X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Pfizer

Badanie dot. przypominającej dawki szczepionki. 70 proc. zaszczepionych Polaków chce ją przyjąć

Ok. 70 proc. osób zaszczepionych przeciwko COVID-19 deklaruje chęć przyjęcia dawki przypominającej. Pozostałe 30 proc. stanowią osoby młodsze, bez problemów z otyłością i chorób współistniejących, a także mężczyźni oraz osoby, które doświadczyły silniejszych skutków ubocznych. O wynikach badania dotyczącego nastawienia do dawki przypominającej poinformowali jego autorzy, naukowcy z ośrodków w Poznaniu i Warszawie.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Poznań Warszawa koronawirus Koronawirus w Polsce COVID-19 szczepienia szczepionka Pfizer AstraZeneca

Szczepienia dzieci przeciw COVID-19. Szef MZ: wniosek Pfizera już złożony

- Według mojej wiedzy wniosek ze strony Pfizera, który dotyczy dopuszczenia szczepień przeciwko COVID-19 dla grupy wiekowej 5-11, jest już złożony. Oznacza to, że najwcześniej na przełomie listopada i grudnia taka decyzja jest możliwa – powiedział minister zdrowia Adam Niedzielski.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA społeczeństwo dzieci koronawirus COVID-19 Adam Niedzielski Ministerstwo Zdrowia szczepienia szczepionka Pfizer

Szczepionka przeciwko COVID-19 koncernów Pfizer i BioNTech z aprobatą FDA

Szczepionka przeciwko COVID-19 koncernów Pfizer-BioNTech została formalnie zatwierdzona przez amerykańską federalną Agencję Żywności i Leków (FDA). Dotychczas wszystkie szczepionki przeciw COVID-19 w Stanach Zjednoczonych były dopuszczone do użycia przez agencję FDA w tzw. trybie wyjątkowym.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Ameryka Północna USA Stany Zjednoczone koronawirus COVID-19 sars-cov-2 pandemia szczepionka Pfizer

Władze USA rekomendują przyjmowanie trzeciej dawki szczepionki. "Ochrona zaczyna słabnąć"

Szefowie czołowych amerykańskich agencji ds. zdrowia oraz zespołu ds. COVID-19 doradzającego prezydentowi Joe Bidenowi ogłosili, że od września trzecie dawki szczepionki Pfizera będą dostępne dla wszystkich mieszkańców USA. Ma to związek z obawami o słabnącą z czasem skuteczność preparatów.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Stany Zjednoczone COVID-19 USA Ameryka szczepienia sars-cov-2 koronawirus Biały Dom Nowy Jork pandemia Joe Biden Pfizer Moderna WHO

Polska odsprzedała Australii milion dawek szczepionki firmy Pfizer. Ambasador: brak mi słów, by podziękować

"Zakupy szczepionek przeciw COVID-19, jakich dokonaliśmy, pozwalają zabezpieczyć potrzeby naszych obywateli i wspierać innych w potrzebie; to odpowiedzialna i solidarna polityka" - podkreślił minister zdrowia Adam Niedzielski w związku z decyzją rządu o odsprzedaży Australii miliona dawek Pfizera.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Australia szczepionka Pfizer COVID-19 koronawirus sars-cov-2 pandemia