X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
PR24 Portal
Section05
Piotr Gliński

Piotr Gliński: Bernard Ładysz był jednym z koryfeuszy polskiej sztuki wokalnej

Bernard Ładysz pozostanie w naszej pamięci jako jeden z koryfeuszy polskiej sztuki wokalnej, a jego kreacje sceniczne będą wzorem dla kolejnych pokoleń wokalistów - napisał wicepremier, szef MKiDN Piotr Gliński w liście odczytanym podczas uroczystości pogrzebowych śpiewaka operowego i aktora.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA KULTURA MUZYKA Bernard Ładysz opera musical piosenka Piotr Gliński Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

BohaterON Ruszyła V edycja akcji "BohaterON". Gliński: powstańcy to dla nas symbol najważniejszych wartości

- Powstanie Warszawskie i powstańcy warszawscy to symbol tych najważniejszych wartości dla naszej wspólnoty - powiedział w środę wicepremier, minister kultury i dziedzictwa narodowego Piotr Gliński na konferencji inaugurującej V edycję ogólnopolskiej kampanii "BohaterON - włącz historię!".
Zobacz więcej na temat:  Powstanie Warszawskie POLSKA historia Polski Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego Piotr Gliński

"Kulminacja obchodów rocznicy odzyskania niepodległości". Minister kultury o widowisku "Wdzięczni Bohaterom"

- W tym roku kulminacją obchodów rocznicy odzyskania niepodległości będzie defilada wojskowa w Warszawie i widowisko na Stadionie Narodowym "1920. Wdzięczni Bohaterom" zaplanowane na 15 sierpnia - zapowiedział wicepremier, minister kultury i dziedzictwa narodowego Piotr Gliński.
Zobacz więcej na temat:  Piotr Gliński Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego bitwa warszawska 1920 pamięć historia Polski POLSKA

Gliński: celem obchodów 100-lecia Bitwy Warszawskiej jest wzmacnianie polskiej wspólnoty

- Podstawowymi dziełami, jakie chcemy, żeby po tych obchodach pozostały w Polsce, jest wielka sieć nowoczesnych muzeów, jakie teraz budujemy - powiedział wicepremier Gliński podczas konferencji prasowej dotyczącej wydarzeń organizowanych w ramach 100. rocznicy Bitwy Warszawskiej. Wśród przygotowanych wydarzeń wymienił też m.in. wojskową defiladę w stolicy.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA społeczeństwo bitwa warszawska Piotr Gliński Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego historia Polski

"Wielka satysfakcja z dalszej współpracy". MKiDN przedłużyło wsparcie dla pięciu instytucji kultury

Orkiestra Kameralna Polskiego Radia AMADEUS, AUKSO Orkiestra Kameralna Miasta Tychy, Filharmonia Kameralna im. Witolda Lutosławskiego w Łomży, Teatr Dzieci Zagłębia im. Jana Dormana w Będzinie oraz Teatr Muzyczny w Łodzi będą nadal współprowadzone przez ministra kultury i dziedzictwa narodowego.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA KULTURA społeczeństwo Piotr Gliński Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

MKiDN przedłuża wsparcie dla "ambasadorów polskiej kultury"

Orkiestra Kameralna Polskiego Radia AMADEUS, AUKSO Orkiestra Kameralna Miasta Tychy, Filharmonia Kameralna im. Witolda Lutosławskiego w Łomży, Teatr Dzieci Zagłębia im. Jana Dormana w Będzinie oraz Teatr Muzyczny w Łodzi będą nadal współprowadzone przez ministra kultury i dziedzictwa narodowego.
Zobacz więcej na temat:  Dwójka Orkiestra Kameralna Polskiego Radia Amadeus Piotr Gliński Agnieszka Kamińska Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Jest wyrok dla byłego strażnika ze Stutthofu. Wicepremier: ta decyzja przychodzi zbyt późno

"Niemiecki sąd potwierdził dzisiaj to, co dla nas w Polsce było oczywiste od dawna: każdy, kto służył w systemie niemieckich obozów koncentracyjnych i zagłady, w niemieckim aparacie zbrodni - był odpowiedzialny za to cierpienie, za to upokorzenie, za tysiące śmierci" - napisał na Facebooku wicepremier, minister kultury i dziedzictwa narodowego Piotr Gliński.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA społeczeństwo Piotr Gliński Niemcy nazizm II wojna światowa

Piotr Gliński: Rafał Trzaskowski to kandydat, który próbuje oszukać ludzi

- Agresja wobec rządu i wobec Prawa i Sprawiedliwości zaczęła się od przemysłu pogardy, czyli ataków na prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego. Rafał Trzaskowski wywodzi się z tej ekipy, która przemysł pogardy wymyśliła - powiedział na antenie TVP3 Łódź wicepremier i szef Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego prof. Piotr Gliński.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Piotr Gliński Rafał Trzaskowski wybory prezydenckie wybory prezydenckie 2020 polityka kampania wyborcza

"Ponad 5 mld zł w tarczy antykryzysowej dla ludzi kultury". Wicepremier odpowiada Trzaskowskiemu

- Ponad 5 mld zł w ramach tarczy antykryzysowej jest dla ludzi kultury - podał we wtorek wicepremier, minister kultury i dziedzictwa narodowego Piotr Gliński, który odniósł się w ten sposób do zarzutów w tej sprawie ze strony kandydata KO na prezydenta Rafała Trzaskowskiego.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Piotr Gliński Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego Rafał Trzaskowski wybory prezydenckie 2020

"Prześladowanie z powodów politycznych". Piotr Gliński o odmowie przyznania profesury Andrzejowi Zybertowiczowi

- To jest skandaliczne prześladowanie z powodów politycznych - powiedział wicepremier, minister kultury Piotr Gliński, o decyzji Centralnej Komisji do Spraw Stopni i Tytułów, odmawiającej nadania tytułu profesora socjologowi, dr. hab. Andrzejowi Zybertowiczowi.
Zobacz więcej na temat:  Andrzej Zybertowicz POLSKA Piotr Gliński Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego