Info poseł PSL i Kukiz'15 Agnieszka Ścigaj, odnosząc się do ustawy o tarczy antykryzysowej. Gdy jednak Sejm decydował o rządowym wsparciu dla pracodawców i pracowników, poseł zagłosowała przeciw.
Zobacz więcej na temat:  tarcza antykryzysowa Agnieszka Ścigaj Polskie Stronnictwo Ludowe PSL Kukiz'15 polityka opozycja POLSKA

Jan Krzysztof Ardanowski: PSL wydłużył wiek emerytalny, a dzisiaj ma amnezję

- Trzeba otwarcie powiedzieć, że to PSL wspólnie z PO doprowadził do wydłużenia wieku emerytalnego poza dopuszczalny okres. Dziś z kolei mają amnezję i udają głupich, że nie wiedzą o tym, że my ten wiek skróciliśmy - powiedział w Polskim Radiu 24 Jan Krzysztof Ardanowski, minister rolnictwa.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA wiek emerytalny w Polsce rolnictwo PSL PSL-Koalicja Polska Jan Krzysztof Ardanowski Władysław Kosiniak-Kamysz Adrian Klarenbach