X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
PR24 Portal
Section05
Rafał Trzaskowski

Radny PiS: błędy ws. "Czajki" popełniono także podczas kadencji Gronkiewicz-Waltz

- Budowa "Czajki" to lata kadencji Hanny Gronkiewicz-Waltz. Wtedy popełniono błędy. Nie sprawdzono wytrzymałości materiałów, wytrzymałości konstrukcji - powiedział w Programie 1 Polskiego Radia Michał Grodzki, radny PiS sejmiku mazowieckiego. Gościem audycji był także radny miasta Warszawa Paweł Lech. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA awaria w oczyszczalni Czajka Warszawa Wisła ekologia środowisko katastrofa ekologiczna mazowieckie regiony Antoni Trzmiel Rafał Trzaskowski Hanna Gronkiewicz-Waltz

Orlen kieruje pismo przedprocesowe do Rafała Trzaskowskiego. Jest odpowiedź ratusza

PKN Orlen skierował do prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego pismo przedprocesowe wzywające do przeprosin i przekazania 15 tys. zł na cele społeczne. Chodzi o niezamieszczenie sprostowania nieprawdziwych informacji na temat płockiego koncernu we wszystkich tytułach, w których się pojawiły. - Postaramy się, by prośba koncernu została spełniona - odpowiedziała portalowi tvp.info Karolina Gałecka, rzecznik ratusza.
Zobacz więcej na temat:  Rafał Trzaskowski Daniel Obajtek PKN Orlen Warszawa POLSKA

TYLKO U NAS Liderzy opozycji specjalistami od wpadek? Politolog: pogrąża ich polityczne zarozumialstwo

W ciągu ostatnich 5 lat tytuł "lidera opozycji" należał do kilku polityków. Wszystkich łączyła skłonność do wpadek, czego w ostatnich tygodniach dowodzi Rafał Trzaskowski. Zdaniem dr. Artura Wróblewskiego winę za ten stan rzeczy ponosi największa partia opozycyjna, która w jego ocenie nie zbudowała odpowiednich kadr. - Ma tych samych ludzi, tkwi w tych samych układach towarzyskich i dlatego nie ma z kogo wybrać - mówi portalowi PolskieRadio24.pl politolog Uczelni Łazarskiego. Podobnego zdania jest dr Ewa Pietrzyk-Zienkiewicz z UW.
Zobacz więcej na temat:  Rafał Trzaskowski Platforma Obywatelska koalicja obywatelska opozycja

"Edukacja to inwestycja, a nie koszt". Komentarz MEN do listu prezydenta Warszawy

"Edukacja to inwestycja, a nie koszt. Dlatego z niepokojem przyjęliśmy kolejną już zapowiedź prezydenta Rafała Trzaskowskiego o ograniczeniu funduszy na oświatę" - informuje Ministerstwo Edukacji Narodowej. "Widzimy, że wydatki na oświatę rosną. Dlatego rząd corocznie zwiększa nakłady na edukację, z czego Warszawa również korzysta" - dodaje resort.
Zobacz więcej na temat:  Ministerstwo Edukacji Narodowej szkoła Warszawa Rafał Trzaskowski POLSKA edukacja

Paweł Średziński: wszyscy przyczyniamy się do trucia polskich rzek

- W przypadku "Czajki" mamy telenowelę związaną z budową tej oczyszczalni. Ktoś nie dopilnował tego konstrukcyjnie i w obszarze nadzoru inwestorskiego. Mamy wadliwie wykonaną instalację - powiedział w Polski Radiu 24 Paweł Średziński z Nowej Konfederacji. - "Czajka" jest jednak tylko jednym z punktów wlewu nieczystości do naszych rzek - dodał.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 polityka POLSKA Sejm koalicja obywatelska awaria w oczyszczalni Czajka Rafał Trzaskowski Warszawa

Jachira: KO jest najlepsza w jednym - milczeniu i braku rozmowy wewnątrz klubu

- Mam świadomość, że zaraz spotkam się z zarzutem, że piorę brudy publicznie, ale od miesiąca nikt nie zrobił prania, a trochę się już tego nazbierało - powiedziała poseł Koalicji Obywatelskiej Klaudia Jachira w nagraniu, które zaadresowała do kierownictwa swojego ugrupowania. Polityk odnosi się także do ruchu, który miał inaugurować Rafał Trzaskowski.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA koalicja obywatelska polityka Klaudia Jachira Rafał Trzaskowski Platforma Obywatelska

"Skutek złego projektowania i wykonania obiektu". Dariusz Joński o awarii "Czajki"

- Błędem było to, że oczyszczalni nie zbudowano po lewej stronie Wisły, widać uchybienia w projektowaniu, być może także podczas budowy i w użyciu nieodpowiednich materiałów - mówił w Polski Radiu 24 Dariusz Joński, poseł Koalicji Obywatelskiej.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 polityka POLSKA Sejm koalicja obywatelska Dariusz Joński awaria w oczyszczalni Czajka Rafał Trzaskowski Warszawa

Protesty przeciwko warsztatom seksedukacji dla dzieci w Warszawie. "Celowo miesza się pojęcia"

Mazowiecka kurator oświaty Aurelia Michałowska i Hanna Dobrowolska, polonistka i członek Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich skierowały do Rafała Trzaskowskiego listy przeciwko planowanemu wprowadzeniu warsztatów z elementami seksualizacji, które są adresowane do dzieci i młodzieży. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA dzieci Warszawa LGBT seks w przestrzeni publicznej społeczeństwo mazowieckie szkoła regiony edukacja Rafał Trzaskowski

"Siła polityczna PiS jest potężna". Publicyści o rekonstrukcji rządu

- Rekonstrukcja rządu się przedłuża, bo była zapowiedź szybkiego działania. Ale wielu Polaków nie interesuje się aż tak polityką, by z zapartym tchem śledzić, co się w niej dzieje każdego dnia - wskazywał Patryk Słowik ("Dziennik Gazeta Prawna"), który razem z Agatonem Kozińskim ("Polska The Times") i Tomaszem Sakiewiczem debatował w Polskim Radiu 24.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA rekonstrukcja rządu zjednoczona prawica rząd Mateusza Morawieckiego Rafał Trzaskowski Agaton Koziński Tomasz Sakiewicz Polskie Radio 24 Stanisław Janecki

"Nie ma konfliktu, jest rywalizacja". Poseł PO o wyborach przewodniczącego Klubu Parlamentarnego

- Borys Budka, w momencie gdy wygrał wybory wewnętrzne na przewodniczącego Platformy Obywatelskiej, natychmiast zadeklarował, że nie będzie łączył funkcji przewodniczącego PO i szefa Klubu Parlamentarnego - mówił w Polskim Radiu 24 Jarosław Urbaniak, poseł Platformy Obywatelskiej.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA polityka Stanisław Janecki Platforma Obywatelska Rafał Trzaskowski Borys Budka koalicja obywatelska

TYLKO U NAS Nie zapewnili urządzeń, podnieśli kary. Warszawa ma za mało parkomatów w nowych strefach

"7 września Strefa Płatnego Parkowania Niestrzeżonego (SPPN) w Warszawie powiększyła się o 7,8 tys. wyznaczonych miejsc postojowych" - podaje Zarząd Dróg Miejskich. - Jej powiększeniu nie towarzyszy jednak oczekiwany wzrost liczby parkomatów - narzekają mieszkańcy Woli i Pragi Północ.
Zobacz więcej na temat:  Warszawa parkingi parkowanie samochód samochody komunikacja miejska POLSKA Rafał Trzaskowski kierowca kierowcy samochód regiony mazowieckie