X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Piotr Kowalczuk

Ekspert: najwięcej problemów Bliskiego Wschodu ogniskuje w sobie konflikt syryjski

- W powszechnej percepcji dla świata konfliktem najbardziej destabilizującym jest konflikt polityczny Iranu z jego sąsiadami: Arabią Saudyjską, ZEA i z drugiej strony z Izraelem. Ten konflikt jeszcze nie przerodził się w konflikt zbrojny - mówi dr Łukasz Fyderek z Uniwersytetu Jagiellońskiego. Dlaczego dla Polski i Europy groźniejszy jest akurat konflikt syryjski?
Zobacz więcej na temat:  Bliski Wschód Liban Jacek Czaputowicz Syria wojsko ONZ Paweł Lekki Łukasz Fyderek Adrian Bąk Piotr Kowalczuk

"Ruchowi i Lidze dorobiono gombrowiczowską gębę"

- Tym dwóm ugrupowaniom, Ruchowi Pieciu Gwiazd i Lidze, można zarzucić wszystko, że są populistyczne, że zmieniają często zdanie, ale nie to, że chcą wystąpić z Unii i opuścić strefę euro. Najpierw włoska opozycja, a potem wszyscy w Europie przyprawili gombrowiczowską "gębę" tym partiom - mówił na antenie radiowej Jedynki Piotr Kowalczuk, korespondent Polskiego Radia we Włoszech, 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Dariusz Rosiak Włochy rząd Piotr Kowalczuk Palestyna Brexit george soros Wielka Brytania

"Odgrażał się, że chce kogoś zabić lub zgwałcić"

Wszyscy członkowie czteroosobowego gangu, który w Rimini na plaży zaatakował polskich turystów, są w rękach włoskiego wymiaru sprawiedliwości. Jako ostatni schwytany został w niedzielę przywódca grupy, 20-letni imigrant z Konga, który otrzymał prawo pobytu we Włoszech ze względów humanitarnych. W Polskim Radiu 24 relacja Piotra Kowalczuka, korespondenta Polskiego Radia w Rzymie.
Zobacz więcej na temat:  Włochy imigranci w Europie przestępczość Polacy za granicą Piotr Kowalczuk

Brutalny gwałt na Polce w Rimini. Nowe ustalenia policji

Włoska policja nadal poszukuje sprawców brutalnego napadu na polskich turystów w Rimini. W nocy z piątku na sobotę czterech napastników,pochodzących przypuszczalnie z północnej Afryki zgwałciło Polkę i dotkliwie pobiło jej partnera. O nowych informacjach ze śledztwa opowiadał w PR24 korespondent Polskiego Radia w Rzymie Piotr Kowalczuk. 
Zobacz więcej na temat:  Włochy przestępczość Polacy za granicą Piotr Kowalczuk

Włosi nie chcą przyjmować migrantów

W warszawskiej siedzibie Frontexu – agencji, która stoi na straży unijnych granic dziś (wtorek) spotkanie poświęcone kryzysowi migracyjnemu we Włoszech. Włoska delegacja będzie zabiegać o to, by ratowani i przejmowani na morzu migranci byli przewożeni nie tylko do Italii. W Polskim Radu 24 relacja Piotra Kowalczuka, korespondenta Polskiego Radia w Rzymie.
Zobacz więcej na temat:  imigranci w Europie Włochy uchodźcy Frontex Morze Śródziemne Piotr Kowalczuk