X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
PolskieRadio 24

„Juncker chce bliżej poznać szefa polskiego rządu”

We wtorek premier Mateusz Morawiecki spotka się w Brukseli z przewodniczącym Komisji Europejskiej Jean-Claudem Junckerem. - Juncker chce poznać bliżej szefa rządu piątego co do wielkości państwa Unii Europejskiej po Brexicie i największego państwa nowej Unii – powiedział w audycji 24 Pytania europoseł PiS Ryszard Czarnecki.
Zobacz więcej na temat:  Jean Claude-Juncker Frans Timmermans Unia Europejska Mateusz Morawiecki Ryszard Czarnecki PolskieRadio 24 POLSKA

Kraje UE za pracami ws. praworządności w Polsce

W Brukseli zakończyło się spotkanie unijnych ministrów do spraw europejskich. Omawiana była m.in. sytuacja w Polsce. Wnioskowała o to Komisja Europejska, która uważa, że w naszym kraju istnieje systemowe zagrożenie dla praworządności. O spotkaniu ws. Polski mówił w audycji Gorący Temat Dawid Wildstein, szef publicystyki w TVP Info.
Zobacz więcej na temat:  Polska w Unii Europejskiej Unia Europejska Bruksela Komisja Europejska Frans Timmermans PolskieRadio 24