X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Piotr Müller

"To prosty przepis na kryzys". Rzecznik rządu komentuje pomysł PO

W sobotę politycy PO zaprezentowali pakiet rozwiązań, tzw. receptę na kryzys. Zakłada ona m.in. czasowe obniżenie VAT-u do 5 proc. dla branż wyłączonych z działalności gospodarczej, kwotę wolną od podatku 10 tys. zł i rekompensatę dwóch semestrów dla studentów, którzy stracili pracę, a chcą nadal studiować.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA pandemia polityka Platforma Obywatelska zjednoczona prawica Piotr Müller

Produkcja szczepionek przeciw COVID-19 w Polsce? Rada Europejska rozważa taką możliwość

Rzecznik rządu Piotr Müller poinformował, że na wideoszczycie Rady Europejskiej padła propozycja by, w przypadku gdy firmy farmaceutyczne nie wywiążą się z terminowych dostaw szczepionek, Unia Europejska umożliwiła innym podmiotom ich produkcję.
Zobacz więcej na temat:  szczepionka szczepienia pandemia Piotr Müller POLSKA Koronawirus w Polsce koronawirus COVID-19 Rada Europejska społeczeństwo

Dziś ponad 12 tys. nowych zakażeń. Minister zdrowia: mamy bardzo dynamiczny wzrost

- Według porannych danych mamy 12 146 nowych potwierdzonych zakażeń koronawirusem - powiedział w środę w TOK FM minister zdrowia Adam Niedzielski. Jak dodał, należy spodziewać się regionalizacji obostrzeń sanitarnych, a także wprowadzenia przepisów określających stosowanie środków ochrony osobistej. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA koronawirus Koronawirus w Polsce COVID-19 Adam Niedzielski Ministerstwo Zdrowia Piotr Müller choroby zakaźne infografika

Szef KPRM zakażony koronawirusem. Müller: nie ma przesłanek do objęcia premiera kwarantanną

W związku ze stosowaniem w KPRM wszelkich zasad bezpieczeństwa nie zaistniały przesłanki objęcia kwarantanną premiera Mateusza Morawieckiego - poinformował rzecznik rządu Piotr Müller po tym, jak pozytywny wynik testu na COVID-19 otrzymał szef kancelarii premiera Michał Dworczyk.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka pandemia Koronawirus w Polsce COVID-19 Michał Dworczyk Mateusz Morawiecki premier kancelaria premiera Piotr Müller kwarantanna

Rzecznik rządu: pracujemy nad pozyskaniem dodatkowych szczepionek

- Wszystkie podmioty, które są związane z sektorem publicznym pracują teraz, aby znaleźć potencjalne możliwości zakupu dodatkowych szczepionek, uruchomiliśmy kontakty spółek Skarbu Państwa i ambasad, ale ofert nie ma jeszcze na stole - powiedział w piątek rzecznik rządu Piotr Müller.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Koronawirus w Polsce COVID-19 pandemia szczepienia szczepionka rząd Rząd RP Unia Europejska Komisja Europejska Piotr Müller polityka

Czy zostaną zdjęte kolejne obostrzenia? Rzecznik rządu wyjaśnia

- Decyzje ws. obostrzeń po 28 lutego będą zależały od danych epidemicznych, które spłyną pod koniec tego tygodnia - zapowiedział we wtorek rzecznik rządu Piotr Müller. Zaznaczył jednocześnie, że ogłoszenia decyzji nie należy spodziewać się wcześniej niż w pierwszej połowie przyszłego tygodnia.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka koronawirus wirus zdrowie Piotr Müller rząd Mateusza Morawieckiego Koronawirus w Polsce COVID-19 pandemia społeczeństwo

"Jesteśmy otwarci na to, by rozmawiać". Rzecznik rządu o projekcie podatku od reklam

- Jesteśmy zaskoczeni tak silną reakcją już na tym etapie - powiedział rzecznik rządu Piotr Müller, odnosząc się do projektu ws. podatku reklamowego. Podkreślił, że poszczególne progi przychodów mogą ulec korekcie, a po zebraniu wszystkich uwag planowane jest spotkanie poświęcone tej kwestii.
Zobacz więcej na temat:  media podatek wolność słowa dziennikarstwo społeczeństwo Piotr Müller reklama protest POLSKA

"Nie chcemy popełnić błędów innych krajów". Rzecznik rządu o otwarciu gastronomii i branży fitness

- Niestety nie możemy w tej chwili podjąć decyzji o tym, żeby otworzyć restauracje czy branżę fitness; nie chcemy popełnić błędów innych krajów, gdzie zbyt szerokie otwarcie gospodarki doprowadziło do rekordowego przyrostu zakażeń koronawirusem - mówił w środę rzecznik rządu Piotr Müller.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Piotr Müller Koronawirus w Polsce COVID-19 gastronomia fitness

"Cyfrowi giganci unikają opodatkowania". Rzecznik rządu o proteście części mediów

 - Wszystkie środki finansowe mają pomóc m.in. działaniu Narodowego Funduszu Zdrowia, czyli mają być przeznaczone na zdrowie oraz na Fundusz Zabytków. W związku z tym to jest taka opłata solidarnościowa, która obowiązuje w wielu krajach Unii Europejskiej - powiedział rzecznik rządu Piotr Müller, odnosząc się do protestu mediów w związku z możliwym podatkiem od reklam.
Zobacz więcej na temat:  Piotr Müller media dziennikarstwo podatek dziennikarze społeczeństwo protest POLSKA