X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Rafał Trzaskowski

"To bardzo szkodliwa partia". Jan Pietrzak o Platformie Obywatelskiej

- Platforma Obywatelska nie ma nic Polsce do zaoferowania - żadnego nowego pomysłu, tylko nieustanne awantury, nawet we własnym gronie, nieustanne potyczki zawsze nakierowane przeciwko polskim interesom, przeciwko polskiej wspólnocie narodowej - powiedział w Polskim Radiu 24 Jan Pietrzak. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Platforma Obywatelska Rafał Trzaskowski koalicja obywatelska Grzegorz Schetyna Krajowy Plan Odbudowy Jan Pietrzak

Pietryga: mityczny kapitał 10 mln głosów dla Trzaskowskiego jest mocno przesadzony

- Jeżeli Rafał Trzaskowski marzy o tym, żeby być kiedyś prezydentem Polski, to nie może stać na czele partii, która politycznie bankrutuje i którą dość powszechnie uważa się za trupa - powiedział w Polskim Radiu 24 Tomasz Sakiewicz, redaktor naczelny "Gazety Polskiej". Gośćmi audycji "Debata poranka" byli również Tomasz Pietryga ("Rzeczpospolita") i Agaton Koziński ("Wszystko Co Najważniejsze").
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Polskie Radio 24 Stanisław Janecki Agaton Koziński Tomasz Sakiewicz Senat Platforma Obywatelska Rafał Trzaskowski

"Najgorszy jest wróg wewnętrzny". Marek Wróbel o sytuacji w PO

- Tzw. Nowa Solidarność byłaby czymś w rodzaju struktur równoległych w Platformie Obywatelskiej - mówił w Polskim Radiu 24 Marek Wróbel z Fundacji Republikańskiej. - Z punktu widzenia aparatu partyjnego, ruch Rafała Trzaskowskiego to bardziej niebezpieczny konkurent niż nowa partia Hołowni; najgorszy jest wróg wewnętrzny - dodał. Polską scenę polityczną komentowali w "Debacie poranka" także dr Bartosz Machalica z Centrum im. Daszyńskiego i Piotr Grzybowski z tygodnika "Niedziela".
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Dorota Kania Platforma Obywatelska Borys Budka Rafał Trzaskowski

Stołeczni radni zapytają Trzaskowskiego o projekt edukacji seksualnej. Jest wart ponad 3 mln zł

Radni Prawa i Sprawiedliwości będą na najbliższej sesji Rady Warszawy wnioskować do prezydenta miasta o informację na temat projektu dotyczącego edukacji seksualnej młodzieży i dorosłych. Został on zgłoszony przez anonimową mieszkankę w ramach budżetu obywatelskiego. Jego koszt to prawie 3 miliony 300 tysięcy złotych.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA regiony Warszawa mazowieckie Rafał Trzaskowski społeczeństwo

"Ruch bez znaczenia, nie będzie miał realnego wypływu". Prof. Paruch o projekcie Campus Polska

- Warto zwrócić uwagę, że to jest już trzeci albo czwarty projekt. Niedługo będziemy gubili się w ich mnogości, ponieważ Rafał Trzaskowski ma jedną fundamentalną wadę - każdy projekt, który ogłasza, trzeba zacząć po prostu realizować - powiedział na antenie Polskiego Radia 24 prof. Waldemar Paruch, politolog z UMCS w Lublinie.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Rafał Trzaskowski Platforma Obywatelska koalicja obywatelska

"Walka o władzę, czas Budki się kończy, tylko Trzaskowski". Politycy PO o liście do kierownictwa partii

Skłonienie Rafała Trzaskowskiego, by przejął przywództwo lub próba dokonania rozłamu w PO i porozumienia się z PSL pod patronatem Bronisława Komorowskiego - to zdaniem rozmówców PAP możliwe cele sygnatariuszy listu do kierownictwa PO i KO. Oni sami zapewniają, że chcą tylko wywołać dyskusję.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Platforma Obywatelska Borys Budka Rafał Trzaskowski Grzegorz Schetyna koalicja obywatelska

