X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Piotr Gociek

Prezes PFN: staramy się stworzyć młodym sportowcom komfort rywalizacji i treningów

Na 300 zakwalifikowanych sportowców, 87 to byli beneficjenci programu PFN Team 100. Na 14 zdobytych medali na igrzyskach olimpijskich - dziewięć medali zdobyli nasi beneficjenci. Z kolei na igrzyskach paraolimpijskich na 25 zdobytych medali - siedem - mówił w Programie 1 Polskiego Radia prezes Polskiej Fundacji Narodowej Marcin Zarzecki.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio Sygnały Dnia Marcin Zarzecki Piotr Gociek POLSKA Polska Fundacja Narodowa SPORT igrzyska olimpijskie społeczeństwo

Szef MON: przekonaliśmy państwa UE. Trzeba chronić granice

- Kiedy PiS objęło rządy w 2015 r., wtedy kryzys migracyjny był faktem i nasze podejście dotyczące uszczelniania granic nie spotykało się z pozytywnym przyjęciem na zachodzie Europy, ale zwyciężyło. Przekonaliśmy państwa UE, że trzeba chronić granice - podkreślił w Programie 1 Polskiego Radia minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak. 
Zobacz więcej na temat:  Białoruś Wojsko Polskie straż graniczna służby i bezpieczeństwo Mariusz Błaszczak POLSKA Piotr Gociek

"Nikt o zdrowych zmysłach by tego nie powiedział". Fogiel o słowach Nitrasa nt. katolików

- Sławomir Nitras jasno powiedział, że chce, żeby katolicy stali się w Polsce mniejszością. Dziś katolicy to większość, więc co poseł Nitras chciałby zrobić, żeby stali się mniejszością? Aż boję się zadawać takie pytanie - powiedział w Programie 1 Polskiego Radia Radosław Fogiel, wicerzecznik PiS.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Platforma Obywatelska Sławomir Nitras Radosław Fogiel Prawo i Sprawiedliwość Piotr Gociek Kościół katolicki

"Igranie z amerykańską poprawnością polityczną". Adamski w PR24 o filmie "Annette"

Po jakimś czasie, jak sobie myślę o "Annette", to jest naprawdę piękna dekonstrukcja rockopery, to jest piękne igranie sobie z amerykańską poprawnością polityczną, to jest w ogóle takie wbicie jakiegoś klina w tę parodię popkultury, którą dzisiaj mamy. Ta popkultura się strasznie degeneruje, szczególnie w Stanach Zjednoczonych - mówił w Polskim Radiu 24 Łukasz Adamski o filmie "Annette". Audycję "Nakręceni" prowadził wraz z Piotrem Goćkiem.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 KULTURA FILM Piotr Gociek Łukasz Adamski serial

"Zaśpiewam ci piosenkę". Orbitowski w PR24: to próba rozliczenia się z utratą najbliższych

- Miałem wrażenie, że czytam rozbitą na role próbę rozliczenia się z utratą swoich najbliższych, bo o tym ta książka przede wszystkim opowiada; o tym, jak ludzie znikają z naszego życia i w jaki sposób ich obecność zaczyna mieszkać w naszych wspomnieniach - mówił w Polskim Radiu 24 Łukasz Orbitowski. Audycję prowadził również Piotr Gociek. 
Zobacz więcej na temat:  Azja Tajwan KULTURA literatura KSIĄŻKA książki Piotr Gociek Łukasz Orbitowski Polskie Radio 24

Szef MON o działaniach Wojska Polskiego w Afganistanie

- Wszystko, co należało zrobić, zostało zrobione. Wspólnie z sojusznikami, główną rolę odgrywają tu Stany Zjednoczone, będziemy na miejscu tak długo, jak będzie to możliwe - podkreślił w Programie 1 Polskiego Radia minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak, odnosząc się do sytuacji w Afganistanie. 
Zobacz więcej na temat:  Afganistan Białoruś Wojsko Polskie straż graniczna służby i bezpieczeństwo NATO Mariusz Błaszczak POLSKA Piotr Gociek

Film "Zwarcie". Piotr Gociek: to kolejne feministyczne kino akcji

- To kolejna propozycja w ostatnim roku wpisująca się w taką modę, że główna bohaterka to skrzywdzona kobieta, która jednocześnie potrafi robić krzywdę innym. Wszystkie w miarę pozytywne postacie dookoła to kobiety, a faceci w jej życiu pojawiają się, albo żeby ją oszukać, wykorzystać, albo żeby na niej eksperymentować. Po raz kolejny mamy feministyczne kino akcji - mówił w Polskim Radiu 24 Piotr Gociek. 
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Piotr Gociek Łukasz Adamski premiera kino FILM feminizm

"Jak na swoją głupkowatość - dość mądry film". Piotr Gociek o nowym "Kosmicznym meczu"

Kiedy wychodziłem z pierwszego "Kosmicznego meczu", to miałem wrażenie, że po prostu, wyluzowany, obejrzałem kawałek wakacyjnej rozrywki. Tutaj intryga nie jest za bardzo rozbudowana, natomiast doceniam to, że to jest jednak film, mimo wszystko, jak na swoją głupkowatość, dość mądry i zabawny - mówił w Polskim Radiu 24 Piotr Gociek. Wraz z Łukaszem Adamskim omawiali najnowsze premiery filmowe.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Piotr Gociek Łukasz Adamski FILM KULTURA lebron james