X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Piotr Müller

Rzecznik rządu o raporcie NIK: zarzuty wobec Poczty Polskiej i PWPW nie mają uzasadnienia w stanie prawnym

- Wszystkie decyzje o rozpoczęciu technicznych przygotowań do głosowania korespondencyjnego w wyborach prezydenckich były wydane zgodne z przepisami prawa - mówił rzecznik rządu Piotr Müller, odnosząc się do raportu NIK. Jak dodał, zarzuty wobec Poczty i PWPW nie mają uzasadnienia w stanie prawnym.
Zobacz więcej na temat:  Najwyższa Izba Kontroli wybory prezydenckie Mateusz Morawiecki kancelaria premiera prawo POLSKA polityka Marian Banaś wybory w Polsce Piotr Müller

Paszporty covidowe. Müller: certyfikat można wygenerować w aplikacji mObywatel

- Chcielibyśmy, aby nasi obywatele np. podróżując za granicę, mieli możliwość udowodnienia tego, że się zaszczepili, żeby korzystali z tych wszystkich przywilejów, które inne kraje UE przewidują - powiedział w Programie 1 Polskiego Radia rzecznik rządu Piotr Müller pytany o tzw. paszporty covidowe.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Piotr Müller koronawirus COVID-19 Unia Europejska podróże

"Wilcze prawo Senatu". Müller o "mrożeniu" ustawy o funduszach unijnych

- Takie wilcze prawo Senatu, by mrozić 30 dni ustawy. W jakim celu marszałek Tomasz Grodzki to robi, trudno mi powiedzieć - podkreślił we wtorek rzecznik rządu Piotr Müller, odnosząc się do kwestii terminu rozpatrzenia przez Senat ustawy ws. ratyfikacji decyzji o zasobach własnych UE.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Piotr Müller fundusze unijne Krajowy Plan Odbudowy Sejm pieniądze fundusze europejskie Krajowy Program Odbudowy Senat

"Udało się przekonać posłów spoza klubu PiS". Rzecznik rządu o uchwaleniu ustawy o Funduszu Odbudowy

Sejm uchwalił rządowy projekt ustawy w sprawie zasobów własnych Unii Europejskiej. "Za" było 290 posłów, "przeciw" 33, natomiast 133 posłów wstrzymało się od głosu. Rzecznik rządu Piotr Müller wyraził zadowolenie z tego, że do poparcia projektu udało się przekonać również posłów spoza klubu PiS.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Piotr Müller fundusze unijne Krajowy Plan Odbudowy Sejm

Kiedy ukaże się rozporządzenie dotyczące wszystkich regulacji? Rzecznik rządu podał termin

- W piątek ukaże się rozporządzenie, które będzie dotyczyć wszystkich regulacji obowiązujących do 7 maja, a w przyszłym tygodniu ukaże się rozporządzenie, które będzie regulowało wszystkie kwestie do końca maja - poinformował w piątek w TVP Info rzecznik rządu Piotr Müller.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka koronawirus wirus zdrowie COVID-19 Piotr Müller Koronawirus w Polsce

Rzecznik rządu: apeluję do Budki, aby spojrzał w lustro i przekonał się, że warto zagłosować za środkami z UE

- Platforma Obywatelska, Borys Budka, który jeszcze w grudniu apelował do premiera o to, aby jak najszybciej przyjąć ustawę o zasobach własnych, obiecywał tutaj - w tym budynku, piętro niżej, obiecywał, że niezwłocznie przegłosują ustawę o zasobach własnych, dzisiaj nie powtórzy sobie tych słów przed lustrem i sam siebie ponownie nie przekona - mówił w czwartek rzecznik rządu Piotr Müller.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Borys Budka Unia Europejska Piotr Müller Krajowy Plan Odbudowy Platforma Obywatelska PiS

Piotr Müller: politycy PO są gotowi podłożyć bombę pod budżet europejski

– Platforma Obywatelska w imię partyjnych wojenek jest w stanie zablokować budżet europejski dla Polski (770 mld zł) – i jednocześnie dla wszystkich krajów UE. Politycy PO są gotowi podłożyć bombę pod budżet europejski – i to tylko z powodu swoich partyjnych interesów – mówił w Programie 3 Polskiego Radia rzecznik rządu Piotr Müller.
Zobacz więcej na temat:  Piotr Müller Platforma Obywatelska koalicja obywatelska opozycja polityka Krajowy Plan Odbudowy Beata Michniewicz POLSKA Trójka

Wybory prezydenckie w Rzeszowie przesunięte na czerwiec. Jest projekt rozporządzenia

Przedterminowe wybory na prezydenta Rzeszowa mają zostać przesunięta na 13 czerwca - wynika z projektu rozporządzenia premiera Mateusza Morawieckiego, który został opublikowany w poniedziałek przez Rządowe Centrum Legislacji. Pierwotnie głosowanie miało się odbyć 9 maja.
Zobacz więcej na temat:  Rzeszów podkarpackie wybory wybory w Polsce polityka Piotr Müller wybory samorządowe POLSKA regiony

Będą zmiany ws. noszenia maseczek w przestrzeni publicznej? Rzecznik rządu wyjaśnia

- Jeśli decyzje w sprawie obowiązku noszenia maseczek w przestrzeni publicznej będą ustalone, zakomunikujemy je w środę - powiedział rzecznik rządu Piotr Müller. - To jedno z obostrzeń, które będzie zdejmowane nieco później niż kwestie związane z innymi obostrzeniami - zaznaczył.
Zobacz więcej na temat:  Koronawirus w Polsce COVID-19 epidemia maseczki społeczeństwo Piotr Müller infografika POLSKA

Rząd przygotowuje plan odmrażania gospodarki. Müller: przedstawimy go w połowie przyszłego tygodnia

- W połowie przyszłego tygodnia przedstawimy plan odmrażania gospodarki na maj. Będzie on kompleksowy. Będzie pokazywał w jakich terminach i pod jakimi warunkami będą otwierane poszczególne gałęzie - powiedział w piątek w Radiu Gdańsk rzecznik rządu Piotr Müller.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Koronawirus w Polsce epidemia Piotr Müller szczepienia zjednoczona prawica rząd