"Najwięcej w walce z pandemią zawdzięczamy medykom". Dworczyk reaguje na słowa Trzaskowskiego

- Rafał Trzaskowski przypisuje sobie cudze zasługi i opowiada, jak wiele zdziałał w ramach walki z pandemią. Przy czym to wszystko nieprawda. Najwięcej w walce z koronawirusem zawdzięczamy medykom - powiedział szef KPRM Michał Dworczyk, komentując wypowiedź prezydenta stolicy o walce z pandemią.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka COVID-19 Michał Dworczyk Rafał Trzaskowski Koronawirus w Polsce pandemia

"Kłamstwo przeplatane megalomanią". Niedzielski komentuje słowa Trzaskowskiego o działaniach rządu w czasie pandemii

"Prezydent Rafał Trzaskowski w kilka tygodni zdołał choćby wyprzeć z pamięci swoją nieudolność w Szpitalu Południowym" – napisał na Twitterze minister zdrowia Adam Niedzielski. W piątek prezydent Warszawy określił rządowe działania w czasie pandemii jako "chaos".
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Adam Niedzielski Rafał Trzaskowski polityka pandemia Koronawirus w Polsce COVID-19

FELIETON Guru Trzaskowski, czyli czas na "Pokolenie T". Felieton Miłosza Manasterskiego

"Takie będą Rzeczpospolite, jakie młodzieży chowanie" - mówił przed wiekami Jan Zamoyski, a dziś organizatorzy "Campus Polska Przyszłości" mogą dodać od siebie tylko "Ja, naturlich!". Rafał Trzaskowski, wsparty przez niemiecką fundację, nieuchronnie obejmie niebawem duchowe i intelektualne przywództwo nad młodym pokoleniem.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka miłosz manasterski Rafał Trzaskowski Platforma Obywatelska felieton

Komisja Weryfikacyjna: prezydent Warszawy naruszył prawo decyzjami ws. nieruchomości przy ul. Stalowej 12

Komunikat w tej sprawie opublikowało Ministerstwo Sprawiedliwości. Według komisji prezydent, wydając decyzję, "skierował ją do osób, które już nie były dysponentami roszczeń dekretowych, ponieważ na podstawie darowizny przekazali te roszczenia na rzecz innych osób" - napisano w oświadczeniu.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Rafał Trzaskowski regiony mazowieckie Warszawa Komisja Weryfikacyjna

Media: 8 tysięcy zł miesięcznie od PO dla twórcy portalu SokzBuraka. Poseł Platformy nic nie wie

Media ujawniły, że twórca SokuzBuraka dostaje regularne przelewy z Platformy Obywatelskiej. - On dostaje pieniądze i od was i od Trzaskowskiego z miejskiej kasy - zauważył dziennikarz RMF FM. - Nie wiem nic na ten temat - odpowiedział Tomasz Siemoniak, wiceszef PO. Polityk odniósł się również do sprawy zbierania podpisów za likwidacją TVP Info. Przyznał, że osobiście pod tym projektem nie udało mu się jeszcze zebrać ani jednego podpisu.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Platforma Obywatelska Tomasz Siemoniak Rafał Trzaskowski Borys Budka

Trzaskowski wbrew Budce negocjuje pieniądze z rządem. Buda: samorządowcy chcą środków z UE

- Samorządowcy bez względy na opcję polityczną absolutnie chcą środków z UE, dzwonią i rozmawiają na ten temat z rządem. Centrala PO zmusza ich do tego, by się ukrywali, nie mówili o tym głośno, żeby protestowali i mówili, że tych środków nie chcą - powiedział w czwartek wiceminister funduszy i polityki regionalnej Waldemar Buda.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Platforma Obywatelska Borys Budka Waldemar Buda PiS samorząd Krajowy Program Odbudowy fundusze unijne fundusze europejskie Rafał Trzaskowski