X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Polska Grupa Zbrojeniowa

Prezes PGZ: chcemy rozwijać kolejne technologie

– W ostatnich sześciu miesiącach staraliśmy się przede wszystkim zweryfikować strategię Polskiej Grupy Zbrojeniowej w oparciu o potrzeby, które zgłasza polska armia – powiedział Jakub Skiba, prezes Polskiej Grupy Zbrojeniowej. Na temat bieżącej sytuacji w koncernie oraz o planach rozwoju spółki mówiliśmy w audycji „Cafe Armia”.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 służby i bezpieczeństwo wojsko armia Polska Grupa Zbrojeniowa przemysł Ministerstwo Obrony Narodowej

Czy była korupcja w Polskiej Grupie Zbrojeniowej?

Dziennikarze tygodnika „Sieci” w opublikowanym w poniedziałek artykule opisali m.in. sprawę niejasnych wydatków na szkolenia i reklamę w Polskiej Grupie Zbrojeniowej, w którą miał być zamieszany m.in. były rzecznik MON Bartłomiej Misiewicz. Misiewicz zagroził autorom tekstu konsekwencjami prawnymi. O sprawie mówił w Polskim Radiu 24 współautor artykułu Marek Pyza.
Zobacz więcej na temat:  CBA korupcja Polska Grupa Zbrojeniowa Bartłomiej Misiewicz