X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
PiS

Andrzej Anusz: nie będzie przedterminowych wyborów

- Przedterminowych wyborów nie będzie - uważa Andrzej Anusz z Instytutu Piłsudskiego. W Polskim Radiu 24 politolog stwierdził równocześnie, że między PiS i Solidarną Polską ma miejsce próba sił związana z tym, że "Zbigniew Ziobro ma świadomość, że w przyszłych wyborach istnieje duże prawdopodobieństwo, że nie zostanie zaproszony do koalicji z Prawem i Sprawiedliwością".
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Rafał Dudkiewicz Andrzej Anusz PiS zjednoczona prawica wybory Solidarna Polska Zbigniew Ziobro

"Skutki przyznania środków odczujemy po wakacjach". Piotr Kusznieruk o porozumieniu ws. KPO

- Wydaje mi się, że od czasu zatwierdzenia tego projektu te pieniądze nie ruszą tak od razu i będziemy mieli jakieś dwa, trzy miesiące opóźnienia. Myślę, że skutki przyznania tych środków odczujemy po wakacjach, czyli między drugim a trzecim kwartałem tego roku - mówił w Polskim Radiu 24 Piotr Kusznieruk (trybuna.info). Gościem audycji był także Adam Borowski (Kluby Gazety Polskiej).
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Polskie Radio 24 Sąd Najwyższy Joanna Senyszyn sądownictwo PiS zjednoczona prawica Krajowy Plan Odbudowy

Wieczorne zebranie klubu PiS. Czerwińska: relacje z Solidarną Polską nie były poruszane na posiedzeniu

W Warszawie w środę wieczorem odbyło się spotkanie Klubu Parlamentarnego PiS. Jak przekazano - wbrew wcześniejszym spekulacjom - relacje partii z Solidarną Polską nie były poruszane podczas debaty. Omówiono natomiast kwestie wewnętrzne partii, a także aktualną sytuację gospodarczą.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka PiS wybory parlamentarne Jarosław Kaczyński Solidarna Polska koalicja

Radosław Fogiel o wakacjach kredytowych: chyba nikt nie oczekiwał, że spłata raty nie będzie obowiązkowa

Pierwszym tematem w Trójkowym Komentarzu Dnia były wakacje kredytowe, o których właśnie poinformował na konferencji prasowej premier Mateusz Morawiecki i minister finansów Magdalena Rzeczkowska. – Możemy ulżyć kredytobiorcom w ten sposób, że w tych miesiącach nie spłacamy rat, albo spłacamy tylko kapitał, a odsetki się przesuwają – tłumaczył Radosław Fogiel w rozmowie z Dariuszem Wieczorkowskim. – Nikt chyba nie oczekiwał, że spłata raty nie będzie dla kredytobiorcy obowiązkowa – dodał.
Zobacz więcej na temat:  zjednoczona prawica Radosław Fogiel kredyt hipoteczny rata kredytu PiS Solidarna Polska wybory parlamentarne Trójka

Incydent z udziałem ambasadora Rosji. Fogiel: szkoda, że władze Warszawy wcześniej nie zamknęły cmentarza

Ambasador Rosji Siergiej Andriejew został oblany czerwoną substancją, gdy wraz z delegacją próbował złożyć kwiaty przy Mauzoleum Żołnierzy Radzieckich w Warszawie. Doszło też do szarpaniny. Interweniowała policja. - Najlepiej by było - i szkoda, że tak się nie stało - gdyby np. władze Warszawy zamknęły wczoraj cmentarz na trzy dni z powodu, dajmy na to, bardzo pilnej potrzeby działań renowacyjnych - powiedział w Polskim Radiu 24 zastępca rzecznika PiS Radosław Fogiel.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Jerzy Jachowicz Radosław Fogiel polityka PiS Polskie Radio 24 dyplomacja Rosja stosunki polsko-rosyjskie

tylko u nas W czwartek komisja sprawiedliwości zajmie się ustawą o SN. Ast: mam nadzieję, że uda się zakończyć prace

Jak dowiedział się portal PolskieRadio24.pl, na najbliższy czwartek zwołane zostanie posiedzenie sejmowej komisji sprawiedliwości i praw człowieka w sprawie rozpatrzenia prezydenckiego projektu nowelizacji ustawy o Sądzie Najwyższym. - Mam nadzieję, że na tym posiedzeniu uda się zakończyć prace - mówi poseł PiS Marek Ast. 
Zobacz więcej na temat:  PiS Sąd Najwyższy TYLKO U NAS Marek Ast POLSKA

TYLKO U NAS Marek Ast: prezydencki projekt ws. Izby Dyscyplinarnej będzie uchwalony do końca maja

- Uchwalenie ustawy zależy też od tego, czy będzie porozumienie między panem prezydentem a ministrem sprawiedliwości. Ciągle są te kontrowersje związane z tzw. testem niezawisłości i bezstronności sędziów, który został wprowadzony do projektu prezydenckiego. Budzi wątpliwości przede wszystkim Solidarnej Polski - mówił w Polskim Radiu 24 poseł PiS Marek Ast.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Adrian Klarenbach POLSKA Marek Ast PiS reforma sądownictwa Sąd Najwyższy prezydent Andrzej Duda sądownictwo