X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Piotr Müller

Wizyta Mateusza Morawieckiego w Niemczech. Premier spotka się z Angelą Merkel i Olafem Scholzem

Premier Mateusz Morawiecki spotka się dziś z obecną kanclerz Niemiec Angelą Merkel i jej następcą Olafem Scholzem. Szef polskiego rządu kontynuuje serię spotkań z przedstawicielami państw unijnych i członków NATO w sprawie sytuacji na polsko-białoruskiej granicy.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT polityka premier Mateusz Morawiecki kryzys migracyjny Unia Europejska granica Piotr Müller Europa

Jak wpłynąć na białoruski reżim? Müller: blokada handlowa w wachlarzu rozwiązań

- Nie udawajmy, że sytuacja na granicy polsko-białoruskiej się ustabilizowała, bo wierzyć dyktatorowi Łukaszence nie sposób - mówił w Wilnie rzecznik rządu Piotr Müller. Jak dodał, "zamknięcie przejść granicznych czy blokada handlowa to nadal narzędzie, które jest w wachlarzu rozwiązań, które mogą być wobec Białorusi stosowane".
Zobacz więcej na temat:  POLSKA kryzys migracyjny imigranci w Europie służby i bezpieczeństwo Piotr Müller

Kryzys na granicy. Müller: premier złoży serię wizyt w krajach UE

Piotr Müller podczas sobotniej konferencji prasowej zapowiedział dodatkową ofensywę dyplomatyczną polskiego rządu, która jest spowodowana kryzysem na polsko-białoruskiej granicy. - Chcemy zabezpieczyć się przed potencjalnymi działaniami, które mogą pochodzić ze strony wschodniej. Tak, żebyśmy jako UE i kraje NATO byli przygotowani na zagrożenia - tłumaczył rzecznik.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Piotr Müller granica Białoruś Mateusz Morawiecki

Premier rozmawiał z kanclerz Niemiec. Müller: tematem sytuacja na granicy i koordynacja reakcji UE

Premier Mateusz Morawiecki rozmawiał z kanclerz Niemiec Angelą Merkel na temat sytuacji na granicy białoruskiej oraz koordynacji reakcji unijnej na aktualny etap kryzysu na zewnętrznych granicach UE - poinformował rzecznik rządu Piotr Müller.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Białoruś granica Unia Europejska kryzys na granicy Angela Merkel Niemcy premier Mateusz Morawiecki Piotr Müller Aleksander Łukaszenka

Müller o Nord Stream 2: zabieg stricte polityczny, przed tym ostrzegał rząd i prezydent

- Ostatnie miesiące są dowodem na to, że budowa Nord Stream 2 jest zabiegiem stricte politycznym - ocenił we wtorek rzecznik rządu Piotr Müller. Według niego, ten gazociąg jest narzędziem szantażu energetycznego Europy i bronią polityczną w rękach prezydenta Rosji Władimira Putina.
Zobacz więcej na temat:  GOSPODARKA gaz ziemny Nord Stream 2 polityka Rosja Niemcy energetyka energia infografika Piotr Müller POLSKA

Wiadomości o sytuacji na granicy łatwiej dostępne. Powstaje nowy serwis, również w języku angielskim

Finalizujemy w CIR prace nad serwisem internetowym w wersji polskiej i angielskiej, gdzie będą dostępne nagrania wideo, zdjęcia oraz bieżące informacje pochodzące ze wszystkich instytucji i służb, które odpowiadają na bezpieczeństwo naszych granic - poinformował rzecznik rządu Piotr Müller.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA służby i bezpieczeństwo Piotr Müller Białoruś granica

Rzecznik rządu: brany jest pod uwagę scenariusz całkowitego zamknięcia granicy z Białorusią

- W dalej idących scenariuszach brane jest pod uwagę całkowite zamknięcie granicy z Białorusią; wysyłamy informacje do władz Białorusi, że jest to możliwe, jeśli nie zaprzestaną swych działań, żadnej informacji zwrotnej w tej sprawie nie ma - powiedział rzecznik rządu Piotr Müller.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Piotr Müller Białoruś granica imigranci w Europie infografika kryzys migracyjny

"Nadanie mu rangi państwowej to wyraz odpowiedzialności". Rzecznik rządu o Marszu Niepodległości

Rzecznik rządu Piotr Müller powiedział, że nadanie rangi państwowej Marszowi Niepodległości to "wyraz odpowiedzialności, który ma pomóc zabezpieczyć sam Marsz". Status formalny wydarzeniu nadał szef Urzędu do Spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych Jan Józef Kasprzyk, o czym poinformował w komunikacie.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA 11 listopada Święto Niepodległości Marsz Niepodległości Warszawa społeczeństwo Piotr Müller

Rzecznik rządu: polskie granice są atakowane w zorganizowany sposób, będziemy wzmacniać siły

Zakończyła się narada prezydenta z uczestnikami sztabu kryzysowego ws. sytuacji na granicy z Białorusią. - Powiedzmy sobie wprost: dzisiaj mamy do czynienia z najtrudniejszą sytuacją od początku konfliktu na granicy polsko-białoruskiej - przekazał rzecznik rządu Piotr Müller. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA służby i bezpieczeństwo prezydent Andrzej Duda BBN straż graniczna granica migracja kryzys migracyjny Piotr Müller Paweł Soloch relacje polsko-białoruskie Białoruś reżim Aleksander Łukaszenka

Pracodawca sprawdzi szczepienie przeciw COVID-19 pracownika? Müller: kwestia dopracowania szczegółów

- Projekt dotyczący weryfikacji szczepień może też być poselski; życzyłbym sobie, by został przyjęty przez Sejm na następnym posiedzeniu, ale jest kwestia dopracowania szczegółów, tak aby uzyskał on pełną akceptowalność i społecznie, i w naszym środowisku - mówił rzecznik rządu Piotr Müller.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Koronawirus w Polsce epidemia Piotr Müller szczepienia pracodawcy pracownik pracownicy