X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Paweł Lisicki

Ryszard Czarnecki: zabrakło dobrej woli

– Można się było porozumieć przy dobrej woli ze strony części związków. Tę dobrą wolę wykazała "Solidarność", co nie oznacza, że nie będzie dalej się domagać dla nauczycieli podwyżek i w ogóle zmiany funkcjonowania systemu oświaty, co wydaje się koniecznie – powiedział na antenie Trójki Ryszard Czarnecki, europoseł PiS.
Zobacz więcej na temat:  Ryszard Czarnecki POLSKA polityka Paweł Lisicki Prawo i Sprawiedliwość Związek Nauczycielstwa Polskiego nauczyciel

W jaki sposób rozumiany jest Holokaust?

– Ci, którzy próbują negować ofiarę i cierpienie Żydów, jako coś odrębnego, jedynego i niepowtarzalnego, mogą być natychmiast oskarżeni o antysemityzm. Zrównują bowiem rzekomo nieporównywalne zbrodnie na Żydach ze zbrodniami chociażby na Polakach lub Cyganach – powiedział Paweł Lisicki, red. nacz. tygodnika "Do Rzeczy".  
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Holokaust stosunki polsko-żydowskie Izrael Paweł Lisicki Żydzi społeczeństwo

Tyszka apeluje o uznanie Katza za persona non grata

– Państwo szanujące się zareagowałoby w ten sposób, w jaki Kukiz'15 zaproponował. Czy to panią Mitchell, czy pana Katza natychmiast powinniśmy wpisać na listę osób niepożądanych (...) To jest typowy instrument polityki zagranicznej. Odpowiedź MSZ, że to doprowadziłoby do eskalacji, jest śmieszna – mówił na antenie radiowej Trójki Stanisław Tyszka, wicemarszałek Sejmu (Kukiz'15).
Zobacz więcej na temat:  Stanisław Tyszka Trójka Izrael Stany Zjednoczone Paweł Lisicki POLSKA