more_horiz
PR24 Portal
Section05
Rajd Dakar

Rajd Dakar: awaria polskiej załogi. Domżała i Marton stracili prowadzenie w klasyfikacji generalnej

Aron Domżała i Maciej Marton, którzy otwierali w poniedziałek stawkę w klasie T4 mieli przed sobą trudne wyzwanie. Przed ponad 100 km trzymali na dystans pędzących za nimi rywali, ale problemy z mocą, a następnie uszkodzenie zawieszenia sprawiły, że polski duet stracił 40 minut i zakończył etap na 18. pozycji.
Zobacz więcej na temat:  Rajd Dakar dakar Moto sport sporty motorowe SPORT

Rajd Dakar: zmienne szczęście Polaków. Wysoko Wiśniewski, Przygoński poza czołową dziesiątką

Za uczestnikami drugi etap 44. edycji Rajdu Dakar. Jadący na quadzie Kamil Wiśniewski zajął szóste miejsce,  z kolei motocykliści Maciej Giemza (Husqvarna) był 20., a Konrad Dąbrowski (KTM) - 46. Kierwoca Orlen Team Jakub Przygoński zajął miejsce w drugiej dziesiątce, wygrał Sebastien Loeb. 
Zobacz więcej na temat:  Rajd Dakar dakar Moto sport sporty motorowe jakub przygoński PKN Orlen Orlen

Rajd Dakar: Domżała i Marton pokazali klasę. Polacy wygrali etap

Po sukcesie w sobotnim prologu Rajdu Dakar braci Goczałów, niedzielny etap w kategorii lekkich pojazdów UTV wygrali Aron Domżała i Rafał Marton, którzy objęli prowadzenie w klasyfikacji generalnej. Michał Goczał z Szymonem Gospodarczykiem zajęli czwarte miejsce. Za mało udany występ mogą uznać zawodnicy Orlen Teamu motocyklista Maciej Giemza i prowadzący samochód Mini Jakub Przygoński. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT Rajd Dakar sporty motorowe Moto sport jakub przygoński

Dakar 2022: po raz trzeci w Arabii Saudyjskiej. 11 Polaków w najtrudniejszym rajdzie świata

1 stycznia 2022 roku w Arabii Saudyjskie startuje 44. edycja Rajdu Dakar z udziałem 11 reprezentantów Polski. Największe szanse na podium mają Jakub Przygoński z Timo Gottschalkiem (Orlen Team) w rywalizacji samochodów, załogi lekkich pojazdów UTV oraz jadący quadem Kamil Wiśniewski.
Zobacz więcej na temat:  Rajd Dakar dakar Moto sport sporty motorowe SPORT Orlen PKN Orlen jakub przygoński

NASZ WYWIAD Jakub Przygoński w piekle Rajdu Dakar. "Powinniśmy przetrwać" [WYWIAD]

- Nie unikniemy problemów nawigacyjno-jezdnych, bo taka jest specyfika Dakaru. Jednak mimo tego powinniśmy przetrwać - mówi Jakub Przygoński z Orlen Team w rozmowie z PolskieRadio24.pl. 44. Rajd Dakar odbędzie się w dniach 1-14 stycznia w Arabii Saudyjskiej. Rywalizacja będzie składała się z 12 etapów. Zapraszamy do przeczytania całego wywiadu z polskim kierowcą. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT Rajd Dakar dakar Moto sport sporty motorowe jakub przygoński Orlen PKN Orlen opinie NASZ WYWIAD
X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem