X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Paweł Jabłoński

Obrady Rady ds. zagranicznych UE. Wiceszef MSZ: kryzys na granicy to dziś temat numer jeden

- Warto docenić, że Polska otrzymuje międzynarodowe wsparcie ws. kryzysu na granicy. Udało się doprowadzić do tego, że ta sprawa ma dzisiaj charakter międzynarodowy. To jest temat numer jeden, jeśli chodzi o bezpieczeństwo globalne - powiedział wiceszef MSZ Paweł Jabłoński po obradach Rady ds. zagranicznych UE.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Białoruś granica Ministerstwo Spraw Zagranicznych Paweł Jabłoński Unia Europejska sankcje polityka kryzys na granicy migracja imigranci w Europie

"Potrzebne są kolejne transze sankcji". Paweł Jabłoński o działaniach wobec reżimu Łukaszenki

- Sankcje wobec reżimu białoruskiego są skuteczne, a dowodem na to jest twierdzenie tamtejszej dyplomacji, że jeśli zostaną zniesione, to nie będą także czynione takie ruchy, jakie widzimy przy polskiej granicy - mówił w Polskim Radiu 24 Paweł Jabłoński, wiceminister spraw zagranicznych. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Polskie Radio 24 granica migracja reżim Aleksander Łukaszenka sankcje Unii Europejskiej wojna hybrydowa Paweł Jabłoński MSZ służby i bezpieczeństwo

"Chęć odzyskania władzy przyćmiewa troskę o bezpieczeństwo państwa". Jabłoński odpowiada na wpis Tuska

- Jeżeli jest się politykiem, który dąży do tego, żeby na Polskę były nakładane sankcje i cały czas w zasadzie sto procent jego działań skupia się na tym, żeby Polska była karana, atakowana przez instytucje zewnętrzne czy inne państwa, to powinno się bardzo ostrożnie rzucać oskarżeniami o zdradę stanu - mówi o wpisie Donald Tuska wiceszef MSZ Paweł Jabłoński.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Donald Tusk Paweł Jabłoński Ministerstwo Spraw Zagranicznych

Wiceszef MSZ: Tusk wie, że pieniądze z UE zostaną odblokowane

Wiceminister spraw zagranicznych Paweł Jabłoński, odnosząc się do słów byłego premiera o tym, że Polacy dostaną pieniądze z UE, powiedział, że "Donald Tusk próbuje ratować sytuację" - Wie, że mimo starań jego środowiska politycznego, pieniądze z UE ostatecznie zostaną odblokowane - dodał.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Donald Tusk Paweł Jabłoński Ministerstwo Spraw Zagranicznych Unia Europejska

Minister Paweł Jabłoński w "Le Figaro": kryzys Polska - Bruksela, to kluczowy moment w historii UE

Kryzys Polska -Bruksela, dotyczące reformy sądownictwa, ma motywacje polityczne; KE blokując fundusze dla Polski, działa bezprawnie; jeśli nie zatrzymamy tego dryfu, Komisja będzie mogła działać tak, jak uzna za stosowne, pomimo traktatów; to kluczowy moment w historii Unii Europejskiej – oświadczył wiceszef polskiego MSZ Paweł Jabłoński w wywiadzie dla dziennika "Le Figaro".
Zobacz więcej na temat:  Unia Europejska Paweł Jabłoński