more_horiz
PR24 Portal
Section05
Paweł Majtkowski

Pracowity jak Polak? Potwierdzają to statystyki

Polacy spędzają w pracy wyjątkowo dużo czasu – tak wynika ze statystyk Organizacji Współpracy Gospodarczej i Rozwoju (OECD). W 2016 roku pracowaliśmy łącznie 1928 godzin – zajęliśmy 7. miejsce na 35 badanych krajów. O czasie pracy Polaków mówili w audycji Rządy Pieniądza Mariusz Adamiak (PKO BP), prof. Zbigniew Krysiak (SGH) i ekonomista Paweł Majtkowski.
Zobacz więcej na temat:  praca OECD gospodarka polska Paweł Majtkowski

„Mamy potwierdzenie, że obóz rządzący stawia na gospodarkę”

Rekonstrukcja rządu premiera Mateusza Morawieckiego przyniosła nie tylko zmiany personalne, ale także reformę strukturalną Rady Ministrów. Między innymi resort rozwoju został podzielony na dwa ministerstwa – przedsiębiorczości i technologii oraz inwestycji i rozwoju. W Rządzach Pieniądzach zmiany oceniali ekonomiści: Adam Ruciński, Bartosz Sawicki, Marek Wołos i Paweł Majtkowski.
Zobacz więcej na temat:  Mateusz Morawiecki rekonstrukcja rządu gospodarka polska Paweł Majtkowski Jerzy Kwieciński
X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem