X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x
PR24 Portal
Section05
Poczta Polska

Możliwość popełnienia przestępstwa. Trzaskowski w śledztwie ws. zmarnowania 50 mln zł

Od 2017 r. toczy się śledztwo w sprawie niegospodarności w Grupie Poczty Polskiej. Spółka straciła ok. 50 mln zł. W zawiadomieniu do prokuratury złożonym przez Pocztę Polską mówi się o możliwości popełnienia przestępstwa przez Rafała Trzaskowskiego - podał portal niezależna.pl, powołując się na tygodnik "Gazeta Polska".
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Rafał Trzaskowski Poczta Polska cyfryzacja wybory prezydenckie 2020

Wystarczy PIN, by odebrać paczkę. Poczta Polska wprowadza kolejne ułatwienia

Poczta Polska wprowadziła możliwość odbioru paczek przy użyciu kodu PIN otrzymanego w wiadomości SMS albo e-mailem. To kolejny bezkontaktowy sposób odbioru przesyłek, jaki w ostatnich tygodniach Poczta Polska wdrożyła w celu ograniczenia ryzyka rozprzestrzeniania się koronawirusa oraz zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa pracownikom, klientom i partnerom biznesowym.
Zobacz więcej na temat:  Poczta Polska Koronawirus w Polsce cyfryzacja GOSPODARKA społeczeństwo POLSKA

Gminy przekazały spisy wyborców na podstawie ustawy. Watchdog Polska uważa, że złamały prawo

Sieć Obywatelska Watchdog Polska zawiadamia prokuraturę w sprawie wszystkich samorządów, które przekazały Poczcie Polskiej rejestry wyborców. Powodem - jak twierdzi organizacja - ma być brak podstawy prawnej dla takich działań. Poczta Polska miała jednak obowiązek zwrócić się do samorządów o dane wyborców. Podstawą do tego jest bowiem art. 99 ustawy z 16 kwietnia tego roku o szczególnych instrumentach wsparcia w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Poczta Polska samorząd głosowanie korespondencyjne wybory prezydenckie 2020 prokuratura PiS

"Zmieścić się w terminach". Prof. Mieczysław Ryba o decyzji marszałek Sejmu

- Wykładnia Trybunału Konstytucyjnego da pani marszałek Sejmu Elżbiecie Witek możliwość zmieszczenia się, jeśli byłoby takie orzeczenie TK, w konstytucyjnych terminach majowych - powiedział w Polskim Radiu 24 prof. Mieczysław Ryba (Katolicki Uniwersytet Lubelski).
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Koronawirus w Polsce koronawirus wybory prezydenckie 2020 polityka opozycja Jarosław Gowin Poczta Polska Andrzej Duda Elżbieta Witek