more_horiz
PR24 Portal
Section05
Rajdy samochodowe

Polak na starcie Rajdu Safari. "Najtrudniejsza runda MŚ"

Kajetan Kajetanowicz i Maciej Szczepaniak zakończyli przygotowania do Rajdu Safari, ich największego wyzwania w dotychczasowej karierze. Załoga Lotos Rally Team sprawdziła dzisiaj ustawienia samochodu na odcinku testowym, który mierzył niespełna pięć i pół kilometra długości. Polacy są gotowi do rywalizacji w szóstej rundzie rajdowych MŚ. 
Zobacz więcej na temat:  Rajdy samochodowe Moto sport sporty motorowe SPORT kajetan kajetanowicz skoda fabia skoda

W 2021 roku policja ujawniła ponad 11 tys. wykroczeń podczas działań dot. nielegalnych wyścigów

– W zeszłym roku podczas działań ukierunkowanych tylko na nielegalne wyścigi ujawniliśmy ponad 11 tys. wykroczeń, z czego ponad 6,4 tys. dotyczyło przekroczeń prędkości - poinformował na sejmowej Komisji Administracji i Spraw Wewnętrznych zastępca Komendanta Głównego Policji nadinsp. Roman Kuster.
Zobacz więcej na temat:  motoryzacja wyścigi samochodowe Rajdy samochodowe kierowcy SPORT emocje kierowca POLSKA regiony społeczeństwo Radio kierowców Polskie Radio Kierowców policja

Kajetanowicz walczy o zwycięstwo. Świetna jazda Polaka

Startujący w kategorii WRC 2 Kajetan Kajetanowicz i Maciej Szczepaniak zajmują wysokie, trzecie miejsce w Rajdzie Portugalii przed finałowym etapem zmagań. Polacy uzyskiwali czasy w czołowej trójce na czterech z siedmiu dzisiejszych odcinków specjalnych. Na finałowej próbie dnia pokonali wszystkie załogi w samochodach najwyższej klasy Rally1, ciesząc jazdą fanów, którzy tłumnie podziwiali zmagania nad brzegiem Oceanu Atlantyckiego.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Moto sport Rajdy samochodowe sporty motorowe kajetan kajetanowicz

WRC 2. Kajetan Kajetanowicz wygrał jeden z odcinków specjalnych Rajdu Portugalii. Świetne tempo Polaka

Zakończył się pierwszy etap Rajdu Portugalii, czwartej rundy Rajdowych Mistrzostw Świata. W bardzo dobrym stylu na piątkowych odcinkach specjalnych prezentowali się Kajetan Kajetanowicz i Maciej Szczepaniak, którzy pięć z nich ukończyli w czołowej trójce, dwa na drugiej pozycji, wygrywając finałową próbę. Załoga LOTOS Rally Team walczy w czołówce, choć miała pecha i straciła sporo czasu blokowana przez startujących przed nią konkurentów.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Moto sport Rajdy samochodowe sporty motorowe kajetan kajetanowicz

Polak powtórzy sukces w MŚ? Czas na Rajd Portugalii!

Trzy tygodnie po wywalczeniu podium w Rajdzie Chorwacji Kajetan Kajetanowicz jest gotowy do kolejnego wyzwania. Lotos Rally Team zawita tym razem na Rajd Portugalii, jeden z najstarszych i najbardziej prestiżowych szutrowych rajdów świata. Przed rokiem ta runda padła łupem duetu Kajetanowicz-Szczepaniak. W tym roku o ten laur zawalczy aż czterdzieści jeden załóg z kategorii WRC 2.
Zobacz więcej na temat:  kajetan kajetanowicz Moto sport sporty motorowe Rajdy samochodowe SPORT

Wycieczka bolidem F1 z Nowego Jorku do Miami

Ile może trwać podróż drogami USA z Nowego Jorku do Miami? Zależy od tego, czym chcemy jechać!
Zobacz więcej na temat:  Radio kierowców Polskie Radio Kierowców Polskie Radio kierowca kierowcy samochód samochody motoryzacja radio kierowcow radiokierowcow radiokierowców radio kierowców online radio kierowców jedynka polskie radio kierowców online radio dla kierowców polskie radio kierowcow polskie radio kierowców dab+ radio kierowcow 24 polskie radio kierowcy radio kierowców 24 Formuła 1 Nowy Jork Miami wyścigi samochodowe USA Rajdy samochodowe SPORT ŚWIAT

Narodziny gwiazdy motorsportu

Dziś przedstawiamy historię – i nie boimy się tego powiedzieć – przyszłej gwiazdy polskiej sceny motosportu. Hubert Laskowski ma 16 lat, jest kierowcą rajdowym i z każdym OS-em wyrabia sobie coraz większe uznanie wśród kibiców, komentatorów i innych kierowców.
Zobacz więcej na temat:  Radio kierowców Polskie Radio Kierowców motoryzacja samochody samochód kierowca kierowcy ŚWIAT wyścigi samochodowe Polskie Radio Rajdy samochodowe historie Polskie Radio POLSKA
X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem