more_horiz
PR24 Portal
Section05
Piotr Ikonowicz

TYLKO U NAS Kto zostanie Rzecznikiem Praw Obywatelskich? W poniedziałek komisja zaopiniuje kandydatów

W najbliższy poniedziałek sejmowa komisja sprawiedliwości i praw człowieka zaopiniuje kandydatów na Rzecznika Praw Obywatelskich. - Chcemy wiedzieć, jaka jest wizja sprawowania urzędu, jakie jest stanowisko kandydatów, jeśli chodzi o formułę, w jakiej do tej pory ten urząd był sprawowany - mówi portalowi PolskieRadio24.pl przewodniczący komisji Marek Ast z PiS. O funkcję RPO ubiegają się Bartłomiej Wróblewski, Sławomir Patyra i Piotr Ikonowicz. 
Zobacz więcej na temat:  Rzecznik Praw Obywatelskich Bartłomiej Wróblewski Marek Ast Sejm Piotr Ikonowicz POLSKA polityka

Piotr Ikonowicz: można zbudować blok lewicowy

- Z każdymi wyborami dostrzegamy coraz większe niebezpieczeństwo, zarówno po prawej i po lewej stronie, że polska scena polityczna zostanie uproszona i sprowadzi się do dwóch ugrupowań -  Platformy Obywatelskiej oraz Prawa i Sprawiedliwości, które są prawicowe. W tej sytuacji bardzo duża część wyborców pozostanie bez swojej reprezentacji – mówił w Polskim Radiu 24 Piotr Ikonowicz, lider Ruchu Sprawiedliwości Społecznej.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 polityka Sojusz Lewicy Demokratycznej SLD wybory w Polsce wybory parlamentarne koalicja Platforma Obywatelska Piotr Ikonowicz

Oskarżony o szpiegostwo Mateusz Piskorski: wspierają mnie Korwin-Mikke, Braun i Ikonowicz

- Oskarżony o szpiegostwo na rzecz Rosji i Chin Mateusz Piskorski wyszedł na wolność za kaucją w wysokości 200 tys. zł. W wywiadzie dla rosyjskiego portalu jako osoby, które go wspierają, wymienił Janusza Korwin-Mikkego, Grzegorza Brauna oraz Piotra Ikonowicza - podaje "Gazeta Polska Codziennie".
Zobacz więcej na temat:  Janusz Korwin-Mikke Piotr Ikonowicz Jerzy Braun Konfederacja szpieg Rosja Chiny POLSKA

Piotr Ikonowicz: państwo jeszcze nie wygrywa z mafią reprywatyzacyjną

- Jeśli NSA podważy działania komisji weryfikacyjnej, która robi rzeczy cieszące się wielką popularnością, to większość opinii publicznej odbierze ten wyrok jako obronę korupcji i przekrętów - mówi portalowi PolskieRadio.pl Piotr Ikonowicz. Działacz Ruchu Sprawiedliwości Społecznej ma też pomysł, jak ściągnąć prezydent Warszawy przed komisję weryfikacyjną ds. reprywatyzacji. 
Zobacz więcej na temat:  TYLKO U NAS Piotr Ikonowicz POLSKA

Protest rodziców niepełnosprawnych dzieci przed Kancelarią Premiera i Sejmem

1 stycznia miała wejść w życie ustawa, która stopniowo doprowadzi do podwyższenia świadczenia pielęgnacyjnego z 620 złotych do poziomu najniższego krajowego wynagrodzenia (1680 zł brutto). Tak się jednak nie stało, a rząd przygotowuje przepisy, na które nie godzą się rodzice.
Zobacz więcej na temat:  Donald Tusk dzieci Ewa Kopacz kancelaria premiera medycyna niepełnosprawni Piotr Ikonowicz premier rodzice Sejm Warszawa
X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem