X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Patriot

Jaki sprzęt jest najbardziej potrzebny dla polskiej armii?

- USA mogły obniżyć cenę, zwłaszcza, że była alternatywa z Izraela - wskazał generał Waldemar Skrzypczak. - Zakup tak nowoczesnego i drogiego systemu powinien być rozstrzygany w przetargu - powiedział generał Leon Komornicki. Goście PR24 rozmawiali o zamówieniach dla polskiej armii.
Zobacz więcej na temat:  służby i bezpieczeństwo Wojsko Polskie siły zbrojne Ministerstwo Obrony Narodowej Patriot Polska Grupa Zbrojeniowa Waldemar Skrzypczak

Skurkiewicz: II faza programu Wisła w przyszłym roku

- Program obrony powietrznej Wisła i zakup zestawów Patriot wpływa na realizację innych programów modernizacyjnych, ale nie oznacza rezygnacji z planów zakupu innego sprzętu - zapewnili przedstawiciele MON sejmową komisję obrony. Podpisanie umowy w II fazie programu Wisła ma nastąpić w przyszłym roku.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA wojsko Patriot Ministerstwo Obrony Narodowej Wojciech Skurkiewicz Mariusz Błaszczak bezpieczeństwo

II tura negocjacji ws. systemu Patriot. Komentarze ekspertów

Polscy negocjatorzy rozpoczęli w tym tygodniu w USA kolejną turę rozmów w sprawie systemu Patriot. - Przedmiotem negocjacji związanych z dostawami systemu Patriot będzie m. in. połączenie systemów obrony powietrznej średniego zasięgu Wisła i krótkiego zasięgu Narew - zapowiada szef MON Mariusz Błaszczak. O negocjacjach ws. systemu przeciwrakietowego Patriot mówili w audycji Café Armia Juliusz Sabak (Defence24.pl) i Andrzej Kiński („Nowa Technika Wojskowa”).
Zobacz więcej na temat:  Patriot USA Mariusz Błaszczak Ministerstwo Obrony Narodowej wojsko

„To największy kontrakt zbrojeniowy w historii Polski”

- To największy kontrakt zbrojeniowy w historii Polski. Wiemy już też, że będzie ciąg dalszy i cały program "Wisła" będzie kosztował ogromne pieniądze. To bardzo duże wydarzenie dla polskiej obronności – powiedział w audycji Cafe Armia Rafał Lesiecki z Defence24). O podpisaniu przez szefa MON umowy zakupu systemu Patriot w ramach pierwszej fazy programu Wisła mówili także Mariusz Cielma (DziennikZbrojny.pl) i Michał Likowski (Magazyn Raport).
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Patriot wojsko NATO USA