X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Piotr Nisztor

"Poszkodowanym jest także UE". Piotr Nisztor o zarzutach dla Sławomira Nowaka

- Europejska agencja Eurojust koordynuje także przekazywanie dokumentów pomiędzy krajami UE, jej przedstawiciele wiedzą, co się w nich znajduje. Mówienie o spisku przeciwko Sławomirowi Nowakowi czy PO jest całkowicie nieuzasadnione i absurdalne - mówił w Polskim Radiu 24 Piotr Nisztor, dziennikarz śledczy.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA polityka Sławomir Nowak areszt sąd Michał Rachoń Piotr Nisztor

Środki Ukrawtodoru na budowę dróg z unijnych programów. "GPC": UE ofiarą Nowaka

"To nie żaden polityczny spisek doprowadził do postawienia byłemu politykowi PO zarzutów przyjęcia wielomilionowych łapówek, ale dowody zgromadzone przez polsko-ukraiński zespół śledczych, koordynowany przez unijną agendę i działający na podstawie unijnych przepisów" - pisze poniedziałkowa "Gazeta Polska Codziennie".
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Unia Europejska Ukraina Sławomir Nowak Piotr Nisztor Gazeta Polska Codziennie polityka

Nisztor: atak na Daniela Obajtka zbiega się z podpisaniem umowy przez Orlen na dostawy ropy z USA

- To Daniel Obajtek, jako prezes Orlenu, podpisał pierwszą długoterminową umowę na dostawy ropy z USA. Jest to zupełnie coś nowego, odwrót o 180 stopni od polityki prorosyjskiej, to prawdziwa dywersyfikacja - powiedział dziennikarz śledczy Piotr Nisztor.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA polityka Orlen Daniel Obajtek opozycja Gazeta Wyborcza Michał Rachoń Piotr Nisztor

"Śledztwo nie przyniesie odpowiedzi". Woyciechowski o tajemniczej śmierci ks. Blachnickiego

- Źle się stało, że to śledztwo zostało wznowione w kwietniu ubiegłego roku przez oddział katowicki. On został - co do zasady - skompromitowany. Nie powinien, że tak powiem, sędzia we własnej sprawie się wypowiadać - mówił w Polskim Radiu 24 Piotr Woyciechowski, odnosząc się do wznowionego śledztwa ws. śmierci księdza Franciszka Blachnickiego.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Piotr Nisztor Piotr Woyciechowski służby i bezpieczeństwo Franciszek Blachnicki POLSKA IPN Instytut Pamięci Narodowej

"W cieniu afer". Kulisy katastrofy lotniczej w Mirosławcu

- Katastrofy lotnicze mają to do siebie, że nigdy nie ma jednej przyczyny. Jest ich co najmniej kilka, kilkanaście. Tak samo jak czytamy raport z tej katastrofy w Mirosławcu było ich kilkanaście. Bardzo dużo czynników doprowadziło do tej tragedii - powiedział w Polskim Radiu 24 Andrzej Hawryluk, były wieloletni pracownik Urzędu Lotnictwa Cywilnego, obecnie prezes Lotniska w Lublinie. 
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Piotr Nisztor śmierć katastrofa lotnicza samolot wojsko

"W mediach od dłuższego czasu nie dzieje się najlepiej". Grzędziński o proteście mediów

Dariusz Grzędziński, publicysta wprost.pl na antenie Polskiego Radia 24 wyjaśniał na czym polega środowy protest mediów i z czego on wynika. - Właścicielami mediów w Polsce nie są wyłącznie wielkie koncerny medialne, a również mniejsze firmy z kapitałem czysto polskim. Oni również przystąpili do protestu - stwierdził.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka media Piotr Nisztor Polskie Radio 24

Prezes UOKiK o Nord Streamie 2: niekorzystny z punktu widzenia rynku i konkurencji, łamie obowiązujące zasady

- Ukarane przez nas firmy wszelkimi środkami i sposobami, niekiedy dążąc do tego, by naginać lub wręcz łamać przepisy prawa, starały się zrealizować inwestycję, która z punktu widzenia rynku i konkurencji jest niezwykle niekorzystna dla Polski - powiedział Tomasz Chróstny, prezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA polityka UOKiK Piotr Nisztor Gazprom Nord Stream 2 energetyka

Śmierć Andrzeja Leppera. Wojciech Wybranowski: działania prokuratury były nierzetelne

- Prokurata umorzyła śledztwo bardzo szybko - po roku postępowania. Kilka lat później pojawiły się nowe informacje, nowe dowody. W 2018 roku prokuratura uznała, mimo nowych materiałów dowodowych, zeznań świadków, że nie zdecyduje się wszcząć postępowania, co też podgrzało pewnego rodzaju emocje - powiedział na antenie Polskiego Radia 24 Wojciech Wybranowski, dziennikarz.  
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Piotr Nisztor POLSKA Andrzej Lepper polityka śmierć

Wiceprezes IPN: oskarżenia o współudział w zbrodniach niemieckich muszą spotkać się z naszą reakcją

- Badanie relacji polsko-żydowskich w XX wieku jest niezwykle ważne i ciekawe dla historyków. Zdarza się, że Polska jest oskarżana o współudział w zbrodniach, które Niemcy popełniali podczas II wojny światowej. To musi spotykać się i spotyka się z naszą reakcją - powiedział dr Mateusz Szpytma, wiceprezes Instytutu Pamięci Narodowej.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA Piotr Nisztor Instytut Pamięci Narodowej Holokaust Żydzi II wojna światowa stosunki polsko-żydowskie

Sprawa zabójstwa dziennikarza Jarosława Ziętary. "Było siedem zagadkowych zgonów"

- Przynajmniej dwie osoby, które brały udział w przetrzymywaniu Jarosława Ziętary, tzw. ochroniarze Elektromisu, zginęły w dziwnych wypadkach samochodowych. Ich spraw nie badano, pospiesznie je umarzano - mówił w Polskim Radiu 24 dziennikarz śledczy Krzysztof Kaźmierczak, współautor książki "Sprawa Ziętary. Zbrodnia i klęska państwa".
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA Piotr Nisztor dziennikarstwo zabójstwo Jarosław Ziętara