more_horiz
PR24 Portal
Section05
Piotr Gociek

Anna Zalewska: w 3,5 roku oddaliśmy nauczycielom wszystko, co zabrali nasi poprzednicy

- Nie jest tak, że o tej grupie zapomniano. To była jedyna grupa zawodowa, która w 2017 roku miała waloryzację i zapewnione trzy kroki podwyżek, jedne z większych w historii - powiedziała w "Sygnałach dnia" minister edukacji narodowej o nauczycielach w obliczu zapowiadanego przez to środowisko strajku. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Anna Zalewska Ministerstwo Edukacji Narodowej nauczyciel Piotr Gociek strajki Związek Nauczycielstwa Polskiego

Zbigniew Ziobro: dajemy równość zmianami w prawie rodzinnym

- Tymi zmianami chcemy wywołać równość, czyli spowodować, by obowiązki alimentacyjne były natychmiast regulowane, a także zapewnić drugiemu rodzicowi, który wywiązuje się ze swoich obowiązków i kocha swoje dziecko, spotykanie się z nim – powiedział w "Sygnałach dnia" minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro, odnosząc się do przyjętej przez rząd reformy prawa rodzinnego.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Zbigniew Ziobro alimenty dzieci rodzice prawo Ministerstwo Sprawiedliwości Piotr Gociek

Michał Dworczyk: w najbliższych dniach szczegóły "piątki Kaczyńskiego"

W najbliższych dniach premier z ministrami przedstawią szczegóły tak zwanej "piątki Kaczyńskiego" - nowych propozycji programowych PiS. Zapowiedział to w radiowej Jedynce szef kancelarii premiera, Michał Dworczyk. Jak wyjaśnił, obok szefa rządu poszczególne elementy "piątki" będą przedstawiali ministrowie odpowiedzialni za ich realizację.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Michał Dworczyk Piotr Gociek konwencja PiS Prawo i Sprawiedliwość program 500+ Nowa Piątka PiS