X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Radosław Fogiel

Fogiel o propozycji Tuska ws konstytucji: pomimo propagandowego charakteru propozycji, władze PiS zajmą się tematem

- Jeśli mielibyśmy rozmawiać o zmianie konstytucji, to są inne sprawy, które zdaniem PiS powinny znaleźć się w ustawie zasadniczej; pomimo propagandowego charakteru propozycji Donalda Tuska odpowiednie władze PiS zajmą się tym tematem - powiedział zastępca rzecznika PiS Radosław Fogiel.
Zobacz więcej na temat:  Prawo i Sprawiedliwość PiS Unia Europejska polityka Trybunał Konstytucyjny POLSKA Radosław Fogiel Donald Tusk konstytucja

"Chcemy uniknąć najgorszych scenariuszy, szczepmy się". Fogiel o możliwym lockdownie

W tej chwili nie rozpatrujemy scenariuszy wprowadzenia lockdownu związanego z pandemią COVID-19, ale będzie trzeba sytuację na bieżąco monitorować - powiedział wicerzecznik PiS Radosław Fogiel. - Jeśli chcemy uniknąć najgorszych scenariuszy, musimy się szczepić - dodał.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio Radosław Fogiel POLSKA pandemia Koronawirus w Polsce szczepienia społeczeństwo COVID-19

"Premier mówił o tym dość jasno". Fogiel rozwiewa wątpliwości ws. rekonstrukcji rządu

Wicerzecznik PiS Radosław Fogiel został zapytany w Programie 1 Polskiego Radia, czy jest planowana rekonstrukcja rządu. Jak odpowiedział, premier Mateusz Morawiecki "mówił o tym dość jasno" podczas niedawnego wywiadu w RMF FM, "że żadnej zasadniczej rekonstrukcji rządu nie planuje".
Zobacz więcej na temat:  rząd Mateusza Morawieckiego polityka Prawo i Sprawiedliwość POLSKA Radosław Fogiel rekonstrukcja rządu

Stan wyjątkowy na granicy utrzymany. Fogiel: cieszę się, że znalazła się rozsądna większość

- Cieszę się, że znalazła się rozsądna większość, która przekłada rację stanu ponad walkę polityczną - ocenił Radosław Fogiel (PiS) głosowanie w Sejmie ws. rozporządzenia prezydenta o wprowadzeniu stanu wyjątkowego. Według wiceszefa MON Marcina Ociepy, głosowanie opozycji to błąd i sygnał do Kremla.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Radosław Fogiel granica Białoruś relacje polsko-białoruskie migracja polityka

"Nikt o zdrowych zmysłach by tego nie powiedział". Fogiel o słowach Nitrasa nt. katolików

- Sławomir Nitras jasno powiedział, że chce, żeby katolicy stali się w Polsce mniejszością. Dziś katolicy to większość, więc co poseł Nitras chciałby zrobić, żeby stali się mniejszością? Aż boję się zadawać takie pytanie - powiedział w Programie 1 Polskiego Radia Radosław Fogiel, wicerzecznik PiS.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Platforma Obywatelska Sławomir Nitras Radosław Fogiel Prawo i Sprawiedliwość Piotr Gociek Kościół katolicki

"Nic sobie nie robią ze swoich szczytnych haseł". Fogiel o słowach Nitrasa

- Wypowiedź posła KO Sławomira Nitrasa ws. Kościoła to kolejny przykład, że środowisko, które na sztandarach ma tolerancję, nic sobie z tych szczytnych haseł nie robi, tak naprawdę jest przepełnione nienawiścią do każdego, kto myśli inaczej niż ono - mówił wicerzecznik PiS Radosław Fogiel.
Zobacz więcej na temat:  Kościół katolicki wiara Sławomir Nitras opozycja Radosław Fogiel POLSKA polityka

"Musimy mieć partnera po drugiej stronie". Fogiel o spotkaniu z opozycją ws. sytuacji na granicy z Białorusią

- Musimy mieć partnera po drugiej stronie - mówi wicerzecznik PiS Radosław Fogiel pytany, dlaczego premier nie zaprosił opozycji do rozmów o sytuacji na granicy polsko-białoruskiej. To grzech zaniechania, być może grzech pychy władzy, że nie spotyka się z opozycją - ocenił Piotr Zgorzelski (PSL).
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Białoruś granica Aleksander Łukaszenka emigracja Radosław Fogiel opozycja polityka

"Wykazuje się pewnym relatywizmem". Fogiel odpowiada opozycji po reasumpcji głosowania

Wicerzecznik PiS Radosław Fogiel przypominał w mediach społecznościowych oświadczenie byłych marszałków Sejmu z 2018, w którym sprzeciwili się oni brakowi głosowania wniosku o reasumpcję w sprawie Stanisława Gawłowskiego. "W kwestii reasumpcji głosowania opozycja wykazuje się pewnym relatywizmem" - napisał polityk. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Radosław Fogiel opozycja Sejm ustawa medialna

"To nie koniec Zjednoczonej Prawicy". Radosław Fogiel jest spokojny o większość w Sejmie

- To zdecydowanie nie koniec Zjednoczonej Prawicy; jestem spokojny o większość w Sejmie - powiedział wicerzecznik PiS Radosław Fogiel, komentując sytuację w koalicji po zapowiedzi opuszczenia przez Porozumienie Zjednoczonej Prawicy. Nie wykluczył jednak scenariusza rządu mniejszościowego.
Zobacz więcej na temat:  zjednoczona prawica Prawo i Sprawiedliwość Porozumienie Jarosława Gowina partie polityczne Sejm Radosław Fogiel POLSKA polityka

"Zjednoczonej Prawicy nie zamierzamy kończyć". Radosław Fogiel o dalszej współpracy z Porozumieniem

- My Zjednoczonej Prawicy nie zamierzamy kończyć, współpracujemy z kolegami z Solidarnej Polski, współpracujemy z posłami, którzy są niezrzeszeni, mam nadzieję, że będziemy współpracowali także z Porozumieniem - zapewnił we wtorek Radosław Fogiel (PiS).
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Radosław Fogiel Prawo i Sprawiedliwość Porozumienie Jarosława Gowina zjednoczona prawica

Prezes NIK straci immunitet? Fogiel: zarzuty są poważne. Liczę, że większość komisji będzie za jego uchyleniem

- Zarzuty wobec prezesa Banasia są znane od dłuższego czasu i są one poważne. Są nieprawidłowości w oświadczeniach majątkowych, jest niemożliwe wykazanie i udowodnienie źródeł dochodu - powiedział w Programie 1 Polskiego Radia Radosław Fogiel, wicerzecznik PiS.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Radosław Fogiel PiS Sygnały Dnia Krzysztof Świątek NIK Marian Banaś

Fogiel: decyzje dotyczące funkcjonowania Sądu Najwyższego to decyzje I prezes SN

- Decyzje dotyczące funkcjonowania Sądu Najwyższego to decyzje I prezes SN Małgorzaty Manowskiej, i tu pani prezes ma konstytucyjną niezależność - powiedział w piątek wicerzecznik PiS Radosław Fogiel. Pytany o zarządzenia I prezes SN odnośnie Izby Dyscyplinarnej, odparł, że to "raczej pytanie do pani prezes".
Zobacz więcej na temat:  sądownictwo POLSKA Radosław Fogiel Sąd Najwyższy Trybunał Sprawiedliwości UE