X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Piotr Dorosz

"Międzysłowiańska" Kukawica

- Każda z nas od jakiegoś czasu była związana ze środowiskiem śpiewu i tańców tradycyjnych. Wszystkie z nas miały w sobie twórczą energię, którą chciały zrealizować. W odpowiednim czasie spotkałyśmy się w tym pragnieniu. O pragnieniu tworzenia własnej muzycznej mozaiki opowiadały w „Kiermaszu pod kogutkiem” artystki grupy Kukawica.
Zobacz więcej na temat:  kultura ludowa folklor tradycja muzyka ludowa muzyka tradycyjna Piotr Dorosz Bałkany Ukraina Podhale

Idziemy w bój!

1 sierpnia w 1944 roku wybuchło Powstanie Warszawskie. To ważne, choć bardzo niełatwe święto w polskim kalendarzu. Z jednej strony jesteśmy wdzięczni powstańcom i dumni z ich poczynań, z drugiej pamiętamy o wielu ludzkich istnieniach, które padły ofiarą powstania. Niemniej, w Źródełku przyjrzymy się tym optymistycznym aspektom walki o wolność – pięknym piosenkom powstającym w jej trakcie.
Zobacz więcej na temat:  dzieci folk folklor kultura ludowa Piotr Dorosz