X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Paweł Soloch

Paweł Soloch o bezpieczeństwie w Europie: trudno jest je sobie wyobrazić bez USA

- Teoretycznie potencjał Europy jest wystarczający, żeby zrównoważyć np. potencjał Rosji, ale nic nie wskazuje na to, żeby w jakimś przewidywalnym czasie uległa zmianie obecna sytuacja. Jedynie USA są w stanie zagwarantować całkowite bezpieczeństwo - powiedział w Polskim Radiu 24 Paweł Soloch, szef BBN.
Zobacz więcej na temat:  bezpieczeństwo wojsko BBN Paweł Soloch Rosja USA ŚWIAT Europa Polskie Radio 24

Szef BBN o sytuacji w Usnarzu Górnym

- Atak na funkcjonariuszy państwa polskiego w momencie, kiedy chronią nas przed agresją z zewnątrz, to rzecz skandaliczna - powiedział w audycji "W samo południe" na antenie Programu 1 Polskiego Radia Paweł Soloch, szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Białoruś służby i bezpieczeństwo granica straż graniczna migracja imigranci w Europie uchodźcy Paweł Soloch Biuro Bezpieczeństwa Narodowego Magdalena Ogórek

Kiedy decyzja prezydenta ws. nowelizacji ustawy medialnej? Szef BBN wyjaśnia

Podczas rozmowy w Polsat News szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego Paweł Soloch był pytany o przyszły ruch prezydenta Andrzeja Dudy ws. ustawy medialnej. Szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego wypowiedział się również na temat relacji polsko-amerykańskich i obecnych stosunków z Izraelem. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Andrzej Duda ustawa medialna nowelizacja ustawy o radiofonii i telewizji Paweł Soloch

Soloch: flanka wschodnia NATO jest ważna dla USA

- Oczekujemy, że prezydent USA będzie pamiętał o krajach Europy Środkowej, w tym o Polsce, a może zwłaszcza o Polsce, na spotkaniu z Władimirem Putinem, które obędzie się jutro - mówił w Programie 1 Polskiego Radia Paweł Soloch, szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego.
Zobacz więcej na temat:  Europa Sygnały Dnia Paweł Soloch Biuro Bezpieczeństwa Narodowego polityka NATO bezpieczeństwo zagrożenie Rosja USA Andrzej Duda Joe Biden

W Wilnie o bezpieczeństwie regionu. Na marginesie szczytu spotkanie z Swiatłaną Cichanouską

W Wilnie zakończyło się spotkanie prezydenckich doradców ds. bezpieczeństwa oraz polityki zagranicznej z Polski oraz państw bałtyckich. Polskę reprezentowali szef Biura Polityki Międzynarodowej Krzysztof Szczerski oraz szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego Paweł Soloch. Ministrowie spotkali się również ze Swiatłaną Cichanouską.
Zobacz więcej na temat:  Litwa Krzysztof Szczerski Swiatłana Cichanouska Paweł Soloch

Szef BBN: na szczycie NATO oczekujemy nowego zobowiązania ws. odstraszania i obrony

- Oczekujemy, że na najbliższym szczycie NATO zapadnie decyzja o przygotowaniu nowej koncepcji strategicznej, z którą będzie związane nowe zobowiązanie sojuszników, by wypracowywać potencjał odstraszania i obrony - powiedział szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego (BBN) Paweł Soloch.
Zobacz więcej na temat:  Białoruś Europa opozycja demokratyczna wojsko NATO Rosja USA Paweł Soloch BBN bezpieczeństwo ŚWIAT

Decyzja TSUE ws. kopalni Turów – komentarze polityków

– Ta decyzja to próba nadmiernego przyspieszania transformacji energetycznej, a ona musi być przeprowadzona roztropnie i bezpiecznie – mówił w Programie 3 Polskiego Radia Jarosław Sellin (PiS). Gośćmi audycji byli także: Krzysztof Gawkowski (Lewica), Izabela Leszczyna (Koalicja Obywatelska) i Paweł Soloch (szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego).
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Trójka Beata Michniewicz Krzysztof Gawkowski Izabela Leszczyna Jarosław Sellin Paweł Soloch lewica wiosna koalicja obywatelska Prawo i Sprawiedliwość PiS Biuro Bezpieczeństwa Narodowego

"Nasz głos wewnątrz NATO brzmi znacznie silniej". Soloch o spotkaniu grupy B-9

- Stanowisko krajów wschodniej flanki NATO zorganizowanych jako Bukareszteńska Dziewiątka brzmi silniej. Szczyt w Rumunii przyczynił się do umocnienia więzi transatlantyckich, również z nową administracją USA - podkreślił szef BBN Paweł Soloch, podsumowując spotkanie prezydentów B-9.
Zobacz więcej na temat:  Polityka zagraniczna Polski Bukareszt Andrzej Duda Rosja Joe Biden USA polityka zagraniczna USA ŚWIAT Europa NATO Paweł Soloch polityka bezpieczeństwo

"Wzmacnianie więzi transatlantyckiej". Szef BBN o głównych przesłaniach szczytu B-9

- Demonstrowanie przez państwa Bukaresztańskiej Dziewiątki poszukiwania dobrych rozwiązań dla bezpieczeństwa Sojuszu. W tym kontekście również wzmacnianie więzi transatlantyckiej, czyli więzi między Stanami Zjednoczonymi i Europą - tak o głównych celach szczytu B-9 mówił w Programie 1 Polskiego Radia Paweł Soloch, szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego.
Zobacz więcej na temat:  Europa Rumunia Bukareszteńska dziewiątka Sygnały Dnia Paweł Soloch Biuro Bezpieczeństwa Narodowego polityka NATO bezpieczeństwo zagrożenie Rosja